5800 alarm çalmıyor işe geç kalıyorum yardımmm!!

• 3 Mayıs 2011
  • 1607 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar konuyu açmadan önce forumda arattım ama bulamadım.Şimdi telefonum kapalı mesela.Sabah alarm çalarken nokia yazısı çıkıyo ve ekran öyle kalıyo ekran ışığı da açık şekilde donuyor. bu yuzden işe geç kaldım.yardımlarınızı bekliyorum.Şunu da belirteyim telefonum orjinal aldıgım gibi kullanıyorum herhangi bi format,farklı yazılım vs.. felan yok bende.Sebebi nedir yoksa işimden olucam..:(

Yazan: CYBERstix
  2. Hard format atmayı denedinmi denemediysen dene : http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-tum-symbian-modellerde-hard-format-241532.html

olmassa başka bi şekilde yardımcı oluruz önce bunu dene.

3. olmazsada alarm programları sitemizde mevcut s60v5 bölümüne bakarsan orası sana yardımcı olr

4. hard format işine yarıcaktır ama baska alarm programıda işini görebilir tabi

5. bi hard format olmadi bska br seyler dne

6. hard formadı dene olmassa yine yardımcı olmaya çalısırz

7. cevaplarınız için teşekkurler ama hard format atmak pek istemiyorum.dün alarmı iptal edip tekrar ayarladım bu sefer çalıştı donma olmadı.ama bugun gene aynı şekilde dondu.yani bi donuyo bi donmuyo.Sanırım başka bir alarm programından başka çözüm yolu görünmüyor.Ama telefon neden böyle yapıyor onu anlamıyorum yoksa alarm proramı indirmek zoruma gitmiyor.

8. telefona yüklediğin bi program açılışı engelliyor telefon açılmadan alarm da çalamaz hafıza kartını çıkarınca sorun devam ediyomu bak muhtemelen hafıza kartındaki bi program yapıyo garmün yüklümü bide hafıza kartını virüs taraması yaptır

9. tamam hafıza kartını çıkarıpm denerim.yalnız garmin nedir tam olarak bilemiyorum.

10. Garantiye yolla saat kur veya ev telefonunun alarmını kur.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 09:21