5800 harita sorunu destek pls

 • 18 Kasım 2010
 • 755 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. beyler haritalara giriyom kontor giriyor ve konumlamada yardımlı gps wi-fi ağ ve şebeke tabanlı kapalı sadce tümleşik gps açık konumlama sunucusuda kapalı ve hala kontor gidiyor ve ve haritalr son sürümde bir yardım edin

  --------------- Ekleme ---------------

  yardım eden yok mu yha
   


  Yazan: SilentOne
 2. haritalara girdiginde online olmaman lazım ona bi baksana haritaların altında otomatik online ol tarzı bişi işaretlidir belki..

  --------------- Ekleme ---------------

  haritaların altında ayarlar,internet,bağlantı diye bi yer war orada ç içimisn ç dışımı??
   
 3. Bağlantılardan AVEA internet AVEA MMS ve AVEA GPRS bağlantılarını siliniz. (Şebeke türüne göre isimleri fark edebilir, Turkcell Vodafone)
   
 4. öncelikle
  menü>uygulamalar>yer>konumlama>konumlama sunucusu>konumlama sunucusunu kullan seçeneğini kapalı olarak belirle.
  daha sonra
  menüden haritaları aç sonra bu uygulamada
  ayarlar>internet>bağlantı seçeneğini çevirim dışı yap.artık sorun kalmayacaktır.tabi konumlama yöntemlerinde bluetooth gps+şebeke tabanlı kısmını kaldırman lazım..bunu yaptığını varsayıyorum.yardımlı gps i kapatmana gerek yok bende açık :) bu arada biraz geç buluyor konumu ilkinde sonra sorun yok..ee o kadar da normal.çanak anten bile bazen dışarıda zor çekiyor,ufacık gps anteninden ne kadar performans bekleyelim.ama nokia nın bu uygulaması bile diğerlerine açık ara fark atarda biz kıymetini bilmiyoruz:)
   
 5. saol beyler destek için oldu
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 08:19