51. Eurovision Şarkı Yarışmasında Sibel Tüzün Yarı Finali Başarıyla Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

FrontmaN

FrontmaN

Üye
4 veya 5, oluruz gibi geliyor bana

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
inşallah inşallah 1. biraz zor ama

bnm sıralama

1-ukrayna
2-moldova
3-ermenistan
4-makedonya
5,6 türkiye danimarka sıralama bole olur 5 ve 6 da kararsızım

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
ayyyy eng ıcık olduklarım finlandiyalı metalciler 1. ldu ıyyy

gknky

gknky

Üye
hiç beğenmedim yaratık gbi çıktılar

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
Lordi grubunun finalde söylediği ''Hard rock halleluya'' adlı şarkının nakaratı şöyle: ''Sırtımda kanatlar/Kafamda boynuzlar/Dişlerim çelik gibi/Ve gözlerim kıpkırmızı (...) Şimdi bize katılmak için seçildi/Doğruca cehenneme''

finlandiya bir ilki gerceklestirdi

türkiye seneye yine yarı finalde

favorim ukrayna da ilk 3 e bile giremedi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Öcü gibi yaw bunlar...

Biz 11. olduk

neoki

neoki

Üye
bu ermenistana oy verenler ...........................!

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Buna da şükür. Ben daha alt sıralarda bir yer edinirdik kendimize diye düşünüyordum.

bladix

Üye
bence helal olun finlandiyaya bir ilk ve metalin kalitesini kanitladilar bizim sarki iyi deildi acikcasi ama gönlüm söle 4 5 .lkten yanayd1 nse seneye artik

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
neoki ole diosun ama sarkıları iiydi ermenistanın gerci millet oy verirken pek sarkıya bakmıyodu bakmamıs ama (komsu ulke ii ilişkili ulke ozellgi) (fransadan 12 ermenistana gibi)

cunku bana gore en ii sarkı ukraynanınkiydi ama 6 mı 7 mi ole bisi oldular

gknky

gknky

Üye
bence en iyi moldov lardı . ... .
süper di bence

neoki

neoki

Üye
<div class='quotetop'>(MiStA la VoLpE &#064; May 21 2006, 01&#58;20 AM) [post=339096]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
neoki ole diosun ama sarkıları iiydi ermenistanın gerci millet oy verirken pek sarkıya bakmıyodu bakmamıs ama (komsu ulke ii ilişkili ulke ozellgi) (fransadan 12 ermenistana gibi)

cunku bana gore en ii sarkı ukraynanınkiydi ama 6 mı 7 mi ole bisi oldular
[/b][/quote]

hata bu ermenilere soykırım yapmayan atalarımızda&#33;&#33;&#33;&#33;
bu sarkı yarışması değil öyle olduğunuda sanmıyorum sadece birbilerini kayıran ülkelerin olduu bişe bizim .......... insanımızda ermenistana 10 puan veriyo..............

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
    Konu Sahibi
<span style="color:#FF0000">İşte Eurovision birincisi Dinleyin</span>

<span style="color:#3366FF">Finlandiya tarihinde ilk kez Eurovision Şarkı Yarışması&#39;nı kazandı
Eurovision Şarkı Yarışması&#39;nda bu yıl Finlandiya birinci oldu. Toplam 24 ülkenin katıldığı 51&#39;nci Eurovision Şarkı Yarışması Yunanistan&#39;ın başkenti Atina&#39;da yapıldı.

Finlandiya&#39;nın "Hard Rock Hallelujah" adlı parçasını dinlemek için </span>