50 köntörle susturdular :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
imece iletişim

imece iletişim

Üye
    Konu Sahibi
50 köntörle susturdular :(
:megafon: GÖZÜN AYDIN TÜRKİYE BENİDE SATIN ALDILAR HEMİDE 50 KÖNTÖRE :) YAPTIKLARININ YANLIŞ OLDUGUNU KABUL ETTİLER ARKADAŞLAR DAHA DİKKATLİ OLACAKLAR DENDİ.TÜRKCELİN YANDAŞLARIMI VARMI KONULU HAKKINDA 100 YÜKLE 1000 KAZAN KAMPANYASI 29 AGUSTOSTA BAŞLANDIGI 3 EYLÜLDE SONA ERECEGİ SİTEDE YAZMASANA RAGMEN 2 EYLÜL SABAHA TÜRKCEL.COM.TR SİTESİNE SABAH YAYINLANDI ÖGLEN DOLMUŞTU.BİR KAC KEZ E-MAİL VE ARAMANIN NETİCESİNDE 50 KÖNTÖRE SUSTUM :) AMMA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN VERDİKLERİNİ SÖYLEDİLER. :bilmem:

cool_eagle

Üye
sattırmasaydın kenidini :D:D:D

imece iletişim

imece iletişim

Üye
    Konu Sahibi
Ucuza gitmişsin... :megafon:BENDE FARK ETTİM AMMA İŞ İŞTEN GECMİŞTİ BENİM HAKKIM 100 YÜKLE 1000 KÖNTÖR KAMPANYASINDAKİ HAKSIZLIKTI BANA 1000 KÖNTÖR VERMELRİ GEREKLİYDİ AMA GENE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ALTAN ALMALARA NE DEDİYSEM SİZ HAKLISINIZ EEE BİZDE RAMAZAN KIRMAYALIM DEDİK 50 KÖNTÖRE FİT OLDU HAKİKATEN AZ GALİBA :) :vur

cool_eagle

Üye
Ucuza gitmişsin... :megafon:BENDE FARK ETTİM AMMA İŞ İŞTEN GECMİŞTİ BENİM HAKKIM 100 YÜKLE 1000 KÖNTÖR KAMPANYASINDAKİ HAKSIZLIKTI BANA 1000 KÖNTÖR VERMELRİ GEREKLİYDİ AMA GENE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ALTAN ALMALARA NE DEDİYSEM SİZ HAKLISINIZ EEE BİZDE RAMAZAN KIRMAYALIM DEDİK 50 KÖNTÖRE FİT OLDU HAKİKATEN AZ GALİBA :) :vur

:D:D:D:D takma kafana

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
sadece ve sadece 50 kontöre mi? çok ucuza gitmissin be kardeşim :D:D

imece iletişim

imece iletişim

Üye
    Konu Sahibi
:( gecti bolunun pazarı sür eşşeğini ....................... :=):vur :vur bizide tufaya geldik bul yanlışlarını verecem dedim tüketici mahkemesine görün müşteriyi aldatmanın neticesini dedim hemen siz haklısınız müşteri memnuniyeti için size 50 köntör verelim daha dikkatli olacaz teşekkür ederiz dediler ve beni mat ettiler bir daha daha dikkatli olacam daha yüksek isteyecem amma tenceredeki bulgurdanda olmak var 50 yerine hava verirlerse :):sukur:

corlulu

corlulu

Üye
Çok azmış yav

paradox1026

paradox1026

Üye
Turkcell yaş yere yatmaz bunu anlamadıysanız NO COMMENT:o)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...