5800 exp artık şarj olmuyor !!!

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
5800 exp artık şarj olmuyor !!!
Arkadaşlar 5800 telefonum şarj olmuyor artık telefondan kaynaklı bırseymı yoksa bataryadanmıdır bı tavsıyenız bı onerılerınızı beklıyorum

Saygılar
Emeğe Saygı

marist

marist

Üye
Büyük ihtimal ya telefondandır yada sarj cihazındandır. Ama batarya öLmüşte oLabiLir. Önce baska bir sarj cihazı deneyin baktın olmadı bataryayı degiştir ondan sonra sonucu yaz.

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
en kısa zaman da yapcam san telefon yanımda degıl yarın elıme gectıkten sonra yapcagım acaba bunlarda sarj etme kısmında bı sorun olyormu bı bılgınız varmı

marist

marist

Üye
Evet Şarj Soketinden de kaynakLanıyor oLabiLir.

eceaydin

Üye
sarj soketinden kaynaklıysa direkt bataryayı sarj edebilen akıllı sarj dedikleri cihazi kullan belki isini gorur.
(bataryayı telden cıkar. Akıllı sarj cihazına uygun sekilde yerlestir. Fise tak çalıstır.) :ehe

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
tsk ederım arkadaslar ılgınız ıcın sagolun inşallah pek bi sıkıntısı olmaz da bu pılın omurlerı zaten cok gıtmıyor en fazla taş çatlasın ellemezsem 1.5 gun gıdıyor telefonla ugrastıgım zaman fılan bu sure 5 saate kadar dusuyor bıraz saçma gıbı soyle saglam bataryal uzun omurlu bı telefon fılan bakıyorum bılgınız varsa al bunu kardes hanı hiç sıkıntı çekmezsın dıyebılecegınz bı telefon hanı androıd ısletım sıstemı fılan ıcınde bıldıgınız varsa yazın tşkr ederım sımdıden
sevgıler
Emege saygı

eceaydin

Üye
batarya omru 1 hafta 10 gun giden bir tel biliyorum. Bulabilirsen Bataryası orjinal ve kullanılmamıs eski model nokia 5110 olabilir. Telde kamera yok, ekranı kucuk, interneti yok, extra uygulama yukleyemiyon, vs vs sadece konusma ve en onemli ozelliği mesaj yazabilirsin. (not: mesaj yazarken turkce karakter kullanma.)

marist

marist

Üye
sarj soketinden kaynaklıysa direkt bataryayı sarj edebilen akıllı sarj dedikleri cihazi kullan belki isini gorur.
(bataryayı telden cıkar. Akıllı sarj cihazına uygun sekilde yerlestir. Fise tak çalıstır.) :ehe

güzel anlatım. :ehe

eceaydin

Üye
evet oyleyim. :ehe

eceaydin

Üye
konuyu dağıttık. Baska onerisi olan yoksa...

- - - Eklendi - - -

konuyu dağıttık. Baska onerisi olan yoksa...

boyz

Üye
var benimde sarj olmuyordu daha dogrusu oluyordu birden olmamaya başladı bende telefonun devre panelini buldum internetten google hz. lerinden orda zaten elin gavuru yazmış bir parça var sarj devresi onu ince küçük torna vida ile çıkarttım kırdım küçük bir şey
işte burda var sonra denedim ve işlem tamam şuan şarj oluyor
resim paylaşamıyormuşum ama link verebilirsem
onuda veremiyormusun ne biçim site yaaaa

eceaydin

Üye
adresi www. Diye tam acık adresi yaz ben onu evirir ceviri mesaj olarak burdan girecek sekilde ayarlarım. Ama adresi tam olarak ve doğru bicimde yaz.

mehmetali9320

Üye
    Konu Sahibi
suan en alına bılecek telefon onerısı olan varmı arkadaslar fıyat onemlı degıl hanı fıyat farkılıklarınıda yazsanız ıyı olur. SaygılaR

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumia serisini bir inceleyin isterseniz. Ucuz android telefondan daha iyidir:)