LG G2 [5.0.2] Cloudy v3.3

Sponsorlu Bağlantılar

nurullahdemir

Üye
Kardes bende kurdum ama muzik calari acinca sist arayuzu durdu diye surekli ard arda bata veriyo napmaliyim

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar hoca mromu ilk defa deneyecegim bundan önce nexus 5 kullanıyordum 16 gb lg g2 kullanıyorum romun bugları neler

merhabalar cloudy 3.3 de aktif bug varmı calısmayan hatalı bir yazılım eger varsa orjinal lolipop kuracagımda
herhangi bug görmedim gayet stabil çalışıyor. 3 tane telefonda denedim 3ü de gayet stabil herhangi bi şikayet duymadım kullananlardan
Kardes bende kurdum ama muzik calari acinca sist arayuzu durdu diye surekli ard arda bata veriyo napmaliyim
bilmiyorum dostum sebebini başıma gelmedi böyle bişey. temiz kurulum yapmanı öneririm

nurullahdemir

Üye
Bastanmi kurayim

nurullahdemir

Üye
kardes ben rom u kurarken galiba hata yaptım telefon kapandı lg logosu geliyo ama acılmıyo napabilirim

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
bir sorum olacak kamera da slow motion nasil yapiliyor ve akici oluyormu xcam deki gibi mi oluyor daha iyi mi bide lollipop ta plug pop u kaldirmislar bunda calisiyormu en onemlisi de kamera nasil oluyor

Son düzenleme:
cemal çolak

cemal çolak

Üye

Hocam iconları nasıl yaptınız acaba

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Hocam iconları nasıl yaptınız acaba
orijinal launcher üzerinde ikon değişikliği yapamazsınız ekstra bi tane yüklemeNiz gerekiyor. nova launcher+sunshine icon pack benimki. yalnız nova yükleyince ekrana çift tıklayıp tuş kilitleme olayı olmuyor. playden dokununca tuş kilitleyen bi uygulama indirin(screen off and lock). nova ayarlarında hareket ve dokunma ayarlarına girin çift tıklamaya yüklediğiniz uygulamayı seçin. aynı işleve tekrar kavuşmuş olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: dark508
harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
google Edition 1.5 romunu kullanıyorum arkadaşlar. daha stabil ve daha hızlı. sıfır lag. pil tüketimi de cloudye göre daha iyi

Üst Alt