450 tl altı nokia telfon önerilerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ocean258

Ocean258

Üye
android 2.2 froyo yuklu olan bı telefon olsun hocam oncelıkle.. Samsung yada Lg bakabılırsın.. ben optımus me tavsıye ederım sana 1 ay oncesıne kadar kullanıyordum. Tasarımı guzel fıyat olarak en ıyı smartphone'lardan bırı.. ekran kalıtesı parlaklıgı cok ıyı.. şarjı gayet tasarffulu gıdıyor.. oyun ve uygulamalardada sıkıntı cekmıyorsun google market sayesınde.. kamerası 3.0 o mukemmel degıl normal ıste.. eger kamera cok onemlı degılse senın ıcın

• Beğen
Tepkiler: technoshark

technoshark

technoshark

Üye
Aslında arkadaşım telefon almak için bütçen iyi lakin şöyle bir olaydan bahsedeyim sana eğerki optimus me yi almak istersen Bimde 16 eylülde indirimde fiyatı 300 tl olucak, hem 150 tl cebine kar kalır benim sana tavsiyem bu yönde:good:

Masha

Masha

Üye
Symbian işletim sistemini ne yapacaksın. Bence uzak dur .

coacoa

Üye
az daha koy ideos x5 al pisman olma sonra

futbol123

futbol123

Üye
hic düşünmeden samsung gio al 450tl 800mhz işlemci var canavar bi makine ben alıcam

----------Eklendi @ 21:52:10 ---------- Yazıldı @ 21:51:51 ----------

cemalnacitol

Üye
biraz daha para bulabilersen Nokia 5800

xeromania

xeromania

Üye
    Konu Sahibi
wawe 525e bada 2.0 geleckmiş diye okudum ne kadar doğru bilmiyorum bilginiz varsa alabilirim

estorak

estorak

Üye
3310 var kardeşim 5 tl ye felan bulursun :D
Şaka bir yana telefon için 450 altındaki fiyatlar çok düşük alsan bile pişman olursun sonra bence biraz daha biriktir felan sıkılmayacağın bi şeyler al tabi son karar senin :D

xeromania

xeromania

Üye
    Konu Sahibi
3310 var kardeşim 5 tl ye felan bulursun :D
Şaka bir yana telefon için 450 altındaki fiyatlar çok düşük alsan bile pişman olursun sonra bence biraz daha biriktir felan sıkılmayacağın bi şeyler al tabi son karar senin :D
şimdiki telefonumdan bıktım daha fazla bekleyemem ama nokia alıcam çünkü samsunglar 2 sene garantisinden sonra bozuluyo

technoshark

technoshark

Üye
nasıl yani 2 yıl sonra samsunglar bozuluyor .. o kadar sorunlu diyorsun ? eminmisin

klsb44mirc

klsb44mirc

Üye
Nokıa E63 400lira:oke:

mstf_l

mstf_l

Üye
bu fiyata en iyi nokia e63 olur kardes
Ayrıca samsung gio yla 5800karsılastıran arkadaslar tamam aynı degil ama adam nokia istiyorum diyor siz 5800oneren adamla dalga gecip gio dan bahsediyoruz diyorsunuz el insaf ya

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
e63mü? yapmayın yaa..

----------Eklendi @ 12:48:43 ---------- Yazıldı @ 12:45:38 ----------

şimdiki telefonumdan bıktım daha fazla bekleyemem ama nokia alıcam çünkü samsunglar 2 sene garantisinden sonra bozuluyo

Hayatında hiç samsung kullandın mı? nokiadan daha sağlam ve daha kaliteli. wave 525 telefonunu 5-10 kere yere düşürdüm hiç bir şey olmadı. ayrıca 2sene bozuluyor felan diye bir şey söz konusu değil. nokia alıp napıcan 1 ay sonra servislere vercen :dry:

mstf_l

mstf_l

Üye
e63mü? yapmayın yaa..----------Eklendi @ 12:48:43 ---------- Yazıldı @ 12:45:38 ----------Hayatında hiç samsung kullandın mı? nokiadan daha sağlam ve daha kaliteli. wave 525 telefonunu 5-10 kere yere düşürdüm hiç bir şey olmadı. ayrıca 2sene bozuluyor felan diye bir şey söz konusu değil. nokia alıp napıcan 1 ay sonra servislere vercen :dry:
En iyi e63 olur dedikten sonra yazdıgım yazıyı oku bir de ben meraklı degilim zorla e63 aldırmaya

Masha

Masha

Üye
Optimus Me veya Galaxy Mini tavsiye ederim Aradığım fiyat aralığındaki en iyi smartphone'lar :oke:

xeromania

xeromania

Üye
    Konu Sahibi
2 samsung 1 de lg kullandım lg 1 seneyi doldurmadan bozuldu samsung en fazla 2 sene dayandı o da son zamanlarda servisle anlicanız samsungdan vaz geçtim

Masha

Masha

Üye
Lg Smartphone konusunda kendini aştı. En iyi smartphone üreticisi çıkardığı 3D smartphone'nuyla belli etti zaten. Android 2.2 Froyo işletim sistemli Optimus Me çözümün olacaktır. O kadar paranıda ziyan etme. Fiyat olarak 300 Lira.. Samsung vazgeçtim diyorsun sadece bir telefonuna takılı kalma sonuçta en çok telefon üreten marka :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...