5800 ekran çizilmesine karşı

Sponsorlu Bağlantılar

halilsarikaya

halilsarikaya

Üye
bimeks ten temin edebilirsiniz. ( içinde 5 adet mevcut ve her birinden 3 tane çıkmaktadır.)
ayrıca hepsiburada.com da da mevcut ( orfinalidir. içersinden sadece 1 tane çıkıyor yapıştırırken oldukça dikkatli olun )
kipa daki satış elemanı camın çizilmez olduğunu söylüyor ama güvenemiyorum...
en garantisi kılıf almak orjinal kılıfı da 35tl imiş...

bugrasert

Üye
abi bu telefonun orjınal kabını wermedılermı sıze bende war we canawar gıbı tutup bırıne fırlatsam yıne cızılmez :D

msert20

Üye
benden çıkmadı kılıf :S

Aksi

Aksi

Üye
kılıflar cok kaba yaa .s

by_jirex

by_jirex

Üye
:D jelatınlede arkasını kaplıyalım super olur abı ne cızılmesı ya 4 aydır kullanıom tek cızık yok

scuf

scuf

Üye
hepsi burada .com dan invisible shıeld koruyucu jelatin alın bir ömür kullanın diğerleri gibi ekrana yapıştırınca belli olmuyor çok kullnışlı tavsiye ederim yani çizilme vs. kesinlikle yapmıyor fiyatı 20 tl civarı yalnız.

Felix F.

Felix F.

Üye
Bencede Sen 15 m Ye Kılıf Al Ben Turkcell'in Orjinal (Tim) Merkezinden Aldım Orj. Nokia 5800 Kılıfı 15-2o m Ben Telefonla Birlikte Aldığım İçin 5m Ye Aldım Çokda Memnunum...

Sen Kılıf Al Cebinde Taşıma Kılıfa Koy Sonra Cebine Koy :D

ivdg

ivdg

Üye
kılıf kullan :)

nihatornek

Üye
hepsi burada .com dan invisible shıeld koruyucu jelatin alın bir ömür kullanın diğerleri gibi ekrana yapıştırınca belli olmuyor çok kullnışlı tavsiye ederim yani çizilme vs. kesinlikle yapmıyor fiyatı 20 tl civarı yalnız.

Dostum Ben bir yerden temin ettim koruyucu jelatin çizilmelere karşı çok iyi oldu.20 li paket te 25 tl ye aldım.Ben sürekli telefondan itnetnet vs kullanıyorum bir süre sonra cızılıyor koruyucu jelatin 4 defa degiştirdim :) çok ii oldu yaa isteyen var sa temin ederim

mertcan585800

mertcan585800

Üye
nokia dan 5800 üst kapak alsam kaça gelir bi fikri olan varmı

umutradi

Üye
valla 5-6 aydır kullanıyorum dikkatlice ama yinede karar verdim (dikkat et dikkat et nereye kadar. :D ) ve orjınal olan sert plastık kılıfından sipariş ettim.Memnunum..

yiğitsaraç

Üye
Kabarma felan olmuo arkadasım eğer toz kalırsa o transparan bant ekrana yapısmıo arada az hava kalıo ve cirkin oluo gidip yenisini almalısınız artık yada temizleyin(ben temizleyemedim) 2.5 ytl ye satılıo bizim telcide

aslanaslantolga

aslanaslantolga

Üye
:D ewt taş duvar ördür sen kenarlarına :D

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Ya çizilsin bi 6 ay sonra değiştirirsin en fazla 50TL falandır..

bek1905

bek1905

Üye
taş duwar güzel bi çözm olmş :D

achilletr

Üye
Eğer illa ki üzerinde koruyucu bant olsun diyorsan "Progressivity"nin de dediği gibi filmler var. Aynalı olanları da var. Ama eğer aynalıların incesinden alırsan o da zamanla çiziliyor ve aşırı güneşli havalarda ekranı görmede sıkıntı yaşıyorsun. gittigidiyor da olabilir. Ben "ebay"dan aldım. 1 veya 2 dolar gibi meblağlara bulabiliyorsun. Bunları alırken "freeshipping" tercih edersen kargo da ödemezsin. Umarım reklam olmamıştır.

denzi97

Üye
Arkdaşlar bnm tel.i yeni aldm 1 hfta önce ve şmdi bir çizik gibi bir şey vr çizik değil ama ışıkda blli oluo ve snr oluyrum ekrnn içinde gibi duruyor bu durumda bilgili olnlar yorum yazabilir mi?

aryscat

aryscat

Üye
O kılcal çizgiler zamanla belirginleşir. Geç olmadan bir koruyucu film al.

stk44

stk44

Üye
teşekkürler

Üst Alt