5610 Xpress Music kullananlar merak ettiğim bir şey var!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

5610xpressmusic

Üye
    Konu Sahibi
5610 Xpress Music kullananlar merak ettiğim bir şey var!
Merhaba arkadaşlar bende 5610 xpress music var telefon çok güzel hiç bir sorunu yok yalnız kafama takılan bir şey var biri beni aradığında telefonun sesi ilk başta az çıkıyor daha sonra yükseliyor babamda 6230İ var onda da öyle sorum şu ki acaba sizin 5610 larda böyle bir şey var mı?Yoksa bu Nokia'nın çıkarmış olduğu bi özellik gibi bir şey mi?Yazılım attırsam düzelir mi?(Bazı arkadaşlar muhtemelen gelen arama bildirimini artarak olarak ayarlamışsın diyecektir şimdiden belirteyim telefonun gelen arama bildirimi çalan zilde yani ayarlarda eksiklik yok)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

safakk

safakk

Üye
Merhaba arkadaşlar bende 5610 xpress music var telefon çok güzel hiç bir sorunu yok yalnız kafama takılan bir şey var biri beni aradığında telefonun sesi ilk başta az çıkıyor daha sonra yükseliyor babamda 6230İ var onda da öyle sorum şu ki acaba sizin 5610 larda böyle bir şey var mı?Yoksa bu Nokia'nın çıkarmış olduğu bi özellik gibi bir şey mi?Yazılım attırsam düzelir mi?(Bazı arkadaşlar muhtemelen gelen arama bildirimini artarak olarak ayarlamışsın diyecektir şimdiden belirteyim telefonun gelen arama bildirimi çalan zilde yani ayarlarda eksiklik yok)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!
ya ne güzel işte ürkütmeden çalıyor langırt diye daaat daaaat çalsa telefon daha mı iyi her seferinde irkilecen :kop:boşver hiç uğraşma bence :ehe

5610xpressmusic

Üye
    Konu Sahibi
Tercih meselesi arkadaşım ben telefonum çalınca millet ürksün istiyorum ben irkilmem korkma sen sen çok korkuyon galbia yüksek sesten

5610xpressmusic

Üye
    Konu Sahibi
Ya kimse 5610 kullanmıyo mu neredesiniz?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu sorun deil arkadaşım zil seslerine girersen başlanğıç tonu denilen birşey olacak onu hayır yap tamamdır!

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
tüm nokialarda oyle artarak yükseliyo ses benim 5610 da öyle

5610xpressmusic

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar

5610xpressmusic

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar birşey daha soracam 5610 daki ışık sensörü ne işe yarıyor?Ekranın parlaklığını mı ayarlıyor yoksa tuş takımının ışılklarının yanıp yanmayacağını mı karar veriyor??

Abimde N73 var aydınlık ortamda onun tuş takımları yanmıyor ama benim 5610 da ışıklar sürekli yanıyor(kapağı kapalıyken ışıklarıda yanmıyor sadece müzik açınca yanıyor)Sizin telefonlarda da bu böyle mi acaba?

5610xpressmusic

Üye
    Konu Sahibi
Cevap yok mu??

axuko

axuko

Üye
ses ayarlarini yada melodiyi kontrol ettinmi arkadas olmazsa garatisi suruyosa bi

resmigenc

resmigenc

Üye
tüm nokialarda oyle artarak yükseliyo ses benim 5610 da öyle
bütün nokia ların temel özelliği o arkadaşım istediğini yap o sesin ilk başlangıcını arttıramazsın fakat sana bi tavsiye verim ses kbp si yuksek bi şarkı seçersen ses istediğin gibi olur

Neverex

Üye
Arkadaşlar telefon hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.Ben de bu telefonu almayı düşünüyorum

McMetz

McMetz

Üye
dostum tercihlere gir orda en başta genel arama bildirimi var onu Çalan Zil konumuna getir sorunun çözülür ben 5610 kullanıyorum korku filmi izlersem artarak moduna getiriyorum ki yusuf yusuf oluyolarım die :D:D:D

eylül fırtınası

Üye
yok kardes yeni telefonların hepsi öyle

cevriye12

Üye
bana 5130 xp musıc tema ve oyunları lazım atabilcek var mı? lütfen....
ve de müzikçalar teması lazım

volkitheking

Üye
senin 5610 arapatı modeli geç açılıyo anlaşılan :=)

ahmet_fb_08

Üye
s.a arkadaslar doğum gümüde hediye olarak 5610 verdiler ama ortasındaki sağ sola giden düğmede var normalde tel açıkkenısık yanıyor ısık yanıyor ve telefonu kapattığımda da aynı sekide yanı tel kapalı ama ısık yine yanıyor yanıyor acaba kendi özelliğimi yoksa bir ayarı varmı tüm özeliklerini pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

s.a kardesim getjar tarayıcına yaz tel yaz örnek 5130 ordan indir oyun veya temanı veya tarayıcıya yaz telini çıkar

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Ya bnmde merak ettiim bişi var ya ben bu ön kamerayı nası açıcam bu telefonda yaa ???

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
tüm nokia modelerinde bu özelik var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt