5800 müzik çalar sorunu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
5800 müzik çalar sorunu!!!
kuzenle beraber 5800 almıştık. ben her güncelleme çıktığında güncelledim fakat kuzen çok sevmez uğraşmayı güncellemedi. geçen haftalarda sonunda o da v51 e yükseltti versiyonu. fakat versiyon yükselttikten sonra bi sorunla karşılaştık. telefona bluetotth ile müzik atıyoruz. mesajlardan girip müziğe geri diyorum "kaydedilmedi kaydedilsin mi?" diye soruyor (bazı arkadaşlar seçenekler kaydet diyerek kaydedebilir ama ben çok önceden beri devamlı böyle kaydederim) normalde evet kaydet dedikten sonra nereye kaydetmek istediğimizi sorması gerekir. evet diyoruz yer sormadan kendi otomatik kaydediyor. sonra müzik çalardan bakıyoruz o müzik yok. güncelle diyoruz yine yok. dosya yöneticisinden baktım tüm klasöre tek tek hem telefon hem kart hafızasına yine yok... sizce sorun ne olabilir ve çözüm???

şimdiden teşekkürler...

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Pek bi fikrim yok ama format atmayı dene belki düzelir ama bende de sormuyo nereye kaydet diye yenileyince çıkoyo ama bende

63urfalı

63urfalı

Üye
arkadaşım imza kısmına nasıl resim koyulur sen 5800 xm koymuşsun yaaaaaa onun gibi bana cevap yazarsan sevinrim:hmmm

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
bendede sormuyo direk müzik çalara gidiyo

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım imza kısmına nasıl resim koyulur sen 5800 xm koymuşsun yaaaaaa onun gibi bana cevap yazarsan sevinrim:hmmm

konu başlığında ne soruyorum sen ne yorum yapıyorsun böyle şeyleri özel mesaj ile halletmeniz çok daha mantıklı...

bendede sormuyo direk müzik çalara gidiyo

hadi onu anlarım kendi otomatik kaydediyor derim de müziğin görünmemesi garip değil mi?

SilentOne

SilentOne

Üye
bende de olebişi yok

dogstein

Üye
aynı sorun bende de var v51 yukselttım ama problem mp3 ler gozukmuyor ve sıldım yenıden attım pc den mp3 onlarda gozukmuyor yardım pls

blade_6285

Üye
ya bendede buna benzer sorun var müzikleri atıyorum muzıkcaların gordugu klasore tum sarkılar sekmesınde ne yaptım ettım gorulmuyor sadece tarz, sarkıcı, bolumlerınde gorunuyor ltfn yardım...

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
arkadaşlar iyi okuyun sorun felan yok siz şimdide symbian geliştiricilere atmaya başlayacaksınız v51 hatalı diye...
sizin hata sandığınız olay şu..!
tlefona bluetooth yada direk usb kablosu ile attığınız müziklerden sonra müzik çaları açın ve kütüpaneyi yenile yapın ardından listenizi açın işte burda çok dikkat..!
siz mp3 e bir isim verdiniz yada orjinal ismi ile duruyor
Örnek:Sıla - Zamanında(Şu an Dinliyorumda Ondan Yazdım :))
normal bir şekilde sizde şarkıyı böyle görmek istersiniz ama hayır
sarkı etiketlenirken ön adı yerine şarkı addı etiketlenemiş ise normalde olması gereken bu zaten şarkı listenizde "S" harfi sıralamasında değilde "Z" harfi sıralamasında bulunur :)
buda bir hata değil işte bu kadar hatta tag diye adlandırılan etiketleme sisteminde şarkıyla uzaktan yakında ilgisi olmayan bir şey yazıyorsa şarkı o sırada bulunur
Örnek:Sıla - Zamanında (orjinal tag:Sıla - Zamanında)
Örnek:Sıla - Zamanında (Anlamsızca Yerleştirilmiş tag:zafer utku arslan gibi)
bu sistemi siteler reklam amaçlı kullanır

emrelost

Üye
arkadaşlar bendede aşağı yukarı aynı sorun vardı.hafıza kartını yeni almıştım.müzikleri ve galeriyı görmüyordu.sorun anladım kadarıyla şu.karta pc de bicimlendırme yaptım.sonra müzik attım karta telde ilk önce gördü sonra sorun çıktı.kartı pc de biçimlendirin sonra hiç bisi atmadan tele takın bi kerede telde bicimlendırme yapın.sonra müzik falan attığınızda sorun çıkmıyor.şahsen benim 5800 da öyle oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt