4. Revizyon! Dünyanın En Büyük CFW Mod Arşivi | Rambo_FT'nin Mod Arşivi | C6/OFW | 26.09.2012

Sponsorlu Bağlantılar

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye

Dedğim modu birisi yapmış ama bulamadım daha :)

pitbull16

pitbull16

Üye

Dedğim modu birisi yapmış ama bulamadım daha :)

,
bunu bi denermisin bi yerden bulmuştum ama hiç denemedim sen dene olursa yazarsın oldu olmadı bişey

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Deniyorum Hemen :)

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Pc'de Ufak Bir Sorun oluşmuştu deneyememiştim. En Kısa Zamanda Sonucu Buraya Yazıcam. (Üzgünüm)

Üstad ufak bir isteğim var biliyorsan yardımcı olabilir misin?

Fw'den Mesaj Okuyucu ve Yardım'ı Kaldırmadım ama Menüde Bunların Simgelerinin Görünmesini Engellemek İstiyorum Onca Aradam UID Kodunu Bir Türlü Bulamadım. Elinde Varsa Yardımcı Olabilir misin?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yardım UID kodu: 0x10005234
Mesaj Okuyucu için tahmin ettiğim UID'ler: 0x1020745A, 0x10201B00

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Çok Teşekkür Ederim valla Ara Ara Bulamadım Deli Oluyorum :D Dailymobilede var bir konu bütün uidler var help te yazıyordu ama denedim gizlemedi :)

verdiğin mod içinde teşekkür ederim dener denemez buraya yazıyorum..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bende merakla bekliyorum :)

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Ben Fotoğraflarda Nokia Photo Browser İstediğim için PhotoFlow'u Denemedim, Video & Tv'de de UC Player'ı Denedim. Mod DÜZGÜN ÇALIŞIYOR.

Çok TEŞEKKÜR Ederim...

----------Eklendi @ 02:44:25 ---------- Yazıldı @ 02:43:54 ----------

Bu arada UID Kodlarının 3'ünüde Yazmıştım Gizlendi.

pitbull16

pitbull16

Üye
Ben Fotoğraflarda Nokia Photo Browser İstediğim için PhotoFlow'u Denemedim, Video & Tv'de de UC Player'ı Denedim. Mod DÜZGÜN ÇALIŞIYOR.

Çok TEŞEKKÜR Ederim...

rica ederiz... :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Çok TEŞEKKÜR Ederim...

Ümit'in dediği gibi rica ederiz :)

----------Eklendi @ 16:21:27 ---------- Yazıldı @ 15:28:57 ----------

Konuya "Rambo_FT'nin Mod Arşivi'ndeki modların kullandıldığı CFW'lerin Adresleri" eklenmiştir.

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Üstad bu fwde gömülü olan flashdan sonra tarayıcıda gelen ilk anasayfa yı nasıl değiştirebilirim :)

pitbull16

pitbull16

Üye
T9'u Hafıza Kartına Alma bu ve Yazarken zaman aşımlarını 1sn den 0,5sn ye indirme bu ikisi çakışıo ama ikisinide istiyorum ne yapıcam rambo_ft'm :D yada anılbaran sen biliyosan oda olur :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
T9'u Hafıza Kartına Alma bu ve Yazarken zaman aşımlarını 1sn den 0,5sn ye indirme bu ikisi çakışıo ama ikisinide istiyorum ne yapıcam rambo_ft'm :D yada anılbaran sen biliyosan oda olur :D

İkiside çakışıyor işte :gul: Yapacak birşey yok. DLL dosyası olduğu için en fazla yama yapılabilirdi. Bu modların yama halleride yok. Yani şöyle olurdu; T9'u hafıza kartına alma moduna, 1sn den 0,5sn ye indirme'yi yamalardın. Ancak maalesef böyle değil. Bende isterdim :)

Ancak bu DLL dosyasının içindeki HEX kodlarının anlamı bir yerde açıklansaydı çok güzel olurdu.

pitbull16

pitbull16

Üye
İkiside çakışıyor işte :gul: Yapacak birşey yok. DLL dosyası olduğu için en fazla yama yapılabilirdi. Bu modların yama halleride yok. Yani şöyle olurdu; T9'u hafıza kartına alma moduna, 1sn den 0,5sn ye indirme'yi yamalardın. Ancak maalesef böyle değil. Bende isterdim :)

Ancak bu DLL dosyasının içindeki HEX kodlarının anlamı bir yerde açıklansaydı çok güzel olurdu.

birbirine yama yapabilecek birisi vardır heralde rambo_ft biliyodur ya :)

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Teşekkür Ederim.

Üstad, Bu Mesajlara 6 Sayfa İfade Eklemiştim. Ancak 6 Sayfa ifade ile uygun çalışan yazı tipi uyguluyorum bu sefer ev ekranında ki Seçenekler Yazısı Seçenek... gibi gözüküyor 2'si bir arada uygun bir font yok mudur :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Seçenek... gibi görünmesinin sebebi yazı tipinin boyutunun büyük olmasıdır. Başka bir font denemelisin.

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5

Üst Alt