4000 TL'ye Kadar Laptop.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
4000 TL'ye Kadar Laptop.
Merhaba Arkadaslar.Kuzenimle 4000 TL'ye Kadar Oyun Canavarı Arıyoruz.Sizce Hangi Modeller İyi ? Hangisinden Almalıyız ?

Dell XPS L702X-S67PG1 bir bak derim.ram kac olsun

Monster monster monster bunu al özelleştirden istediğin gibi özelleştir tek sorunu biraz geç geliyor

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Bi Hasan Abi'de Baksaydı Konuya diililillili

Fİyatta çok uçmaman gerekmiyorsa buna bak

Dell
XPS
L702X-S67PG1 özellikleri bakımından gayet iyi bir cihaz, sana epeyce bir zaman yeter, on yıl makinenin garantisi olsa bile oyun oynama garantisi olmaz, çünkü her ürüne göre yeni yeni oyunlar piyasaya çıkıyor

Teom@n

Üye
3. Nesil intel işlemciler varken Dell o parayı haketmiyor,

Asus G55 serisi ve G75 serisi tavsiyemdir, güçlü ekran kartı beraberinde sıcaklık sorununu getirir bu nedenle soğutma konusunda Asus iyi.

Monster monster monster bunu al özelleştirden istediğin gibi özelleştir tek sorunu biraz geç geliyor

Aynen monsterden sakın ha sasma. Sonra verdıgın paraya acırsın. Oyun canavarı monsterdır. Adı ustunde zaten monster.

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Beyler Kuzenime Modelini Sormadım Ama Monster Siparis Etmis Tesekkürler İlginize...

15097

Üye
bence monster o kadar iyi değil.bimeks'in sitesinden bakabilirsin bir sürü oyun canavarı laptoplar var

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
bence monster o kadar iyi değil.bimeks'in sitesinden bakabilirsin bir sürü oyun canavarı laptoplar var

Baktım.Suan Bi Tane de Kendime İş Bilgisayarı Alcam.Arastırıyorum.Bimeks'e Bakmamıstım.Ona da Bakıyorum.Saol.

Asus VX7 Lamborghini Editon (ŞAHSEN ÜZERİNE TANIMIYORUM)

Lamborghini VX7 ismi altında konumlandırılmakta olan turuncu rengiyle bütün dikkatleri üzerine toplayan modelin teknik özellik ve detaylarını aktaralım;
-15.6-inç'lik (1920 x 1080) LED arka aydınlatmalı ekran
-42 cm x 32.5 cm x 4 cm; 3.2 kg
-Intel Core i7-2630QM (2GHz) işlemci
-16GB bellek
-1.5TB sabit disk (750GB'tan 2 tane)
-GeForce GTX 460M (3GB bellek) ekran kartı
-Ethernet, Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 bağlantıları
-Blu-ray kombo sürücü, çift hoparlör, çoklu kart okuyucu, 2MP kamera, USB 3.0 yuvası, HDMI çıkışı
-8-hücreli batarya gibi özellikleri bulunmaktadır.
Windows 7 Home Premium (64-bit) işletim sistemi ile gün yüzüne çıkan modelin karbon rengide mevcut

fiyatı : 5 Bin TL Civarı !​

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Abi İyi Hoş'ta 5000 Neyse İlgilendigin İcin Saolasın.Simdi Monster'ı Sabırsızlıkla Bekliyoruz

Superfan

Üye
o fiyata değmez.O fiyata çok iyi laptoplar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...