5800 exp telefonda hafıza kartı sorunu (onemlı disk hatası)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
5800 exp telefonda hafıza kartı sorunu (onemlı disk hatası)
değerli üyeler öncelikle herkezın geçmiş kandili mubarek olsun
soruna gelınce= telefonu pc ye takıp verileri pc ye atayım dedım pc tara ve duzeltılsın mi diye soru sordu bende aynı şekılde duzeltılsın dedım ( demez olaydım ) ama şimdi telefona taktım taktıgım anda disk hatası yazma tamamlanamıyor tekrar deneyın yoksa veriler kaybolucaktır diye birşey geldı durdur ve tekrar deneye tıklıyorum ama duraksızın habıre karsıma cıkıyor bırturlu engelleyemedım telefondan kaynakllandıgını dusunuyordum ama hafıza kartını cıkardıgım zaman telefon normal olrak gayet ıyı bır sekılde calısıyor telefondan format atmayı denedım olmadı pc den atymayı denedım gine olmadı yapacagım bırsey kalmadı bazı konuları okudum ama pek emın olamadım bıde sız degerli uıyelere sorayım dedım yardımcı olursanız sevınırım acaba bu dedıklerı chip!imi bozuldu yardım olursanız sevınırım
Saygılar

Style72

Üye
soruna gelınce= telefonu pc ye takıp verileri pc ye atayım dedım pc tara ve duzeltılsın mi diye soru sordu bende aynı şekılde duzeltılsın dedım ( demez olaydım ) ama şimdi telefona taktım taktıgım anda disk hatası yazma tamamlanamıyor tekrar deneyın yoksa veriler kaybolucaktır diye birşey geldı durdur ve tekrar deneye tıklıyorum ama duraksızın habıre karsıma cıkıyor bırturlu engelleyemedım telefondan kaynakllandıgını dusunuyordum ama hafıza kartını cıkardıgım zaman telefon normal olrak gayet ıyı bır sekılde calısıyor telefondan format atmayı denedım olmadı pc den atymayı denedım gine olmadı yapacagım bırsey kalmadı bazı konuları okudum ama pek emın olamadım bıde sız degerli uıyelere sorayım dedım yardımcı olursanız sevınırım acaba bu dedıklerı chip!imi bozuldu yardım olursanız sevınırım
Saygılar

Çok uzun yazmışsın okuyamadım. Özetinin özetini yazarmısın :D

aklsm

aklsm

Üye
Saygılar

Arkadaşım hafıza kartını pc disk koruması altına almıs başka bir bilgisayardan biçimlendirmeyi dene oda olmadı usb biçimlendirici programlar var onları kullan bi sonuç alırsın.

muzocuk.

Üye
Benimkide disk hatası verdi o kadar uğraştım bir sürü program kullandım hiçbiri ise yaramadi 8gb attım çöpe mecburi

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
bende de aynı hatayı verdi 8 gb ne yaptımsa olmadı sonra kırdım bende ki zaten böyle durumlarda kart bozuluyor yani is görmez hale geliyor

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar hepınızın ılgısı ıcın tesekkur ederım sonucu buldum telefonun yazılımı mı ne gitmiş onu telefoncudan attıracagım onumuzdekı haftalarda sonucunu yazarım teşekkurler saygılar

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim üzerine telefoncu bir abime giderek bu konuyu ona bahsettım oda yazılımı eksıktır dedı ve guncelledı ama sonuç olarak degısen bırsey olmadı
özet olarak = farklı kart biçimlendirme programlarına ve bide başka telefondan biçimlendırmeyı denıyecegım
SAYGILAR

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sonuç olarak hafıza kartini ben takınca kendi telefonuma hafıza kartı sorunlu oluyor fakat başka telefona takınca normal ama tek sorun hafıza kartından ne birşey siliniyor nede yükleniyor varmı böyle bir sorunla karşılaşan yardımlarınızı esirgemeyin saygılar kolay gelsin

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar sonuç olarak hafıza kartini ben takınca kendi telefonuma hafıza kartı sorunlu oluyor fakat başka telefona takınca normal ama tek sorun hafıza kartından ne birşey siliniyor nede yükleniyor varmı böyle bir sorunla karşılaşan yardımlarınızı esirgemeyin saygılar kolay gelsin

maxIm4

maxIm4

Üye
aynı sorun bende de var kart yatıyor cekmecede 8gb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt