[4.1.2][OTA]Unbelievable JB Edition 1.0.1 | Antutu 6446(5 Şubat 2014)

Sponsorlu Bağlantılar

scope_123

Üye
Evet bu rom iyi. google play hizmetlerinde sorun yasadigim ve birkac sorunla karsilastigim icin su anda kullanmiyorum.

eren2934

eren2934

Üye
    Konu Sahibi
Rom güzel olabilir fakat antutu puanın biraz düşük . Benim Kendi Yaptığım Romda v2.1betada 7606 aldım .
Son guncellemelere sahip olmadığı ve ion u kapsamadigi için olabilir mesela?

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

goodhead64

Üye
Bu sdswap ve Arco'yu Nasıl Yüklüyoruz ?

sir mordred

sir mordred

Üye
Bu sdswap ve Arco'yu Nasıl Yüklüyoruz ?

arco yüklenecek bişey değil kardeşim bahsettiğin arco kernel mi? sd swap olayına gelirsek vold.fstab dosyasını aç ve aşağıdaki gibi 0 ile 1 'i yer değiştir sonra kaydet ve telefonu yeniden başlat

eren2934

eren2934

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada rev10 linki yenilenmiş wifi çalışıyor isteyen xdadan yukleyebilir

goodhead64

Üye
Teşekkür ederim kernelden bahsediyodum advanced/wipe ve wipe yaptm sonra arco kerneli yükledim inş doğrudur.

sir mordred

sir mordred

Üye
Teşekkür ederim kernelden bahsediyodum advanced/wipe ve wipe yaptm sonra arco kerneli yükledim inş doğrudur.

kerneli yüklemeden önce wipe cache ve advanced menüsünden wipe dalvik cache yap sonra kerneli yükle daha sonra yine wipe cache ve wipe dalvik cache yap sonra reboot et bu kadar

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41

goodhead64

Üye
Bu arada root explorer ile vold.fstab dosyasını düzenliyemiyorum. Text editör ile açtıgımda yazılar gözükmüyo. Sen volt.fstab dosyasını buraya atabilirmisin ?

hasaneness

hasaneness

Üye
Bu arada root explorer ile vold.fstab dosyasını düzenliyemiyorum. Text editör ile açtıgımda yazılar gözükmüyo. Sen volt.fstab dosyasını buraya atabilirmisin ?
İzni vermemizsindir ustte r/f mi ne var tam hatirlayamiyorum az daha kurcala bulursun

goodhead64

Üye
Teşekkür ederim. deniyeceğim.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
System klasorune yetki vermeden duzenleyemezsin r-w olarak baglamalisin

goodhead64

Üye
Tekrar deniyeceğim teşekkür ederim.

burak_909

burak_909

Üye
Hocam öncelikle rom cok iyi olmuş bir takim eksikler var. Google play hizmetleri desteklemiyor bu vesileyle foursquare falan calışmıyor. Stock klavyede sorun var. CM9'daki whatsapp sesli mesaj sorunu devam ediyor. Gönderiyorum dosyayı lakin dinleyemiyorum. Umarim rom'a destegi devam eder, bu hatalari giderirsin. Ben cok begendim dün gece yükledim sarji fullledim dedigin ayarlari yaptim ve beni bu saate kadar götürdü. Devamini diliyorum..

Son düzenleme:
eren2934

eren2934

Üye
    Konu Sahibi
Hocam öncelikle rom cok iyi olmuş bir takim eksikler var. Google play hizmetleri desteklemiyor bu vesileyle foursquare falan calışmıyor. Stock klavyede sorun var. CM9'daki whatsapp sesli mesaj sorunu devam ediyor. Gönderiyorum dosyayı lakin dinleyemiyorum. Umarim rom'a destegi devam eder, bu hatalari giderirsin. Ben cok begendim dün gece yükledim sarji fullledim dedigin ayarlari yaptim ve beni bu saate kadar götürdü. Devamini diliyorum..
whatsapp cyanogenmod sorunudur muhtemelen.stock klavyede sorundan kastınız nedir?

eren2934

eren2934

Üye
    Konu Sahibi
dediğiniz ayarı yaptım ve herhangi bir harfe bastığım an uygulama hata veriyor.
Ses ayarlarındaki şıkların hepsini kaldırıp denermisin?Bu arada google play hizmetleri sorununu çözdüm.En kısa zamanda upload edeceğim.

Üst Alt