5800 Express Müzik aldım...

Sponsorlu Bağlantılar

osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
5800 Express Müzik aldım...
arkdaşlar sonunda express müzik aldım...ama nokianın orijinal sitesinde yazan Wmv DİVX XVİD formatlarındaki videoları bi türlü okumadı real player.maxi cep uygulamaları bölümünden telefonuma uygun mini dvd programını kurdum o da avi ve xvidi okumadı.acaba bi ayar mı yapılacak...birde bu telefonlar için bazı programlarda gene sertifika sorunu veriyor.n73 de hacklemek kolaydı ama 5800da bu hack olayı varmıdır...ilgilenen arkdaşlara şimdiden tşkler.

oguziverson

oguziverson

Üye
öncelikle hayırlı olsun...5800 için hack henüz yok diye biliorum ama bulunmuşta olabilir.varsa mutlaka burdan bulabilirsin biraz araştır...bn n73 kullanıcısıyım, core player kullanıorum teline uygun bulabilirsen her türlü formatı çalıştırıo.:oke:

osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
core player 5800lar için henüz güncellenmeiş.ilgine tşkler

oguziverson

oguziverson

Üye
önemli değil...

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
memnunmusun 5800 dan...

ldren

ldren

Üye
bende aldım ama programı yukleyemiom tel. symbiyan ve java acıyor yazıyo ozellıklerde!!!!!

Calaissien

Üye
s60v5 daha yeni geliştirilen bir arayüz olduğu için o programlar için biraz beklemelisini.Ayrıca bende gayet iyi bir şekilde çalıştırıyor.5800'ın bir serisinde hata olduğu için piyasadan toplatılmış yoksa o seriden falan mı aldın sen ?

kumandan45

Üye
bendede 5800 var ama ne netteki videoları acıyor nede flashla ilgili herhangi birşeyi

osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 daha yeni geliştirilen bir arayüz olduğu için o programlar için biraz beklemelisini.Ayrıca bende gayet iyi bir şekilde çalıştırıyor.5800'ın bir serisinde hata olduğu için piyasadan toplatılmış yoksa o seriden falan mı aldın sen ?

valla ben hepsiburada.com'dan aldım telefonu.son güncellemeyi de yükledim ama değişen bişey yok.xvid wmv de sorun var okumuyor...

--------------- Ekleme ---------------

memnunmusun 5800 dan...
şarj harici herşeyi çok güzel...

ULTRASsSLAN

ULTRASsSLAN

Üye
genel olaraksa soru telefon bence cok güzel gerek hiz gerek kullanim acisindan ama daha cok yeni oldugundan pek program ve eklenti bulmak kolay degil

ldren

ldren

Üye
bence cook guzel bi telefon abim kullnıyor muhtesem v20.05 :d manyak bisey yha

By Ali

By Ali

Üye
ben de x press musik almayi planlasdiriyorum

Üst Alt