5800 maxicep vb sitelerde yorum - cewap yazma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
5800 maxicep vb sitelerde yorum - cewap yazma
arkadaşlar 5800 wifi ile nete girdigimde okuldan maxicepteki konuma yorum yazamıorm.şöyleki alttaki yorum kutusuna geliorm sonra tewlefonun klawyesi gelior yazı yazdığımda üstteki yazdığımız yazıları gördüğümüz pencerede yazılar gelmior. üstteki yeşil ticke basıorm daha sonra yazdığım yazılar maxicep yorum penceresine geliyor.cevapla dediğimdeyse site en az 3 karakter kullanmalısınız diyor.bana yardımcı olursanız sewinirm teşekkürler:)

Oglcn554

Oglcn554

Üye
opera mobile 10 kullan ben yorumda yazıyorum konuda açtım.

SilentOne

SilentOne

Üye
opera mobile 10 kullan süper bişi :D

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Kardes bazı zamanlarda olabılıyor o hata ama o zaman da sayfayı yenıle tekrar mesaj gonder de gıdıyo bende. Tabı cok fazla bırseyler yazınca tedbır olarak yazdıklarını secıp kopyalamanı tavsıye ederım ;) ben oyle yapıyorum. Az once aynı sekılde basıma gledı tekrar yapıstırdım :p

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
evet opera 10 kullan

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
tamamdir su an opera mini ile yaziorm peki siteler nrmal aclmyo we fotolari nasl indrcz?:)

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
siteler normal açılmıyor ise opera mini ayarlarından cep görünümü modunu kapa.

fotoları indirmek için önce resimin üzerine basılı tut ve
1-resimin üzerine basılı tut ve çıkan menüde resimi kaydeti işaretle
2-eğer resim küçük ise resimi aç diye işaretle tam boyutu çıkınca tekrar basılı tut ve resimi kaydet i işaretle

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben opera 10 öneririm. Dokunmatik tel ler için ideal

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
siteden operanın son sürümünü indirdim arkadaşlar olay halloldu çok teşekkürler hepinize:)

aşiq_rifat

Üye
samsung corby gt-s3653 wifi resimleri tam ekran nasıl yapabilirimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt