5320 XPressMusiC N-Gage Hacked :):)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HsyNTR

Üye
    Konu Sahibi
5320 XPressMusiC N-Gage Hacked :):)
Tabiki yine sertifika Gerekiyor ama Gerçekten Değiyor Arkadaşlar Sonunda Bütün N-Gage Oyunlarını Yükledim Bu Programla :):)

>Aşağıda verdiğim programı sertifikalayıp Telefon Hafızasına Kurun.
>Kurduktan sonra programı çalıştırın herşeyi otomatik olarak hallediyor.(Ben yaşamadım ama herhangi bi işlemde donup kalıyorsa kapatıp tekrar açın)
>Son işlemde "Do you Want İnstall Modo" gibi birşey diyor siz no diyeceksiniz programdan Çıkıcak.
>Şimdi programı kaldırıp telefonu kapatıp açın
>>Artık N-Gage oyunlarını Yükleyebilceksiniz.. :):)

Sertifikasız Programları yükleyip yüklemediğine henüz bakmadım bakınca sizede Haber Veririm :):)
Play N-Gage! :D:D

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bekescocuk, vjugur, crazy_piyanist8 ve 13 diğerleri

HsyNTR

Üye
    Konu Sahibi
Bravo 23 kişi görüntülemiş bir yorum yada teşekkür bile yok..

trojan21

Üye
herşeyden önce emeğe saygı :)

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
blz dosyalarını mı sis gibi kurcaz oylese guzel

srsry58

Üye
nasıl sertifikalanıyor

egisim

Üye
evet nasıl sertifikalanıyor ??

hhoops

Üye
hangi oyunları yükledin? teşekkürler

ltfllh

ltfllh

Üye
saol kardeş senin program çalışmadı ama senin anlatımdan yaptım eline sağlık

FINITO26

Üye
arkadasım ben de hacklemeyi basardım. yalnız bi sorum olacak sana cevaplarsan... Telefonu guncellerken sorun cıkarıyor mu hackleme olayı? ayrıca Biz bu hackten sonra kırık N-Gage oyunlarını nereden alıp da yukleyebiliyoruz? Onun kaynagı neresidir? bir link istiyoruz.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
arkdaşlar bir kaç gün sonra gerekli açıklama yapacam 5320 N96 N78 hacklenmiştir rüyanız gerçekleşti yani detaylı bilgi isteyenler p.m atsın

FINITO26

Üye
Kardaşlar, Telefonlarınızı hacklemeyin!!! Ben hackledim, bişey olmadı :D (N-Gage için kırık oyun bulmak gerenk, o da 5320 için yok internette.) İki aydır hackli geziyorum, yukledigim uygulama bir elin parmak sayısını geçmedi. Hele ki Ngage yuklicem die ugrasıyosanız boşverin yaw. Ha N73 ünüz varsa piyasada bikaç oyun var oynarsınız

derda53

Üye
elınew sAGLIK

nilay12

Üye
mükemmelsinn eline sağlık ya bayıldım :DDDDD

craCaner

Üye
5730 xm çalışmadı

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Kardaşlar, Telefonlarınızı hacklemeyin!!! Ben hackledim, bişey olmadı :D (N-Gage için kırık oyun bulmak gerenk, o da 5320 için yok internette.) İki aydır hackli geziyorum, yukledigim uygulama bir elin parmak sayısını geçmedi. Hele ki Ngage yuklicem die ugrasıyosanız boşverin yaw. Ha N73 ünüz varsa piyasada bikaç oyun var oynarsınız

N-Gage oyunu yok diyorsan doğrudur arkadaşım ama telefonu hacklemediğin sürece sistem yetkisi isteyen birçok uygulamayı kullanamazsın

--------------- Ekleme ---------------

bu konunun n-gage ile alakasını da çözemedim burda anlatılan sadece hellox2 ile hack işlemi hack yapılsa bile n-gage oyunlarını yüklemek ve oynamak için daha yapılması gereken işlemler var ayrıca bindpa nın cracklediği n-gage oyunları fp2 cihazlarda çalışmıyor!!!

aydeli

Üye
şu sertifika olayını bir çözebilsem boğazın soğuk sularında karşıdan karşıya yüzmezsem adam değilim ne biçim bir işmiş her şeyi anladım bunu anlayamdım anlatımı yapıldığı halde çözemiyorum ergenekonu çözmek telefonu hacker yapmakdan daha kolay

tele hacker yapılmasını msn de güzel bir şekilde anlatıcak yardım sever arkadaşların yardımını bekliyorum [email protected] saygılar

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
şu sertifika olayını bir çözebilsem boğazın soğuk sularında karşıdan karşıya yüzmezsem adam değilim ne biçim bir işmiş her şeyi anladım bunu anlayamdım anlatımı yapıldığı halde çözemiyorum ergenekonu çözmek telefonu hacker yapmakdan daha kolay

tele hacker yapılmasını msn de güzel bir şekilde anlatıcak yardım sever arkadaşların yardımını bekliyorum [email protected] saygılar

opda dan sertifika aldıysan eğer hellox2 programını o sertifikayla imzalıyorsun sonra kuruyorsun gerisi geliyor zaten ama önemli olan opda sertifikasını almış olmak

ali58tr

Üye
ben bunu yaptım n-gage oyunu yüklüyorum yine delete now diyor yardımcı olabilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt