Alınık 500-600 TL Arası telefon aranıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
500-600 TL Arası telefon aranıyor.
Selamün Aleyküm. Başlıkta belirttiğim kadar bütçe ayırdım. Telefon marka veya model farketmez. Yeter ki replica olmasın.

• 5inç'ten büyük cihazlar tercihimdir. Daha küçük cihazları lütfen teklif etmeyin. Kasa durumu ekranı vs çiziksiz olursa memnun olurum.

Satın alma Sanal pazar üzerinden yapılacaktır.

• Tercih edilen modeller, LG G2 (32 GB) HTC M7, Redmi Note 4G , Huawai p7

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

shnarsln

Üye
İlanıma bak kardeşim sıfır elephone p6000

cemali74

cemali74

Üye
Leagoo Elite 2

nakit 530 / sanalpazar taksitli 560

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
699:tl: İle Ön Siparişte Olan Vodafone Smart Ultra 6 Var

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
malesef Redmi note 4G yok, onlar özel siparişle ancak gelir.
Leagoo markasını ilk defa duyuorum, pek güvenemiyorum doğrusu. Nasıl bir cihazdır orjinal yazılımında arayüz var mı yoksa sade romla mı geliyor ?

ucacaksinucacaksin

Üye
Yardimci olabilirim istersen telefon almana

cemali74

cemali74

Üye
Leagoo marka olarak aslında en başarılı markalar arasında, ürün arayüzü sade şekilde, ben çok başarılı buluyorum ürünü
5,5" grubunda batarya ve özellik olarak fiyat/performans ürün olarak en başarılı cihazlar arasında diyebilirim.
4G önemli değilse, tavsiye edebileceğim bir ürün.

ucacaksinucacaksin

Üye
Ne alacağına karar verince yaz hallederriz

cemali74

cemali74

Üye
Leagoo markasını ilk defa duyuorum, pek güvenemiyorum doğrusu. Nasıl bir cihazdır orjinal yazılımında arayüz var mı yoksa sade romla mı geliyor ?
seninle önceden alış verişimiz oldu, tavsiyelerime güvene bilirsin ;)

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Leagoo marka olarak aslında en başarılı markalar arasında, ürün arayüzü sade şekilde, ben çok başarılı buluyorum ürünü
5,5" grubunda batarya ve özellik olarak fiyat/performans ürün olarak en başarılı cihazlar arasında diyebilirim.
4G önemli değilse, tavsiye edebileceğim bir ürün.
Bulunduğum yerde bırak 4G yi Edge bile zor çekiyor :) Benim için kamera da önemli. Kamerası ve batarya performansı önemli. bu ikisi nasıldır ?

cemali74

cemali74

Üye
Bulunduğum yerde bırak 4G yi Edge bile zor çekiyor :) Benim için kamera da önemli. Kamerası ve batarya performansı önemli. bu ikisi nasıldır ?
Leagoo Elite 2 dediklerine sahip bir telefon. video incelemelerini yapmanı tavsiye ederim, kasa ve özellikleri sahibini mutlu edecek seviyede, kamera batarya kasa, bunlar gerçekten tavsiye edebileceğim durumda, tabi batarya kullanıma göre süreci değişecektir. 3200 batarya var

ama çıtayı biraz yükseltirsen, nakit 650 tl ye KingZone Z1 var. herşeyi ile on numara cihaz

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Leagoo Elite 2 dediklerine sahip bir telefon. video incelemelerini yapmanı tavsiye ederim, kasa ve özellikleri sahibini mutlu edecek seviyede, kamera batarya kasa, bunlar gerçekten tavsiye edebileceğim durumda, tabi batarya kullanıma göre süreci değişecektir. 3200 batarya var

ama çıtayı biraz yükseltirsen, nakit 650 tl ye KingZone Z1 var. herşeyi ile on numara cihaz
PM Attım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...