5800 Nokia Pc Suite Hata Veriyor...Oyun Atamıyorum...Hatanın Resmi Var... Yardım Lütfen...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fb_ugur07

fb_ugur07

Üye
    Konu Sahibi
5800 Nokia Pc Suite Hata Veriyor...Oyun Atamıyorum...Hatanın Resmi Var... Yardım Lütfen...

Arkadaşlar bu hatayı nasıl düzelte bilirim dün telefonumdan bir modeme bağlanarak ovi yi güncelleştirmiştim ondan olmuş olabilir mi ?

lütfen gerçekten bu sorunu kaldıramazsan kafayı yerim...çözümünü bilen var mı ???

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
eğer ovi penceresın de dosyayı buraya surukle bırak yazan yerdekı telofon resmının oldugu yere dogru surukluyerek dosyayı yuklemeye calısırsan tabıkı olmaz.. ama uygulama yukle bolumunden yukler ısen olacaktır ve telefonda kuruluma baslamak ıcın onay ısteyecektır...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

yada daha basit bir sekilde yuklemek ıstedın dosya klasorunu actıgın zaman pencere gorev sımgelerının oldugu yerde ( Nokia Application Installer ile yükle diyerek de yukleyebılırsın...

fb_ugur07

fb_ugur07

Üye
    Konu Sahibi
eğer ovi penceresın de dosyayı buraya surukle bırak yazan yerdekı telofon resmının oldugu yere dogru surukluyerek dosyayı yuklemeye calısırsan tabıkı olmaz.. ama uygulama yukle bolumunden yukler ısen olacaktır ve telefonda kuruluma baslamak ıcın onay ısteyecektır...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

yada daha basit bir sekilde yuklemek ıstedın dosya klasorunu actıgın zaman pencere gorev sımgelerının oldugu yerde ( Nokia Application Installer ile yükle diyerek de yukleyebılırsın...

haaa. mantıklı evet bide ben şöyle bişey buldum, oyunu kopyaladım bilgisayar > Nokia 5800 XpressMusic > dosyalara gözat > memory card > download (herhangi bir klasörde oluyor) oraya atıyorum sonra uygulamalardan dosya yöneticisi var oraya girip oyunu attığım yere gidiyorum öylede kuruluyor.. senin anlattığın daha zahmetsiz :D teşekkürler oldu valla eyvallah :aha:

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
önemli değil arkadaşım yardımca oldusam sevındım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt