Telefon Tavsiyesi 500 tl ye kadar 2. el telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
630 dan vazgeçtim ön kamerası yokmuş şi,mdi öğrendim, ön kamera önemli benim için skype ı sıklıkla kullanırım, 820 daha uygun gelmeye başladı bana.

Rainesto

Rainesto

Üye
630 dan vazgeçtim ön kamerası yokmuş şi,mdi öğrendim, ön kamera önemli benim için skype ı sıklıkla kullanırım, 820 daha uygun gelmeye başladı bana.

920-925 daha mantıklı

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim ilk lumia cihazım 920 ondan sonra 1020 ve şimdide 1520...1520 başka bir segment diyelim ama 920 yi 1020 den daha fazla beğenmişimdir.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
sırf 1 GB ramden dolayı mı yönelme diyorsunuz, ekranı kötü değilse ve performansı ortalama ise sorun yok 300 tl ye 20 ay garantili cihaz iyi dğilmidr?

Al fiyat olarak güzel ama 512 mb kullanınca keşke 1 Gb alsaydım diyeceksin 500₺ye daha iyi lumialar bulabilirsin.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ben zamaninda cook arastirdim icin bilirim grantili kutulu 1320 ve 925 rahat bulabilirsin o fiyata secim sana kalmis ve 0 almaya deqmez ben olsam 925 alirdim .d

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Beğenmemek değil. Daha burada satışa çıkmadan 920 alan adamım ben. 1520 kullanmama rağmen hala en beğendiğim telefon 920dir. İşlemcilerinin güncelliğini yitirmelerinden dolayı diyorum. 920-925-1020 pureview olmasına rağmen lumia camera 5teki özellikleri alamamasından dolayı tavsiye etmiyorum. Alamadıkları özellikler ilerleyen güncellemelerde artacaktır.
Hocam ama öyle diyorsunuz da 2 - 2,5 yıllık telefon 920 925 ler alamaması normal değil mi ?
Ki hem 920 -925 ler kendi kategorisindeki telefonlardan daha çok güncelleme ve özellik aldı bknz iPhone 4-4s (ki bi üst kategori 5-5s serisiyle de kapışır 920 - 925) Samsung S3 (buda aynı şekilde s4 ile de kapışır 920-925) Samsung Mega ( yüksek ekran olmasına rağmen 920 daha güzel bence) yani bu telefonlarla kapışabilen ki bırak üst kategorisiyle kapışabilen tek telefondur 920 diye düşünüyorum bende ilk çıktığı zamanlar almıştım 920 yi ha memnun muyum memnunum 2 yıllık kullanıcıya göre ama wp a göre değilim 920 çok güzel bir telefon 10 Numara 5 yıldız ama bazı özellikleri eksik o yüzden biraz hoşnutsuzluk var

theseusx

theseusx

Üye
Ben 925 kullanırken 1-2 güne 1520 ye geçeceğim tel boşa çıkacak. Mesaj at istersen görüşelim.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Ben zamaninda cook arastirdim icin bilirim grantili kutulu 1320 ve 925 rahat bulabilirsin o fiyata secim sana kalmis ve 0 almaya deqmez ben olsam 925 alirdim .d
sıfır almayı düşünmüyorum zaten bende her zaman temiz ikinci el alma taraftarıyım şimdye kadar da genelde böyle aldım telefonlarımı, 500 liraya çok çok temiz full aksesuarlı garantili 1320 buldum ama sıkıntı büyük ekran sevmemem.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Hocam ama öyle diyorsunuz da 2 - 2,5 yıllık telefon 920 925 ler alamaması normal değil mi ?
Ki hem 920 -925 ler kendi kategorisindeki telefonlardan daha çok güncelleme ve özellik aldı bknz iPhone 4-4s (ki bi üst kategori 5-5s serisiyle de kapışır 920 - 925) Samsung S3 (buda aynı şekilde s4 ile de kapışır 920-925) Samsung Mega ( yüksek ekran olmasına rağmen 920 daha güzel bence) yani bu telefonlarla kapışabilen ki bırak üst kategorisiyle kapışabilen tek telefondur 920 diye düşünüyorum bende ilk çıktığı zamanlar almıştım 920 yi ha memnun muyum memnunum 2 yıllık kullanıcıya göre ama wp a göre değilim 920 çok güzel bir telefon 10 Numara 5 yıldız ama bazı özellikleri eksik o yüzden biraz hoşnutsuzluk var
Ben de onu diyorum, normal alamamaları. Ben kötü bir şey söylemedim ki telefonlar hakkında. Sadece bulaşma dedim. İlk nesil alacağına ikinci nesli tavsiye ettim.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
925 en uygunu olur

ugurmaxi

ugurmaxi

Üye
550 tl ye 14 ay garantili kutulu faturalu herşeyi tam yanında silikon kılıf iki adet ekran korucuyucu lumia 1320

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
550 tl ye 14 ay garantili kutulu faturalu herşeyi tam yanında silikon kılıf iki adet ekran korucuyucu lumia 1320
500 e aynısını +bluetooth kulaklık ta veriyor aynı şehirdeyiz yoksa bu ilan senin mi :)
Ben 925 kullanırken 1-2 güne 1520 ye geçeceğim tel boşa çıkacak. Mesaj at istersen görüşelim.
bekliyorum resimleri...

furkankaya559758

Üye
O fiyata Nokia Lumia 820 bulabilirsin.

Rainesto

Rainesto

Üye
Hocam sd kartsız bir model alacaksanız kesinlikle 32 gb alın

emz

emz

Üye
Hayırlı olsun. O zaman biz yavaştan toplanalım