5800 ı Olanlar Lütfen Baksın..!!

Sponsorlu Bağlantılar

5800'ından Memnun musun?

• Kullanılan toplam oy
    2,022

WitchKing

Üye
memnun sayısı önde bence mükemmel bide kendi firmwareni yazabiliyosan dahada mükemmel olur :D

Progressivity

Progressivity

Üye
memnun sayısı önde bence mükemmel bide kendi firmwareni yazabiliyosan dahada mükemmel olur :D

Sistem Modifikasyonları bölümünde Modifiye Firmware'ler var zaten ama görüyorum ki çoğu sorunlu ve hiç biri orjinal fw gibi olmuyor belki ileride bu işle uğraşan arkadaşlar daha bi profesyonelleşirler ve kusursuz modifiye fw'ler yüklerler belki bende o zaman o firmwarelerden yüklerim çünkü bu modifiyeler ciddi anlamda performans ve bellek artışı sağlıyor

eagle_man_

Üye
ılk cıkdıgında ıyı kı almamısım sımdı butun sorunları gıderılmıs 4 4luk telefon nokıanın dokunmatıkde n97 den sonrakı en ıyı telefonu her ozellıgı var wireles 3G 8 gb ve arttırabılır hafızası ve gun gecdıkce artan program oyun film vs ben memnunum her ıhtıyacımı karsılıyor off screen uygulamaları olması cok guzel tek yonu koskoca telefonda hersey dokunmatık sadece 3 tus degıl cok kaba degıl

şafaklor24

Üye
arkadaşlar tele aldım hiç bir sorun yok ama sağ üst köşesinde ufak bir açıklık var yok denecek kdr az bu açıklık içn servise gitmelimiyim yoksa gitmemelimiyim aynı sorun sizdede varsa çözüm bulmmuş iseniz yazarmısınız.

hariy

Üye
merhaba, radyom bozuldu, sitedeki önerinizde oviden güncelleme kısmında güncelleme olmasa da tekrar yükleyin diye bir seçenek var onu yapın denmiş ama benim ovi de böyle bişey çıkmıyor.
radyoyu çok kullanıyorum, acaba yardımcı olabilir ya da bu konudaki öneriye yönlendirebilir misiniz?

bi de v5 güncellenmesi pc suite ya da ovi de gözükmüyor benm blue5800 da. v4 ü yüklerkenki gibi mi yapacağız, yardımcı olursanız çok sevinirim.

teşekkürler

frosty

frosty

Üye
arkadaşlar bende 3 gün öncesinde aldım bu telefonu, dün kulaklığını deniyim dedim soldan ses geliyor sağdan gelmiyor.
yazılım sürümü: v31.0.101
özel sürüm :31.0.101.C02.01

bu telefon problemli olanımı acaba lütfen yardımcı olun.2.parti diye verdiler 1.parti kalmadı zaten piyasada dediler inandık.sizcee??

dj dea

Üye
Bence Nokianın en başarılı cihazlarından alan veya alacak arkadaslara tavsıyem
updatelerini kesinlikle yapın online yenilikler hız kesmıyor Iphone bıle kıyaslanır.

emre55han

Üye
Bnce çok qüzeLL

GANG BANG

GANG BANG

Üye
arkadaşlar bende 3 gün öncesinde aldım bu telefonu, dün kulaklığını deniyim dedim soldan ses geliyor sağdan gelmiyor.
yazılım sürümü: v31.0.101
özel sürüm :31.0.101.C02.01

bu telefon problemli olanımı acaba lütfen yardımcı olun.2.parti diye verdiler 1.parti kalmadı zaten piyasada dediler inandık.sizcee??

aynı durum benim kulaklıktada vardı.meğerse sorun bendeymiş.eğer kulaklığı tam olarak yerine oturtursan ses düzelir.Sanırım sende benim gibi kulaklığı yerine tam oturtmadın.

frosty

frosty

Üye
aynı durum benim kulaklıktada vardı.meğerse sorun bendeymiş.eğer kulaklığı tam olarak yerine oturtursan ses düzelir.Sanırım sende benim gibi kulaklığı yerine tam oturtmadın.

ewet kardeşim aynen öyle parası tuzlu olunca elimde kalır diye korktum :) teşekkür ederim.

pato252525

Üye
teli alalı nerdese 1 sene oldu sesi falan çok guzel ama proram yukleyemıyorum wlanı çlışmıyor nsl format atcam onuda bilmitorum yardımcı olursanız sevinirm

yakida79

Üye
fotoğraf çekimi berbar N73 5800 dan daha kalitali ressim çekiyor

alpharry

alpharry

Üye
almayı düşünüorum ama avi dosyalarını çalıştırıor mu bir de dizi izlerken altyazı falan nasıl görünüyır kalite nasıl yardımcı olursanz sevinirim arklar

calypso16

calypso16

Üye
sensörlü

denizbilimci

Üye
Bazen donma ve takılmaları saymazsak süper bir telefon. Donma ve takılmalar PCde de olmuyor mu sanki.

--------------- Ekleme ---------------

Haa bir de kulaklık sesi berbat ötesi, 20 yıl önce satılan dandik 2 kuruşluk kulaklıktan daha fazla ses çıkar. Telefondan mı kulaklıktan mı bilmiyorum ben böyle rezil bir şey görmedim. Çok net ama ses az kardeşim. Biraz ortamda gürültü varsa kulaklıktan dinlediğinizi anlamıyorsunuz.

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
Haa bir de kulaklık sesi berbat ötesi, 20 yıl önce satılan dandik 2 kuruşluk kulaklıktan daha fazla ses çıkar. Telefondan mı kulaklıktan mı bilmiyorum ben böyle rezil bir şey görmedim. Çok net ama ses az kardeşim. Biraz ortamda gürültü varsa kulaklıktan dinlediğinizi anlamıyorsunuz .
sen bi kulak içi kulaklık al da öyle dene bakim son seste ben dinleyemiyorum artı ekolayzeri bass a getir ayarlarınıda aç bi dene ses azmı çokmu BAKİM

Davulbaz

Davulbaz

Üye
piyasada satılan t**nosa`da 14 ytl ye sennheiser kulaklık var arayın bulun farkı göreceksiniz yarıdan fazla açamıyorsunuz sesi.

fabercastel09

Üye
ya arkadaşlar kiminiz begenmiyo bu teli o parayı veriyosanız hakkını vereceksiniz o kadar smbyan proğram varkı yapılabilecek o kadar şey varki aklınız durur tabiki memnun kalmayanlar için

HackerCelik

HackerCelik

Üye
telefon şahane ama bataryası çok çabuk bitiyo malesef :-(

1312K

Üye
5800 orjinal resimleri ve vidolarını atabılırmısınız lutfen smdıden saolun :)

Üst Alt