5130 XpressMusic' in Müzik Çalarına Tema Nasıl Yükleniyor Please Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

eyup007

eyup007

Üye
tamamda kardeş neden ozman 6303 dam 3600 kamerasi ve sesi daha iyi deil demekki iyi ki nokia öyle yapmiş!!!
dalgamı geçiyorsun anlamıyorumki 3600 neymiş yahu? Neyi iyi yani?

Şimdi arkadaşlar tel tartışması yapıcaksanız ben diyim size..

5130 ses te çok iyi..yazılımıylada iyi oynarsın yani kullanışlı telefon fakat biraz eski sanırım v3

6303 (bir ara bende alıcaktım) kamerası çok iyi işletim sistemi ileri..klasik bir telefon(kullanmasını bilene güzel) v6 yada v5 diye biliyorum..elime alıp çok kurcalamadım fakat zannımca 6300 bildiğiniz gibi s40v3 sistemini çok hızlı çalıştıran bir telefondu 6303 ünde böyle olduğunu düşünüyorum..

3600 a laf etmiyorum o telefonmu zaten:ehe

ama arkadaşlar belirtmekte yarar varki kendi telefonu olduğu için söylemiyorum 2730c ise 3g si ile fiyatına göre internette en hızlı dolaşan telefon bence.. üstelik v5...

manyakk_cocuk

Üye
dalgamı geçiyorsun anlamıyorumki 3600 neymiş yahu? Neyi iyi yani?

Şimdi arkadaşlar tel tartışması yapıcaksanız ben diyim size..

5130 ses te çok iyi..yazılımıylada iyi oynarsın yani kullanışlı telefon fakat biraz eski sanırım v3

6303 (bir ara bende alıcaktım) kamerası çok iyi işletim sistemi ileri..klasik bir telefon(kullanmasını bilene güzel) v6 yada v5 diye biliyorum..elime alıp çok kurcalamadım fakat zannımca 6300 bildiğiniz gibi s40v3 sistemini çok hızlı çalıştıran bir telefondu 6303 ünde böyle olduğunu düşünüyorum..

3600 a laf etmiyorum o telefonmu zaten:ehe

ama arkadaşlar belirtmekte yarar varki kendi telefonu olduğu için söylemiyorum 2730c ise 3g si ile fiyatına göre internette en hızlı dolaşan telefon bence.. üstelik v5...
VALLLA DOSTUM SENİ BİLMEM AMA BEN DEDİĞİN TELEFONLARİN HEPSİ SINIF ARKADAŞLARİMDA VAR 5130DA VAR 6303 VAR 2730cVAR HEM 2730cBENCE ÇOK ABARLTILI DEİL 6300 ONDAN DAHA İYİ AMA ÖZELLİK OLRAK SES OLRAK 3600s güzel inanmiyorsan bi dene bakalim biz denemelerimizde 6303 ses az ama 3600s sesi mükemmel zaten 5130sadece görünüz sanki bi murat 124:d: gibi dişi modifiyeli içi hiçbişeye benzemiyo sesbence xpressmüzik telefonungöre kötüden de kötü yani vasat ben en güzel özzelik olrak 3600s dene ve sonuç gör bakalim

--------------- Ekleme ---------------

6303 ün kamerasını tartışmam bile istersen çektiğin bir resimi yükle siteye kıyaslayalım arkadaşlar karar versin.video da dahil buna...

3600 slide iel çekilen senin dediğin vga çekim bak bakalım nasılmış 6303c güzelmi

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye

buyur arkadaşım sana resim.hee şu da var bu resim 60 km hız ile giden aracın içinden çekilmiş bir resim.hadi bakalım arkadaşlar söylesin ben artık yorum yapmıyorum.netlikte zaten hiç konuşmuyorum.resimi aynı boyuta getir izle baklım.:naughty:

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
işte buda bizim farkımız ..... zaten 3600 ın 3.15 bizim 3.20 mp . 6303 forever :D

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
2 mp ilemi kapak yapcan 6303 e güldürme beni:kop:

ses istiyosan telefon yerine müzikseti al dostum.
Sende kamerasına bakıyorsan fotoğraf makinası al bence...Zira ileride 3 mp yetmeyebilir profesyonel fotoğrafların için...

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
Sende kamerasına bakıyorsan fotoğraf makinası al bence...Zira ileride 3 mp yetmeyebilir profesyonel fotoğrafların için...
konuyu saptırma arkadaşım.burada iki cihaz tartışılıyor.

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
keşke birde 6303 kullansaymışsın . Gerek müzik kalitesi , gerek çelik kasası ile inanılmaz sağlam olması gerekse 3.2 MPLİK FOTOĞRAF MAKİNESİ !

manyakk_cocuk

Üye
resim farkını gördünüz demi BENCE Bİ GİRİN 3600 SLİDE İLE 6303 KARŞILASTIRIN VE SONUÇ BELLİ

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
forum kalitesini beğenmiyorsan girmessin olur biter

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
ben bu frommu anlamdim neden çünkü forumtr olsa şimdi ye konu kitlenmişti ve biz hepimiz ban yemiştik göremlim bakalim from kalitesin :kop:
Neden ban yiyelim ki ? Maxicep yönetimi kullanıcılarına,onların fikirlerine ve tartışmalarına saygılıdır.Diğerlerine benzemez :oke:

dark_lady

Üye
Arkadaşlar acil yardım 5130 aldım usb kablosu ile tema atılıyor mu?Bilenleriniz varsa yardımcı olabilir mi?
Şimdiden teşekkürler...

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
eyup007

eyup007

Üye
VALLLA DOSTUM SENİ BİLMEM AMA BEN DEDİĞİN TELEFONLARİN HEPSİ SINIF ARKADAŞLARİMDA VAR 5130DA VAR 6303 VAR 2730cVAR HEM 2730cBENCE ÇOK ABARLTILI DEİL 6300 ONDAN DAHA İYİ AMA ÖZELLİK OLRAK SES OLRAK 3600s güzel inanmiyorsan bi dene bakalim biz denemelerimizde 6303 ses az ama 3600s sesi mükemmel zaten 5130sadece görünüz sanki bi murat 124:d: gibi dişi modifiyeli içi hiçbişeye benzemiyo sesbence xpressmüzik telefonungöre kötüden de kötü yani vasat ben en güzel özzelik olrak 3600s dene ve sonuç gör bakalim

BU 3600SLİDE İLE ÇEKTİĞİM RESİmVİDEO ÇEKMEDİM GREK BULMUYORUM:naughty:

6303 ile sen tartışmaya girme 6303 o telefonu ezer geçer..

ayrıca belirteyiki 6300 ımda var ses olarak ekolayzer ayarı yapmadan 2730 un stero genişletmesi açık olunca 6300 dan çok daha iyi ve kaliteli bir ses çıkarıyor.. tek sorunu tuş takımının sert olması..ayrıca 6300 ile 6303 vs gibi tleeri karşılaştırma 6300 takoz gibi telefon..

ayrıca resmine bakıyorumda pek birşey değil ? neden ekledin anlamadım buyrun 2730c ile çektiğim fotoğraflar.. 2mp kamerası var 6303 ile kıyaslanmaz fakat 5130 ve 3600 ile farkı atabilir..

Ayrıca belirtmek isterimki fiyatına göre en iyi foto çeken s40 bence 6303 dür işletim sistemide yüksektir..

Not üzerine tıklayıp büyültürseniz kaliteyi anlayabilirsiniz..

ByAbsn

ByAbsn

Üye

BU 3600SLİDE İLE ÇEKTİĞİM RESİmVİDEO ÇEKMEDİM GREK BULMUYORUM:naughty:

3600 la video çekemessin zaten çok kötü video çekiyo

resim farkını gördünüz demi BENCE Bİ GİRİN 3600 SLİDE İLE 6303 KARŞILASTIRIN VE SONUÇ BELLİ

Kardeşim karşılaştırma sadece yazıyla olmaz önemli olan fotorafın netliği ve pixelidir he illede benim telefonun en iyii diyosan al benimkiyle karşılaştır.(6220c)

sefau571

Üye
O fotoğraflar 6303ünse cidden çok iyi çekiyor.n73 kadar var yani carL zeisin havası kaLmadı.5130 kuLLanıyorum.Temaymış yazıLımmış kasmıyorum bana yetiyor.KuLLanışLı bir teLefon.

eyup007

eyup007

Üye
O fotoğraflar 6303ünse cidden çok iyi çekiyor.n73 kadar var yani carL zeisin havası kaLmadı.5130 kuLLanıyorum.Temaymış yazıLımmış kasmıyorum bana yetiyor.KuLLanışLı bir teLefon.
parana yazık diyorum sadece fotoğraf çekmek için bir telefona 300 lira veriyorsan gerçekten yazık

manyakk_cocuk

Üye
3600 la video çekemessin zaten çok kötü video çekiyo

--------------- [sıze=1]ekleme[/sıze] ---------------

kardeşim karşılaştırma sadece yazıyla olmaz önemli olan fotorafın netliği ve pixelidir he illede benim telefonun en iyii diyosan al benimkiyle karşılaştır.(6220c)
EE NEDEN O ZMAN 6220C N95 GİBİ FOTORAF ÇEKMİYOR
ŞUNU SAKİN UNUTMA BEN ASLA BENİM TELFONUN SÜPER VEYA GÜZEL VEYA BİŞİ DEMİYOM TEKNOLOJİYE AYAK UYDURMAK ZOR BEN SADECE 6303 İLE İDDA EDENLER VAR DAHA İYİ DİYE HE ONUDA HALLETİM MERAK ETME BAZİ ÖZELLİKLERİ 3600 SLİDE İYİ BAZİ ÖZLLİKLERİDE 6303 DAYINIRLIK OLARAK 6303 İYİ AMA SES DE GEÇEMİYOR DENEDİM ÇÜNKÜ:aha:

eyup007

eyup007

Üye
EE NEDEN O ZMAN 6220C N95 GİBİ FOTORAF ÇEKMİYOR
ŞUNU SAKİN UNUTMA BEN ASLA BENİM TELFONUN SÜPER VEYA GÜZEL VEYA BİŞİ DEMİYOM TEKNOLOJİYE AYAK UYDURMAK ZOR BEN SADECE 6303 İLE İDDA EDENLER VAR DAHA İYİ DİYE HE ONUDA HALLETİM MERAK ETME BAZİ ÖZELLİKLERİ 3600 SLİDE İYİ BAZİ ÖZLLİKLERİDE 6303 DAYINIRLIK OLARAK 6303 İYİ AMA SES DE GEÇEMİYOR DENEDİM ÇÜNKÜ:aha:
uslubumu bozdurucaksın kardeş ya:D

3600 ne yani hala savunuon ? 6303 ve 2730 un fotoloru seninkimden daha iyi çektiğin beyaz bi şahin ayrıntılı resimleri net çekemessin..

eyup007

eyup007

Üye
5130 için arka planda çalışsan msn varmı?

Üst Alt