5800 alarm çalmıyor işe geç kalıyorum yardımmm!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CYBERstix

CYBERstix

Üye
    Konu Sahibi
5800 alarm çalmıyor işe geç kalıyorum yardımmm!!
Arkadaşlar konuyu açmadan önce forumda arattım ama bulamadım.Şimdi telefonum kapalı mesela.Sabah alarm çalarken nokia yazısı çıkıyo ve ekran öyle kalıyo ekran ışığı da açık şekilde donuyor. bu yuzden işe geç kaldım.yardımlarınızı bekliyorum.Şunu da belirteyim telefonum orjinal aldıgım gibi kullanıyorum herhangi bi format,farklı yazılım vs.. felan yok bende.Sebebi nedir yoksa işimden olucam..:(

zatenosman

Üye
Arkadaşlar konuyu açmadan önce forumda arattım ama bulamadım.Şimdi telefonum kapalı mesela.Sabah alarm çalarken nokia yazısı çıkıyo ve ekran öyle kalıyo ekran ışığı da açık şekilde donuyor. bu yuzden işe geç kaldım.yardımlarınızı bekliyorum.Şunu da belirteyim telefonum orjinal aldıgım gibi kullanıyorum herhangi bi format,farklı yazılım vs.. felan yok bende.Sebebi nedir yoksa işimden olucam..:(

Hard format atmayı denedinmi denemediysen dene : http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-tum-symbian-modellerde-hard-format-241532.html

olmassa başka bi şekilde yardımcı oluruz önce bunu dene.

nghty2

nghty2

Üye
olmazsada alarm programları sitemizde mevcut s60v5 bölümüne bakarsan orası sana yardımcı olr

zatenosman

Üye
hard format işine yarıcaktır ama baska alarm programıda işini görebilir tabi

SilentOne

SilentOne

Üye
bi hard format olmadi bska br seyler dne

zatenosman

Üye
hard formadı dene olmassa yine yardımcı olmaya çalısırz

CYBERstix

CYBERstix

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için teşekkurler ama hard format atmak pek istemiyorum.dün alarmı iptal edip tekrar ayarladım bu sefer çalıştı donma olmadı.ama bugun gene aynı şekilde dondu.yani bi donuyo bi donmuyo.Sanırım başka bir alarm programından başka çözüm yolu görünmüyor.Ama telefon neden böyle yapıyor onu anlamıyorum yoksa alarm proramı indirmek zoruma gitmiyor.

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
telefona yüklediğin bi program açılışı engelliyor telefon açılmadan alarm da çalamaz hafıza kartını çıkarınca sorun devam ediyomu bak muhtemelen hafıza kartındaki bi program yapıyo garmün yüklümü bide hafıza kartını virüs taraması yaptır

CYBERstix

CYBERstix

Üye
    Konu Sahibi
tamam hafıza kartını çıkarıpm denerim.yalnız garmin nedir tam olarak bilemiyorum.

Quaresma | 7

Quaresma | 7

Üye
Garantiye yolla saat kur veya ev telefonunun alarmını kur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt