5130 XpressMusic' in Müzik Çalarına Tema Nasıl Yükleniyor Please Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

traBolic

traBolic

Üye
    Konu Sahibi
5130 XpressMusic' in Müzik Çalarına Tema Nasıl Yükleniyor Please Yardım :(
Arkadaşlar Nokia 5130 un müzik çalarına nasıl tema yükleyebirilim lütfen yardımcı olun

• Beğen
Tepkiler: hakow ve cevriye12

scruos22

Üye
Bnmde böle bi sıkıntım var çok denedim ama bulamadım

djsalih91

djsalih91

Üye
malesef yüklenmiyor ama orjinali zaten güzel hatta s40 ların en iyi müzik çaları bizde diğerleri dandik :ehe

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
malesef yüklenmiyor ama orjinali zaten güzel hatta s40 ların en iyi müzik çaları bizde diğerleri dandik :ehe

6303 clasic de tema yükleniyor ve mükemmel bir görünüm oluyor.asıl yüklenemeyenler dandiktir.

djsalih91

djsalih91

Üye
6303 de ses mi çıkıyo sanki heryeri müzikçalar olsa ne yazar :ehe

• Beğen
Tepkiler: brqsalvo ve !SM@!L
kutayfun

kutayfun

Üye
:ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
beyler aslında oda olucak temmuz sonu 5130 larda v 08.20 cıkacak ozmn telde ovi map sonra muzik çalarda tema değişimi 15 tane ayrı equlazer ve camerada video cekmek daha kalıteli olucak ..... buda 6303 kapak olsun :D:D:D

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
2 mp ilemi kapak yapcan 6303 e güldürme beni:kop:

--------------- Ekleme ---------------

6303 de ses mi çıkıyo sanki heryeri müzikçalar olsa ne yazar :ehe

ses istiyosan telefon yerine müzikseti al dostum.

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Her türlü iddiaya girerim eko'yu ayarlamayı bilen 5130 dan daha fazla ses çıkarır

Hem ses istiyorsan Nokianın Md-9 ve Md-6 tipi hoparlörü var :)

Bu arada s40larda müzikçalara tema eklenmiyor demişsin 5130 s40 değil s60 önce işletim sistemini öğren bütün xm'ler s60 olur . 2.si 2 tane tema yükleyecem şimdi 2sindede müzikçalar teması var . Yükleyemiyorsanız dandiklik sizdedir :)

Bu 1.

Bu 2.

Ayrıca telefonun 5 tane daha müzik çalarlı teması var fakat sistem dosyası olduğu için pc'ye alamıyorum . İmkanım olsa onlarıda göstericem

Kapak yapmak için yeterlidir umarım

beyler aslında oda olucak temmuz sonu 5130 larda v 08.20 cıkacak ozmn telde ovi map sonra muzik çalarda tema değişimi 15 tane ayrı equlazer ve camerada video cekmek daha kalıteli olucak ..... buda 6303 kapak olsun :D:D:D

Ha ayrıca biz 10.10 a geçtik ovi map / ovi rehber / Ovi store siz daha onlara geçememişsiniz ... yazık bide 6303le dalga geçiosunuz

altue

Üye
abi takım kavgasını anlarım da telefon modeli kavgasına burda şahit oldum kötü bişey demiyorum ilk tanıklık ettim o kadar :D

asbuzu

asbuzu

Üye
6303 daha iyi hem mp farkı war !!!!!

SilentOne

SilentOne

Üye
5130 s60 e abim sen bnle kafamı buluyon aç nokyanın sitesine bak neymişş e gir orda yazlıma tıkla s40 s60 mı gorursun

djsalih91

djsalih91

Üye
:kop: s60 diyo ya aklıma geldikçe gülerim :ehe :ehe

Her türlü iddiaya girerim eko'yu ayarlamayı bilen 5130 dan daha fazla ses çıkarır

Hem ses istiyorsan Nokianın Md-9 ve Md-6 tipi hoparlörü var :)

Bu arada s40larda müzikçalara tema eklenmiyor demişsin 5130 s40 değil s60 önce işletim sistemini öğren bütün xm'ler s60 olur . 2.si 2 tane tema yükleyecem şimdi 2sindede müzikçalar teması var . Yükleyemiyorsanız dandiklik sizdedir :)

Bu 1.

Bu 2.

Ayrıca telefonun 5 tane daha müzik çalarlı teması var fakat sistem dosyası olduğu için pc'ye alamıyorum . İmkanım olsa onlarıda göstericem

Kapak yapmak için yeterlidir umarım

Ha ayrıca biz 10.10 a geçtik ovi map / ovi rehber / Ovi store siz daha onlara geçememişsiniz ... yazık bide 6303le dalga geçiosunuz
:kop::kop: tüm xpress müzikler symbian mış yeter güldürme:kop::kop::kop:

taskonamco

Üye
birbirizi kırmadanda tartışabilirsiniz beyLer Laf sokmak kapak yapmak bunLar gereksiz şeyLer :S

manyakk_cocuk

Üye
Bence benim telefon yani 3600 hem 5130 hem 6303 kafa tutar kemera zaten süper sesdesen 5130daha net

eyup007

eyup007

Üye
Bence benim telefon yani 3600 hem 5130 hem 6303 kafa tutar kemera zaten süper sesdesen 5130daha net
kardeşim dalgamısın 3600 telefonmuymuşta kafa tutuyormuş o anca 1110 a kafa tutar :ehe

ama 5130 mu 6303 mü deselerdi 5130 derdim yazılımından anlayanlar çok kişi olduğundan iyi modifiye atılır:D

ama 6303 de yabana atılmaz

manyakk_cocuk

Üye
şimdi sana bi soru sen hiç yurtdişindaki frum sitelerini gez ve gör millet 3600 slide diyor 6303 adamlar 6300 ile aynı sayıyolar

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
şimdi sana bi soru sen hiç yurtdişindaki frum sitelerini gez ve gör millet 3600 slide diyor 6303 adamlar 6300 ile aynı sayıyolar
dostum madem iyi 3600 slide neden v5? 6303 v6 bir cihaz demekki iyi ki nokia öyle yapmış.!!!

manyakk_cocuk

Üye
tamamda kardeş neden ozman 6303 dam 3600 kamerasi ve sesi daha iyi deil demekki iyi ki nokia öyle yapmiş!!!

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
tamamda kardeş neden ozman 6303 dam 3600 kamerasi ve sesi daha iyi deil demekki iyi ki nokia öyle yapmiş!!!
6303 ün kamerasını tartışmam bile istersen çektiğin bir resimi yükle siteye kıyaslayalım arkadaşlar karar versin.video da dahil buna...

Üst Alt