40 adet uygulama arşivi. (AÇIKLAMALI-ÖNIZLEMELI) GÜNCELLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

umur ada

umur ada

Üye
dostum çok güzel bir çalışma olmuş tebrik etmek boyun borcu.ancak bazı linkler çalışmıyor ölü durumda

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
dostum çok güzel bir çalışma olmuş tebrik etmek boyun borcu.ancak bazı linkler çalışmıyor ölü durumda

rica ederim kardeşim :) Hangisi çalışmıyor? Soyle düzelteyim. Çünkü hepsi upload sitelerinden değil.

- - - Eklendi - - -

kardeşim pep MP3 programı linki kırıktı düzenledim. Diğerleri sağlam.

umur ada

umur ada

Üye
dostum pep MP3u indirdim fakat kuramaya çalışırken bu hatayla karşılaşıyorum : Bozuk pep mp3 downloader v1.020 s60v3-s60v5-s3 sensation-maxicep.zip (zıp dosyası olduğu için x-plore ile de denedim fakat sadece 1 klasör çıkarıyor)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
dostum pep MP3u indirdim fakat kuramaya çalışırken bu hatayla karşılaşıyorum : Bozuk pep mp3 downloader v1.020 s60v3-s60v5-s3 sensation-maxicep.zip (zıp dosyası olduğu için x-plore ile de denedim fakat sadece 1 klasör çıkarıyor)

dostum o .zip yazan yeri .wgz olarak değiştir olacak :oke:

umur ada

umur ada

Üye
Tamamdır dostum oldu tekrardan sağol,ellerine sağlık

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Teşekkürler güzel arşiv.

hizan

hizan

Üye
teşekkürler güzel.

ametlim

ametlim

Üye
kardeşim çok başarılı programlar devamını mutlaka bekliyorum.
şimdiden ellerine ve yüreğine sağlık tşk ederimm...

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim çok başarılı programlar devamını mutlaka bekliyorum.
şimdiden ellerine ve yüreğine sağlık tşk ederimm...

rica ederim :) çok sağol.
Yakın bir zamanda tekrar güncellerim :oke:

leqo35

leqo35

Üye
teşekkürler gerçekten iyi paylaşım olmuş hemen arşivime ekliyorum :)

MaxipmaN

Üye
eline sağlık konu harika

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
4 5 uygulamanın daha türkçesi var indir kullan

gkcll

gkcll

Üye
selm crayz kardesim telfonu hackedim yardiminicin sa COK TESEKKUR EDERIM

BIRDE IKI SORUM OLACAK BATARYA ILK GUN AKSAMA KADR BITTI YANI AZ GITTI ACABA ORJINAL BATARYYI TELEFONCU DEGISTIRDIMI DIYORUM SENINKI NASIL GIDIYOR IKINCISIDE USTUNDEKI JILETIN CEBE SOKUP CIKARMK ILE HEP CIZILDI KYSURA BAKMA KARDESIM BIRAZ FAZLA OLUYORUM

PROGRAMLR COK GUZEL ELINI SAGLIK..

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
selm crayz kardesim telfonu hackedim yardiminicin sa COK TESEKKUR EDERIM

BIRDE IKI SORUM OLACAK BATARYA ILK GUN AKSAMA KADR BITTI YANI AZ GITTI ACABA ORJINAL BATARYYI TELEFONCU DEGISTIRDIMI DIYORUM SENINKI NASIL GIDIYOR IKINCISIDE USTUNDEKI JILETIN CEBE SOKUP CIKARMK ILE HEP CIZILDI KYSURA BAKMA KARDESIM BIRAZ FAZLA OLUYORUM

PROGRAMLR COK GUZEL ELINI SAGLIK..

rica ederim :)

telefonu ne kadar kullandin ne kadar internete girdin falan onlarıda söyle ona göre cevap vereyim. Bende kullanma ile 5-6 saat gidiyor. Sürekli internete giriyorum çünkü. Evet o jelatin çok hassas öyle çok cizilir ama için rahat olsun. telefon 6 aydır Elimde benim 5 aydır jelatinsiz kullanıyorum. Betona bile düştü ama ufak çizikler var. Sen benim dediklerime bakıpta telefonu sert kullanma da :ehe

soru sorma konusuna gelince kusur falan yok ben elinden geldiğince yardımcı olacağım.

Üst Alt