5800 reset sorunuu :((

Sponsorlu Bağlantılar

oktayyavas199

Üye
    Konu Sahibi
5800 reset sorunuu :((
merhaba arkadaşlar başımda büyük bir sorun var. 5800 telefonumazamanında C6 fw kurdum uzun sürekullandımve sonunda eski fw geçmek istedim ve geçtimde sorunsuz şekilde ancak telefon her 5 dakika ekran kararıyor ve yeniden başlıyor. fw kura kura artık başım ağrıdı abartmıyorum 30 defa farklı farklı fw kurmuşumdur eski c6 fw ye bile geçtim hala yeniden başlıyor

navifirm ile rm 386 indirdim jaf ile kurdum tekrar restart etti farklı 386 indirdim, eski sürüm kurdum olmadı 603 geçtim olmadı daha sonra

navifirm ile tekrar indirim bunda Phoenix ile kurdum sorunsuz kurdum ekrarn kararıp tekrar yeniden başlıyor.

daha sonra pc suite ile kurmaya karar verdim baülandım update phone software ile buldu en yeni fw yi kurdu pc suite ankca oda aynı sonuçla bitti
birşey dikkatimi çekti pcsuitle bağlandığımda telefonu c6 ile baülandın diyor okadar fw kurdum neden c6 görüyor :S arkadaşlar ne yapmam lazım cevaplarınız için şimdiden teşekürler

Hasand.

Hasand.

Üye
nokıa nn orj. fw sını kur sorun cozulur veya * kare 7370 kare yap sorun cozulur

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
rm 356 ı ındırıp jafla

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yazılımsal bir sorun değilse eğer telefonun bataryasının arasına kağıt sıkıştırmayı dene. Belki temassızlık yapıyor olabilir.

Üst Alt