LG G2 [5.0.2] Cloudy v3.3

Sponsorlu Bağlantılar

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
[5.0.2] Cloudy v3.3
Öncelikle herkese merhabalar. LG G2 için son çıkan Android 5.0.2 tabanlı Cloudy 3.3 romunu tanıtacağım.

Cloudy romunu G2 kullananlar bilirler zaten Optimus G3 ile birbirlerine çok benziyorlar ama Optimus G3 romu bayadır güncelleme vermeyi bıraktı. Cloudy ise son hız güncellemeer çıkarmaya devam ediyor. Sonuncusu da 5.0.2 sürümlü bu rom oldu. Uzatmadan linkleri verip ufak bi yükleme anlatımı yapayım.

ADIM 1- Özel dosyayı ve rom dosyasını telefonun hafızasına atın.

DİKKAT !!! arkadaşlar romun .zip dosyasını yüklemeden önce kitkattan gelenler için özel bir dosya var onu mutlaka romu yüklemeden önce flaşlayın yoksa telefon açılmıyor bizzat denedim !!! Lollipop zaten yüklü olanların bu özel dosyayı flaşlamasına gerek yoktur.

ADIM 2- Kitkattan gelenler herşeyden önce TWRP ile bu dosyayı flaşlayacaklar ve sonra TWRP reboot menüsüne girip Recoveri ile reboot edecekler ondan sonra romu yükleyeceksiniz.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

ADIM 3-Yukarıda işlemi yaptıktan sonra normal bi rom kurulumu gibi kurulum yapacaksınız. wipe lerinizi yapıp factory reset attıktan sonra installden kurulum dosyasını seçip AROMA yükleme ile yükleyeceksiniz. d802 yapmayı unutmayınız :)

bende bizzat kullanıyorum sanırım G4 arayüzünü kullanmışlar tamamen çok havalı bir şey ortaya çıkarmışlar gerçekten :) KOLAY GELSİN.

Son düzenleme:

cemal çolak

cemal çolak

Üye
Merhaba

Ekran görüntüleri paylaşabilir misiniz. G3'te bulunan splitview özelliği var mı ?

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba

Ekran görüntüleri paylaşabilir misiniz. G3'te bulunan splitview özelliği var mı ?
şuan bu Romu kullanmıyorum o yüzden ekran görüntüsü alamıyorum. youtube yaz g2 cloudy 3.1 diye Türkçe bir sürü inceleme mevcut şimdiden.

• Beğen
Tepkiler: cemal çolak
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye

• Beğen
cemal çolak

cemal çolak

Üye

Harika ya teşekkür ederim. Hemen bu akşam kurmalıyım :) Siz Rom'u kullanıyorsunuz sanırım bir sıkıntı veya beğenmediğiniz bir yer var mı ?

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye

Romu kurmadan önce full wipe yapıp sonra şu verdiğim linkteki dosyayı içindeki aromadan lolipop seçip kur sonra romu direk kur bu kadar .[emoji4]

• Beğen
cemal çolak

cemal çolak

Üye

Romu kurmadan önce fu ll wipe yapıp sonra şu verdiğim linkteki dosyayı içindeki aromadan lolipop seçip kur sonra romu direk kur bu kadar .[emoji4]

Teşekkürler :)

• Beğen
germir

germir

Üye
romda bir kaç lag lar bulunmakta olmamış bu rom ama cloudy fa hafta sonuna yeni güncelleme vereceğini tweet lemiş bu iyi haber en azından

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
romda bir kaç lag lar bulunmakta olmamış bu rom ama cloudy fa hafta sonuna yeni güncelleme vereceğini tweet lemiş bu iyi haber en azından
Bende lag vs yok dikkatimi çeken bi bildirim ledi buga giriyor birde kapatıp açınca otomatik dönme açılıyor oda bazen .
Şarj ve performansından şuanda memnunum ilerde sapıtmaz inş .
Diğer lollipop romlar cloudynin yanından geçemezler adam düzgün yapmış ufak tefek hatalar olabilir onuda haftasonu düzeltecek büyük ihtimal .

germir

germir

Üye
kullandığım en kötü cloudy fa romu berbat xda forumdada baya sorun bildirileri almış ama düzeltir işi biliyo cloudy

cemal çolak

cemal çolak

Üye
Yani arkadaşlar kurmayım mı hafta sonunu mu beklemeliyim ?

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Yani arkadaşlar kurmayım mı hafta sonunu mu beklemeliyim ?
Ben cloudy 2.2 den geçtim gayet memnunum
Haftasonu yayınlanacak güncellemeyi de kurarsın bisey olmaz ben wipe cache dalvik cache falan yapıp üstüne kurarım büyük ihtimal.

• Beğen
cemal çolak

cemal çolak

Üye
Tamam dediğiniz gibi bende kurayım güncellemeyi de üzerine kurarım

• Beğen
turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi

Romu kurmadan önce fu ll wipe yapıp sonra şu verdiğim linkteki dosyayı içindeki aromadan lolipop seçip kur sonra romu direk kur bu kadar .[emoji4]
buna gerek yok millet karıştırabilir kurulum safhasıni benim verdiklerim yetiyor zaten.

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
buna gerek yok millet karıştırabilir kurulum safhasıni benim verdiklerim yetiyor zaten.
Bana böyle daha kolay gibi geldi o yüzden yazmıştım .
Hangisi kolaysa onu yapa in millet fazla yoldan zarar gelmez .

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Benim gibi fu ll wipe yaptım telefon LG logosunda kaldı şimdi onunla uğraşıyorum :))
LG logo nasıl kaldı rom kurmadan önce yapman gerekeni yapmadin mı ?
Benim geçiş şöyle oldu:
Full wipe (system,data,cache,dalvik cache)
Verdiğim dosyayı kurdum bu dosyada modem falan var zaten bisey yok . Bunu kurmayınca logoda kalıyor millet .
Sonra rom kurdum .
Açılış logosu biraz surdu sonra açıldı .

cemal çolak

cemal çolak

Üye
[/url][/IMG]
Stock rom yüklerken verilen bu hata için yardımcı olabilecek var mı :(
Suçlamıyorum seni yanlış anlama Full Wipe derken herşeyi seçtim orda. İnternal Storage'mi ne varya oda gitti yani şimdide stock roma dönemiyorum iş yerindeki bilgisayarda üstteki hatayı veriyo. Bide eve gidince denicem bakalım

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Twrp girebiliyorsan rom ve kurulum dosyalarını flash belleğe at öyle kur

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Flash tool bendede böyle oluyor kuramamıştım hiç .

Üst Alt