512 MB-1GHZ RAM..çok mu farkediyor. ?

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

3gs 256 mb ram mesela arkadaşımın var benim tablet 512 mb ram . aynı oyunları oynuyoruz yani :) sınıfda onlıne dungeon hunter 2 felan atıyorduk :)

Sorun yok derken aslında iOS da baya Ram yiyormuş.Yeni öğrendim.:)

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Telefonu uygulamalarla doldurup taşırınca 2 GB ram bile olsa yetmez. Geçen hafta Modern Combat 3 oyunu çok kasıyordu, dokunmatiği çok geç algılıyordu. Bir temiz format sonrası oyun oldukça akıcı hale geldi ve çok şaşırdım. Bu kadar iyi bir oyunu bu kadar iyi çalıştırabileceğime hiç inanmamıştım. Formatın amacı yine uygulama çöplüğü ve artıklarından kurtulmaktı.

• Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Bu aynı PC işine benzer. Oyun ve benzeri uygulamalarda kalite arıyorsan varsa 2 Gbyte RAM, çok çekirdek işlemci al, aksi halde 512 Mbyte RAM fazlasıyla yeter ...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bu aynı PC işine benzer. Oyun ve benzeri uygulamalarda kalite arıyorsan varsa 2 Gbyte RAM, çok çekirdek işlemci al, aksi halde 512 Mbyte RAM fazlasıyla yeter ...

Desene telefonlar bilgisayarlara yetişti diye :) Geçecekleri günde yakındır.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Telefonu uygulamalarla doldurup taşırınca 2 GB ram bile olsa yetmez. Geçen hafta Modern Combat 3 oyunu çok kasıyordu, dokunmatiği çok geç algılıyordu. Bir temiz format sonrası oyun oldukça akıcı hale geldi ve çok şaşırdım. Bu kadar iyi bir oyunu bu kadar iyi çalıştırabileceğime hiç inanmamıştım. Formatın amacı yine uygulama çöplüğü ve artıklarından kurtulmaktı.
İşe yaramayan uygulamaları da indirmemek gerekiyor sırf bolluk olsun diye.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
  • Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
  • Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Uzun sürmez mi abim :hmmm

Katlanıyorum :) Aslında az önce söylediğim yığınla program yükleme; bir nevi market testi idi. Neredeyse gördüğüm her uygulamayı deneme amaçlı indirmiştim. Tabii formatla hepsi silindi ancak Titanium Backup sayesinde APK dosyalarını tutabildim :) Gerektiği zaman hemen yüklerim :)

• Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye

Katlanıyorum :) Aslında az önce söylediğim yığınla program yükleme; bir nevi market testi idi. Neredeyse gördüğüm her uygulamayı deneme amaçlı indirmiştim. Tabii formatla hepsi silindi ancak Titanium Backup sayesinde APK dosyalarını tutabildim :) Gerektiği zaman hemen yüklerim :)
İyiymiş abim böyle daha iyi olur.Virüs programın var mı telefonda ? :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

İyiymiş abim böyle daha iyi olur.Virüs programın var mı telefonda ? :)

Vardı önceden. Şimdi yok. Gerek duymuyorum. Telefona kendi güvendiğim uygulamalar dışında hiçbirşey yüklemiyorum :)

• Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye

Vardı önceden. Şimdi yok. Gerek duymuyorum. Telefona kendi güvendiğim uygulamalar dışında hiçbirşey yüklemiyorum :)
En doğrusu bu abim sonra bir ton virüs ile uğraşılıyor Google Play harici yüklememek gerekiyor :)

• Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye

En doğrusu bu abim sonra bir ton virüs ile uğraşılıyor Google Play harici yüklememek gerekiyor :)

• Beğen