5800 ı Olanlar Lütfen Baksın..!!

Sponsorlu Bağlantılar

5800'ından Memnun musun?

• Kullanılan toplam oy
    2,022
SilentOne

SilentOne

Üye
Haa bir de kulaklık sesi berbat ötesi, 20 yıl önce satılan dandik 2 kuruşluk kulaklıktan daha fazla ses çıkar. Telefondan mı kulaklıktan mı bilmiyorum ben böyle rezil bir şey görmedim. Çok net ama ses az kardeşim. Biraz ortamda gürültü varsa kulaklıktan dinlediğinizi anlamıyorsunuz .
sen bi kulak içi kulaklık al da öyle dene bakim son seste ben dinleyemiyorum artı ekolayzeri bass a getir ayarlarınıda aç bi dene ses azmı çokmu BAKİM

laaa bassında zaten kulaklarım çınlıyo arada shnder hd 407 ile kullan kulak flen kalmıyor :D

JayJayyy

Üye
5800 çok harika bir tlf.

bitanem_64

Üye
arkadaşlar alacak olan varsa alsın çok güzel telefon özellikleride çok güzel tavsiye edererim almanızı

fuatfurit

Üye
ben hiç memnun değillim 5800 exper music'den turkcellin kampanyalarına bakıyorum alakasız bi durum ( hiç rastlaşmadım 5800 bulunduğu bi olanağa ... '' messenger olayı filan vardı onlar dahilinde '' ) baya kötü yanları var bazı internet sitelerinde mesela '' gamyun '' turkcelli kabul etmiyor hemde yüklemek için oyunları bakınca telefon modelinde geçmiyor ... nokia'nın hepsi var ama 5800 çıkmıyor.

Tarq67

Üye
Biri yardım etsin :( sertifika sorunu ev ekranı temasını degıstırmem gerek fakat bu sorun cıkıyor :(:(:(:(

relixzot

Üye
Arkadaşlar ben 5800 a wi fi kuramadım sertifika hatası diyor bi tane indirdim onda hata vermede bu seferde yeterli hafıza yok diyor halbuki 5.5 gb daha boş yardım lütfen bana bi wi fi linki verirseniz iyi olur

Üst Alt