Alınık 500 TL Android kapida odeme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
500 TL Android kapida odeme
Arkadaslar 500 TL biriktirdim. Biraz daha koyabilirim ama o da kargo icin.. Malesef sadece kapida odeme ile alabilirim.

500 TL ye android satan varsa buyursun lutfen acil.

Ben telefonda internet kasmasin,menu gecisi kasmasin,ekrani parlak olsun hd olsun. Asphalt 8 vb gibi oyunlari sorunsuz oynatsin ve ekrani genis olsun istiyorum. 4.7 ya da 5.0 inc vb gibi. Replika asla istemiyorum.

Dedigim ozelliklerle 500 olmaz diyeceksiniz ama bu kadar butcem var. Belki bir ihtimal 2. El s3 vb gibi telefonlar bulabilirim sizlerden diye dusundum. Lutfen telefon satmak isteyen arkadaslar yardimci olsunlar

novagtv

novagtv

Üye
S3 sıfır orijinal ama 620 tl

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
S3 sıfır orijinal ama 620 tl

Siz mi satiyorsunuz ? Siz degilseniz de replika degildir degil mi ? Cunku zar zor 100 TL bulabilirim belki bosa gitmez degil mi? Ne dersiniz guvenebilirmiyim ?

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
Banada pek güvenilir gelmedi. Bi yerde bi ön kamera
2 diyor aşagıda 1.8 diyor. Bence satanda sorun var :ehe elden bakıp alacaksın yoksa kazıklarlar büyük ihtimal :hayalet:

Bencede. Bu yuzden buraya yazdimki en azindan burada az cok birbirimizle konusuyoruz belki satan vardirda alirim diye. Yoksa o parayi zor biriktirmisim ayda yilda bir birsey istemisim yazik olur.

seyrengah

seyrengah

Üye
android telefon alırken bütçeye bakmak çok büyük pişmanlıklar yaratıyor ben kendimden biliyorum 100,200 daha vermeyip gidip galaxy win gt-i8552 aldığım gibi bunun gibi iki tane daha hatam var bence azdaha biriktir dicovery falan al en azından destek veriliyor

cemali74

cemali74

Üye

bu linkte tüm istediğin özelliklere sahip cihaz var kardeş
sanal pazar da güvenli e ticaret yapıyor, ürünü alıyorsun sonra onaylıyorsun
ilgilenirsen bana ulaş

thenorth

thenorth

Üye
bence garantisiz cihaz alma 630 a moto g var 4.5 inc o olmazsa 500 e lumia 525 almani oneririm 4 inc

cemali74

cemali74

Üye
garantili alıp kasan cihaz almakmı daha mantıklı, yoksa sağlam cihaz mı almak daha mantıklı
daha dikkatli düşünmek gerek

CrystaliZ

Üye
Merhaba s3 mini satıyorum sıfır.

anemik

anemik

Üye
kardesim lg nexus 4 var. gayet gizli ve stabil. ilanimdan bakabilirsin LG Nexus 4 başlikli. aciliyet var biraz

novagtv

novagtv

Üye
Ben satmıyorum ama sıfır ve original güvenilirKardeş garantisi var diyor ve sıfır ürün tertemiz kullanırsın benim ihtiyacım olsa onu alırdım.

turkishield

turkishield

Üye
LG Nexus 4 garantili 650 tl ilgilenirseniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...