5800 harita sorunu destek pls

• 18 Kasım 2010
  • 747 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. beyler haritalara giriyom kontor giriyor ve konumlamada yardımlı gps wi-fi ağ ve şebeke tabanlı kapalı sadce tümleşik gps açık konumlama sunucusuda kapalı ve hala kontor gidiyor ve ve haritalr son sürümde bir yardım edin

--------------- Ekleme ---------------

yardım eden yok mu yha

Yazan: SilentOne
  2. haritalara girdiginde online olmaman lazım ona bi baksana haritaların altında otomatik online ol tarzı bişi işaretlidir belki..

--------------- Ekleme ---------------

haritaların altında ayarlar,internet,bağlantı diye bi yer war orada ç içimisn ç dışımı??

3. Bağlantılardan AVEA internet AVEA MMS ve AVEA GPRS bağlantılarını siliniz. (Şebeke türüne göre isimleri fark edebilir, Turkcell Vodafone)

4. öncelikle
    menü>uygulamalar>yer>konumlama>konumlama sunucusu>konumlama sunucusunu kullan seçeneğini kapalı olarak belirle.
    daha sonra
    menüden haritaları aç sonra bu uygulamada
    ayarlar>internet>bağlantı seçeneğini çevirim dışı yap.artık sorun kalmayacaktır.tabi konumlama yöntemlerinde bluetooth gps+şebeke tabanlı kısmını kaldırman lazım..bunu yaptığını varsayıyorum.yardımlı gps i kapatmana gerek yok bende açık :) bu arada biraz geç buluyor konumu ilkinde sonra sorun yok..ee o kadar da normal.çanak anten bile bazen dışarıda zor çekiyor,ufacık gps anteninden ne kadar performans bekleyelim.ama nokia nın bu uygulaması bile diğerlerine açık ara fark atarda biz kıymetini bilmiyoruz:)

5. saol beyler destek için oldu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 02:43