5800 da internetteki videolari izleyemiyorum FLAS PLAYER gereklidoyor LUTFEN yardim...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xiren23

xiren23

Üye
    Konu Sahibi
5800 da internetteki videolari izleyemiyorum FLAS PLAYER gereklidoyor LUTFEN yardim...
5800 da niee netteki videolari izliyemiyom.lutfen yardim......

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
çünkü flash player yok ve yüklenemez izleyemezsin 5800 da :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bbunun yerine opera mini 6 yükle videoyu indir,telefonda direk izle.:oke:

blackbird48

blackbird48

Üye
çaresi N8 ALICAN 1200 TL

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen bu remle zor zaten açılışta 55mb ram kalıyor yarısından fazlasın symbian yiyo

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
aynen bu remle zor zaten açılışta 55mb ram kalıyor yarısından fazlasın symbian yiyo

evet ya syimbian sömürüyo ramı 128 mb ram olmasına rağmen en sağlam fw lerde bile 70 75 i geçen görmedim bu 50mb ram nereye uçuyo belirsiz

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
evet ya syimbian sömürüyo ramı 128 mb ram olmasına rağmen en sağlam fw lerde bile 70 75 i geçen görmedim bu 50mb ram nereye uçuyo belirsiz

hakketen ha güzel soru 128 MB ram var ama biz en fazla 70 mb ile idare ediyorum bu nokia iyi cıvıttı en iyisi android e geçmek şu 5800 a çok yazık ettiler bi flash player çıkaramadılar adamlar bu telefondan milyon dolarlar aldı ama flash playere çözüm bulamadı nokia kan kaybetmeyi hak ediyor

eç038

eç038

Üye
la bu 58 cileden çıkardı yaaa git. Nokia illallah ettirdi artık Bundan sonra androide de geçemem büyük söz söyledim. Yaktın bunca insanı nokia. Bi flashi çok gördün. Pc im şimdi yanımda değil canım netten film izlemek istiyor. Buyur sana flash ihtiyacı ışte. Ama bu nokia ışte illa keyif kaçıracak. Lanet olsun böyle telefon üreticisine. N9da umrumda değil. Bundan sonra ericsson a1018 kullanacam ben

----------Eklendi @ 00:23:51 ---------- Yazıldı @ 00:21:08 ----------

ahada bunu söylettin. Yazıklar olsun sana nokia

asaf_asaf

asaf_asaf

Üye
Arkadasım,ınternettekı vıdeoları telefonun kendı web tarayıcısından ızleyebılırsın.benım 5800da çalısıyor

ihsN92

Üye
çaresi bolt browser yükleyecen bolt ta ınternetteki videoları izleyebiliyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt