5800 İle İlgili Sorunlarınızı Sorabilirsiniz...(Elimden geldiği kadar yardımcı olurum.)

Sponsorlu Bağlantılar

TMT_54

TMT_54

Üye
telefon mp 4 çalıştırmıyor mp 4 çalıştırabilmesi için signed bir program önerebilir misiniz?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
telefon mp 4 çalıştırmıyor mp 4 çalıştırabilmesi için signed bir program önerebilir misiniz?

Mp4 çalıştırır ama yüksek kalitedeki mp4'leri çalıştırmaz. Bazı video playerlar çalıştırır ama onlarda kasma yapar.

lionelmusti

Üye
arkadaşlar nokia 5800 cep telefonum son zamanlarda bataryası 1 günü çıkarmamaya başladı, şarja takıyorum, şarj göstergesi 2 saat sonra baktığım zaman hala şarj aldığını gösteriyor, dolu simgesi çıkmıyor hiç, telefonu prizden çekince %95 %90 falan oluyo yani dolmuş oluyor, bazen de şarj olmamış oluyor, garantisi bitti, servise mi vereyim orjinal batarya alıp kullanayım mı, sorun telefonda mı bataryada mı?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
arkadaşlar nokia 5800 cep telefonum son zamanlarda bataryası 1 günü çıkarmamaya başladı, şarja takıyorum, şarj göstergesi 2 saat sonra baktığım zaman hala şarj aldığını gösteriyor, dolu simgesi çıkmıyor hiç, telefonu prizden çekince %95 %90 falan oluyo yani dolmuş oluyor, bazen de şarj olmamış oluyor, garantisi bitti, servise mi vereyim orjinal batarya alıp kullanayım mı, sorun telefonda mı bataryada mı?

Batarya ile alakalıdır, orjinal batarya al kullan...

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Original BL-5J Batarya al.

121212bu

Üye

hard format attığın zaman hafıza kartınada format atmanı tavsiye ederim.
Ama kesinlikle yedek oluşturup pc ne yedeklerini taşıman gerek.
Menü > dosya yöneticisi > yedekle
yedekleme seçenekleri
ajanda
notlar
yer imleri

seçeneklerden yedeği oluştur.
Kart okuyucu yada usb kablosu ile telefondan depolama modunda bağlan,
backup cities resim müzik video ve program dosyalarını pc ne al.
Sonra hem telefona hem hafıza kartına format at.
Yedekleri hafıza kartına geri tası ve yedeklemeden yedeği telefona geri yükle.
Oyun program vs gerisini kurmak sana kalır.

V60 güncelleme (kesinlikle güncelleme yapmadan önce yedekleme yap) için en garantili yol nokia ovi suite programını kur , program kurulunca usb kablonu telefona bağla.
Telefonu tanıyınca ovi suiteden ayarlar > güncellemeleri kontrol et sekmesine bas.
Telefon güncellemesini gördüğün zaman güncelleye bas.
100 mb dosya indirecek telefona yükleyecek. Telefon acılınca telefona ve hafıza kartına format atmayı unutma.
Bende aynı sorun var ve nokıa pc suıte en son v52 gözukuyor v60 gormuyor v60 nasıl yukleyebılırim

ozkan1979

ozkan1979

Üye
[h=2]Web brovser arıyorum 5800 için en stabil çalışan[/h]

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
kasma yapmayan veriyi verimli kullanan ve bence en stabil tarayıcı opera mini.

KADER UTANSIN

KADER UTANSIN

Üye
SELAM HOCAM ACİL YARDIMIN GEREK YA BENİM 5800 A BEN Racing Thunder 2 yi YÜKLEDİM NORMAL HİÇ HATA VERMEDEN RAHATÇA YÜKLENDİ AMA UYGULAMALARA GİRDİM OYUN DÖRT KENARINDA NOKTA GİBİ İŞARETLER VAR ORTASI SİYAH YANİ OYUNUN RESMİNİ GÖSTERMİYO AÇMAYA ÇALIŞIYORUM AÇILMIYO NEDEN ? İNTERNET SAYFASINDAN İNDİRDİĞİMDE 5800 İLE UYUMLU YAZIYORDU AMA AÇMIYO AÇİL YARDIM NE GEREKİRSE YAPIM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM

sinanorta

sinanorta

Üye
    Konu Sahibi
SELAM HOCAM ACİL YARDIMIN GEREK YA BENİM 5800 A BEN Racing Thunder 2 yi YÜKLEDİM NORMAL HİÇ HATA VERMEDEN RAHATÇA YÜKLENDİ AMA UYGULAMALARA GİRDİM OYUN DÖRT KENARINDA NOKTA GİBİ İŞARETLER VAR ORTASI SİYAH YANİ OYUNUN RESMİNİ GÖSTERMİYO AÇMAYA ÇALIŞIYORUM AÇILMIYO NEDEN ? İNTERNET SAYFASINDAN İNDİRDİĞİMDE 5800 İLE UYUMLU YAZIYORDU AMA AÇMIYO AÇİL YARDIM NE GEREKİRSE YAPIM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM

Raging Thunder 2 Symbian Belle (Anna) uyumlu cihazlar içindir. 5800 açmaz buınu.

szakn

Üye
opera mobilın son sürümünü açamıyorum tam açılacakken kendiliğinden kapanıyor

KADER UTANSIN

KADER UTANSIN

Üye

Raging Thunder 2 Symbian Belle (Anna) uyumlu cihazlar içindir. 5800 açmaz buınu.

verdiğin bilgi için teşekkürler ama internette s60v5 destekli diyo ve 5800 da yazıyor telefonuma kurdum normal şekilde hiç hata vermeden kuruldu basıyorum icona açılmıyo

Emrgncy

Emrgncy

Üye
verdiğin bilgi için teşekkürler ama internette s60v5 destekli diyo ve 5800 da yazıyor telefonuma kurdum normal şekilde hiç hata vermeden kuruldu basıyorum icona açılmıyo
S^3 oyunları v5 lere kurulur ama çalışmaz...

LİFE5433

Üye
bnm 5800 war bzen kendiliğinden kapanıyo sorunu ne olabilir

Emrgncy

Emrgncy

Üye
kapanıyor derken reset mi atıyor yoksa kapalımı kalıyor???

geri açılmıyorsa batarya ile alakalı olabilir..

ebubekirtrkr.

Üye
swf acilmiyo hackdan sonra yardim ltfn

lider63

lider63

Üye
benim aramalarda sesimi kalınlaştırmam lazım prog varmı?

wireless2434

Üye
slm.5800xm birsüredir wlan taramaya bastığımda tlf.reset atıyo ve wlan tarama yaptığı zaman "WLAN ağı bulunuyor" uyarısı uzun süre devam ediyor.herhangibir ağı görmüyor ,hatta bıraksam batarya bitinceye kadar devam edecek. (Modemin yanında olduğu halde).Bir süre sonra kendi kendine düzeliyor Wlan ağlarını bulmaya başlıyor.Fakat tlf hiç kapatmazsam sorun yok eğer kapatırsam tekrar açtığımda aynı sorun devam ediyor. Hard format attım Fakat düzelmedi.Bu konuda yardımcı olurmusunuz.tesekkürler.

yaman800

Üye
meraba benim iki sorunum var birincisi webden aramaya girince youtube videoların da gerekli yetenek verilmedi hatası oluyor.ikincisi önceden youtube videolarında tam ekrana geçmiyordu tam ekrana geçmek için tıklayınız diyordu şimdi ise direk yatayda tam ekrana geçiyor eski haline nasıl geri getirebilirim şimdiden iki çözüm için teşekkürler

Üst Alt