4. Revizyon! Dünyanın En Büyük CFW Mod Arşivi | Rambo_FT'nin Mod Arşivi | C6/OFW | 26.09.2012

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rofs2'nin doluluğu etkilemez. Tema, arkaplanda çalışan uygulamalar, tema efekti, ev ekranındaki widgetler etkiler.

Tepkiler: Pesimistt5
Rofs2'nin doluluğu etkilemez. Tema, arkaplanda çalışan uygulamalar, tema efekti, ev ekranındaki widgetler etkiler.

Tema Efektini kapatıp telefonu yeniden başlattım. Maks. Boş Hafıza: 54 mb çıktı. Ev Ekranında Sırasıyla: Saat, Müzik Çalar, Boş, Boş, Bildirimler Widgeti var. Tek Sorun kaldı şuan Cfw'de. O da Tam Ekran Qwerty Klavyede iken Harflerden Sayı kısmına geçemiyorum Bu sanırım biraz kolay yarın kısmetse deniycem. Resource/Plugins'te ki Peninput ile başlayan dosyaları değiştirirsem düzelir diye düşünmekteyim şuan. Eğer o da düzelirse benim ilk (muhtemelende son ) fw'mi yayınlamış olurum.

Sensörle değişiyor ama Tam Ekran Qwerty'e Geçtikten Sonra Yan modda iken sayı moduna geçemiyorum tek sorun bu şuan. Uygulama Yüklerken Qt, Phyton vs... Çok uygulama denedim hiçbirinde sorun çıkmadı fw'de stabil çalışıyor gibi.

İşte Resim:

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Orada AB yerine 12 yazması gerekmiyor muydu Klavye modlarında bir çakışma var.

Resource\Plugins klasöründe birşey dikkatimi çekti. Benim bu düzenlemeye çalıştığım Fw içerisinde bazı klasörler 1-2 fazla görünüyor. Türkçe klavye sorununu çözerken attığım bazı dosyalar vardı eski dosyaları silipte mi atsaydım acaba o yüzden çakışanlar mı vardır.

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Liste silinen dosyaların mı? Klavye modu alt üst olmuş diyebilirim. Silmeden atsanda bir problem yok. Eski dosya değiştiriliyor zaten.

Yok. Şuan Rofs2\Resource\Plugins içerisinde bulunan dosyalar bunlar. Farklı bir fw'nin içindekiler ile karşılaştırarak artıkları silip denemeyi düşünüyorum ama mantıklı bir iş mi bilmiyorum gerçi Deneyerek bulacağım artık nasıl düzelir bilmiyorum forumlarda böyle konu bulamadım.

Plugins klasörünü düzenleyince sorun düzeldi.

Gerçekten büyük bir birikim herşey var. Emeğine sağlık teşekkürler

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullan. Ben kendi yaptığım modları bile koymuşum. Düşünün artık. Bunu yaptıktan sonra kaliteli CFW'ler çıkmaya başladı.

Oğuzhan

Üye
bir şey soracağım cfw de her açılışta mesajlar ve rehber kendiliğinden açılıyor. Nedeni ne olabilir?

Oğuzhan

Üye
Şimdi o modun aynısını başka yerden bulup cfw ye attım bu sefer düzeldi. Mod bozuktu sanırım.

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şimdi o modun aynısını başka yerden bulup cfw ye attım bu sefer düzeldi. Mod bozuktu sanırım.

Olabilir. Ben genelde o modu kendim yaparım. Kullanmadığımdan tam olarak çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Yinede mod sağlam, dediğin uygulamalar açık kalıyor onun dışındaki bileşenler kapatılıyor.

Oğuzhan

Üye
bir sorum var menüdeki dosyaların isimlerini nasıl değiştirebilirim?