40 adet uygulama arşivi. (AÇIKLAMALI-ÖNIZLEMELI) GÜNCELLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

gkcll

gkcll

Üye
eyvallah tesekkur ederim slmdilik nazik dayraniyorum ama sonra serttelirim

nette 6saat mi gidiyor az valla

dun fazla girmedim 1saat kadr calisiyorum malum ama aksam bitti aen neden cikardin jiletini yani ekran jiletinden direnclimi bende cikaririm cok ciziliyor cunku..

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah tesekkur ederim slmdilik nazik dayraniyorum ama sonra serttelirim

nette 6saat mi gidiyor az valla

dun fazla girmedim 1saat kadr calisiyorum malum ama aksam bitti aen neden cikardin jiletini yani ekran jiletinden direnclimi bende cikaririm cok ciziliyor cunku..

bence nette dolaşımı normal. Iyi dayanır şarjı konuşma süresi falan normal yani bana göre. Ve ben 6 aydır kullanıyorum telefonu muhakkak azalma olmuştur.
Jelatini ben içerisine nokta kadar toz kaçmıştı takıntım var da biraz onu düzeltmeye çalışırken mahvoldu bende söktüm. Daha sonra bi tane daha aldım ama mattı o da normalde telefon dünyanın en parlak ekranına sahip ama o ekran bandıyla güneşte hiç gözükmüyordu ben de Kendim söktüm onu.

burakkk97

Üye
aynen araya kacan toz yuzunden 2. haftadan beri jelatinsiz :)

MaxiZombie

MaxiZombie

Üye
konuya end cleaner ve mobile cleaner v2.00 da eklenmeli. Malum bunlarda muhteşem prolar:oke: bu arada eline sağlık :)

harm0ny_1

harm0ny_1

Üye
klavyene sağlık :alkis

asigsasi

asigsasi

Üye
üst konu adayı emeğe saygı

emreli01

emreli01

Üye
çok çok güzel bir konu çok teşekkürler ayrıyeten bu resim çizme pro su link kırık ben yükleyemedim . Ve konuyu açan hocam konuyu devamlı güncel tutup yeni ve yararlı uygulamaları bu şekilde ne işe yaradığını yazark paylaşman için ayrıca teşekkür ediyorum

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
klavyene sağlık :alkis

klavye yok Telefonla yapıyorum :ehe
teşekkür ederim :)

- - - Eklendi - - -

üst konu adayı emeğe saygı

teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

çok çok güzel bir konu çok teşekkürler ayrıyeten bu resim çizme pro su link kırık ben yükleyemedim . Ve konuyu açan hocam konuyu devamlı güncel tutup yeni ve yararlı uygulamaları bu şekilde ne işe yaradığını yazark paylaşman için ayrıca teşekkür ediyorum

ben teşekkür ederim yararlı oldu ise ne mutlu bana :)

linki düzelteceğim hemen :oke:

aliosman166

aliosman166

Üye
şu klasör simgesi değiştirme olayını ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatabilir misin?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
şu klasör simgesi değiştirme olayını ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatabilir misin?

kardeşim bu programi açıyorsun klasör seçiyorsun ve programın içerisindeki iconları o klasöre uygulayabiliyorsun. Aynı zamanda galeriden de resim aktarılabiliyor. Anna iconlarıni da o yüzden verdim görüntüler klasörüne atıp. Menüdeki klasörlerine uygulayabilirsin :)

- - - Eklendi - - -

kardeşim link düzgün indiriyor. :oke: upload ettiğim siteye bazen erişim kesiliyor o yüzden indirememişsindir.

fatih54102

fatih54102

Üye
emek var teşekkürler

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
:tşk:

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
Vay allah razı olsun kardeş:-)elleriniz dert görmesin :)maxicep hayatımda gördüğüm en ince jest:-) Sağolasin

zorrbeyy2

zorrbeyy2

Üye
cok tşkler eline saglık yola devam kim tutar seni :oke:

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Çok güzel bir konu tesekkür ederim

Üst Alt