5+1 creative nmi logitec mi

Sponsorlu Bağlantılar

kralxxx

kralxxx

Üye
    Konu Sahibi
5+1 creative nmi logitec mi
5+1 creative mi logitec mi alayım hem müzik hemde film açısından kaliteli olsun ancak bütçem 100-130 yta le ona göre önerilerinizi bekliyorum:oke:

• Beğen
Tepkiler: deli_oğlan ve aliyavuz2003

technonur

technonur

Üye
creativenin gigaworks setleri çok kaliteli ancak 130ytl ye 2+1ini bile alamazsın diğer setlerindede bası pek güçlü değil sesi yüksek veriyor ancak logiteche göre biraz daha düşük performanslı kalıyor logitech basslarda çok iyi

kralxxx

kralxxx

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeş ben logitech x540 almaya kararverdim nasıl

technonur

technonur

Üye
hayırlı olsun inş memnun kalırsın

memmoss

Üye
en iyisi 1+1 :P

a21a

a21a

Emekli Yönetici
5+1 creative mi logitec mi alayım hem müzik hemde film açısından kaliteli olsun ancak bütçem 100-130 yta le ona göre önerilerinizi bekliyorum:oke:

yeni aldığım lcd televizyon için.. geçen hafta abartılı olmasın dedim.. gittim creative nin 2+1 ses sistemini aldım.. kampanya vardı.. ucuzdu.. kurdum.. salon büyük yeterli gelmedi.. sesi biraz açınca hoperlörler cazırtı yaptı.. ertesi gün gittim.. değiştirdim.. biraz paraya kıydım ama değdi.. logitech 5+1 x540 aldım ..kurdum... süper.. özellikle bass (matrix) sisstem harika.. :oke: sinemadaymış gibi film seyrediyorum..

eneskilic54

Üye
arkadasım al x540 bana dua edersin....aldı isen ii keyifler.....

rekarte

Üye
x540 okadar abartılcak bi sistem değil ama tabi creative 5.1 e göre daha iyi oldugunu söyleyebılırım...

eren6523

eren6523

Üye
160 ytl filan civarında olması lazım ama creative T6100 derim :oke:

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
logitech x-540 al kardeş muhteşem bass var tizz de iyi dğil ama ses kalitesi de harika logitech al diyenlere dua edersin artık...:)

haydar_007

Üye
tabiki logitech tek geçerim

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
logitech x-540 fiyatı ne kadar??

GrafiXer

GrafiXer

Üye
logitech x-540 fiyatı ne kadar??

Teknosa Vatan Computer vs 180 190 Tl arasında fiyat bende yeni aldım arkadaşlar Logitech X-540 Devasa bir bass kalite netlik var hiç bir bozulma olmuyor seste Logitech Tek geçerim ;);)

kralxxx

kralxxx

Üye
    Konu Sahibi
Teknosa Vatan Computer vs 180 190 Tl arasında fiyat bende yeni aldım arkadaşlar Logitech X-540 Devasa bir bass kalite netlik var hiç bir bozulma olmuyor seste Logitech Tek geçerim ;);)

ok kardeş sağol evt bende yeni aldım x540 ı gerçekten süper bass kalitesi var onboard kullnamama rağmen müthiş kalite va bu fiyata bence alınabilecek en iyi sistem

yorumlarınız için sağolun arkadaşlar:bigstar:

czxserser1xcz

czxserser1xcz

Üye
creative kullandım cok güzel tavsiye edrim

oguzh3n

oguzh3n

Üye
logitech x-540

serkanselanik

Üye
z5500 güzeldir gayet memnunum. geçen sene bu zamanlar electroworld'de 530 tl iken şuan teknosada 999 tl. elektronikte yaptığım tek karlı yatırım:)

kazanan0606

Üye
sen direk logitec bak hem ucuz hem fiyatına göre ii ses ama paran olsaydı creative derdim

--------------- Ekleme ---------------

tabiki logitech tek geçerim
kardeş senin bu ses siteminin adı ne

dj_at_work

Üye
logitech x530 veya 540 alabilirsin bende x530 var cok memnunum. son seste bile tek bir cızırtı yok.

devvrim

Üye
arkadaşım creative geniş alanlarda tercih ederim ama evin içinde diyorsan hiiç düşünme logitech al

Üst Alt