Faturasız 4g neden bu kadar yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
4g neden bu kadar yavaş
Selamin aleykum 4g ye gectim lg g2 fakat playden vs indirme yaparken saniyede 2 3 mb.iniyor bu normalmi sizlerde nasil

phasan

phasan

Üye
Baz istasyonuna uzak olabilirsin yada yoğundur senin kullandığın baz,istasyonu

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Zaten fazla birşey beklememek Lazım. O kadar reklam falan boşmuş onu anladık. Ben hiçbir fark göremedim şu ana kadar.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
As Normal Turkcel Desen Anlarımda :D

phasan

phasan

Üye
Turkcell Vodafone turk telekom fark etmiyor cok abart tıklayınca bakmayın 1 yıl cok birsey olmaz

ali.44

ali.44

Üye
Bu paketlerle 1000 mb olsa ne olurki

ali.44

ali.44

Üye
Umarım mayısta adam akıllı paketler cıkar

Valla hiç umudum yok ama bir tanesi çıkarsa devamı gelir Türk Telekom dan bekliyorum

phasan

phasan

Üye
Valla hiç umudum yok ama bir tanesi çıkarsa devamı gelir Türk Telekom dan bekliyorum
3g de ilk Vodafone de atak vardı bilirsiniz 100 mb sınırsız net vardı 7 tl sonra turkcell ve avea da yapmıştı yani bir gsm şirketi başlangıç yapsa diğerlerine uyguna paket yapar

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
Yani bende problem yok ya cok abarttilar 2 gb dosya 1 dakkada iniyomus filan dedi millet

• Beğen
Tepkiler: phasan
tayren

tayren

Üye
Kısacası batarya ve paketin hızlı bitmesine yardımcı oluyor 4.5G kullanımda zaten pek fark yok gibi şuan ileride düzelir lâkin kullanmadıkça açık kalmasına da gerek yok.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Yani bende problem yok ya cok abarttilar 2 gb dosya 1 dakkada iniyomus filan dedi millet

En kötü 4G'li telefonda bile 150Mbps Cat4 bağlantı desteği var. Bu da demektir ki en kötüsü bile teorik olarak yaklaşık saniyede 14.3 Megabayt veri indirmesi gerekiyor. Hadi diyelim ki baz istasyonu uzak yada iyi çekmiyor ama pratikte en az saniyede 10mb indirme hızına erişmemiz gerekir ki ben Cat6 300Mbps hıza sahip LG G4'te yaptığım testlerde Max saniyede 4.2mb hıza çıkabildim. Baz istasyonu ile aramdaki mesafe 1 km yok ve tam karşısındayım. Vodafone kullanıyorum. Turkcellde de olsa olsa 5mb olur. Türk Telekomda yine 4mb yakın birşey olması gerekir. Vaad edilen hızlar ile alakası yok

• Beğen
Tepkiler: phasan ve silivriserdar
phasan

phasan

Üye
Kısacası batarya ve paketin hızlı bitmesine yardımcı oluyor 4.5G kullanımda zaten pek fark yok gibi şuan ileride düzelir lâkin kullanmadıkça açık kalmasına da gerek yok.
Soyle bir olay var aslında 3g gore daha hızlı şarj veri ındırünce bitiyor normal de acık olunca bitmıyor

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Hep yalan dolan bizim ülkemizde başka birşey değil. Vatandaşı kandırdılar mı? Evet hemde çok güzel. 1 Nisan tarihinden sonra hızlanacak denilen internet şimdi daha alt yapı oturmadı diye bahaneler üretiliyor. E kardeşim o zaman niye 1 Nisan tarihini verdiniz. 1 Ocak 2017 de o zaman.

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak

phasan

phasan

Üye
En kötü 4G'li telefonda bile 150Mbps Cat4 bağlantı desteği var. Bu da demektir ki en kötüsü bile teorik olarak yaklaşık saniyede 14.3 Megabayt veri indirmesi gerekiyor. Hadi diyelim ki baz istasyonu uzak yada iyi çekmiyor ama pratikte en az saniyede 10mb indirme hızına erişmemiz gerekir ki ben Cat6 300Mbps hıza sahip LG G4'te yaptığım testlerde Max saniyede 4.2mb hıza çıkabildim. Baz istasyonu ile aramdaki mesafe 1 km yok ve tam karşısındayım. Vodafone kullanıyorum. Turkcellde de olsa olsa 5mb olur. Türk Telekomda yine 4mb yakın birşey olması gerekir. Vaad edilen hızlar ile alakası yok
3g ile cok bi fark yok arasında 4.5g var mı var desinler diye 4.5h geldi

phasan

phasan

Üye
Hep yalan dolan bizim ülkemizde başka birşey değil. Vatandaşı kandırdılar mı? Evet hemde çok güzel. 1 Nisan tarihinden sonra hızlanacak denilen internet şimdi daha alt yapı oturmadı diye bahaneler üretiliyor. E kardeşim o zaman niye 1 Nisan tarihini verdiniz. 1 Ocak 2017 de o zaman.

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak
O tarihte de bi yalan bulurlardır

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

MEHMET NOKİA 701

Üye
nasıl bu kadar yavaş oluyo sizde enteresan .... Burda şebeke 1 diş çekse bile 35 mb gördüm... Baz istasyonun altına gidip hız testi yaptım 135 mb download gördüm ...

Rancho

Rancho

Üye
Vodafone kullanıyorum normalde evimde şebeke bile düzgün çekmiyor 4.5G den sonra S7 ile 35 Mbit hızı gördüm.

phasan

phasan

Üye
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
S7 görür beyler S7 king S7 harika S7 ala s7 aliül ala

Üst Alt