3g Yi Anlayamadım

Krank20

Üye
    Konu Sahibi
3g Yi Anlayamadım
bu 3g nin üstünde hep çizgi oluyor bu 3g çekmiyor anlamına mı geliyor ama 3g çektiğinde çizgi kalktığında internette bi farklılık göremiyorum neden acaba yardım telefon nokia e7

Pikkaccu

Üye
bu 3g nin üstünde hep çizgi oluyor bu 3g çekmiyor anlamına mı geliyor ama 3g çektiğinde çizgi kalktığında internette bi farklılık göremiyorum neden acaba yardım telefon nokia e7
Ayarlardan 3G açıksa, farkı hissedebilirsin

Nokiada farki goremezsin cunku kaliteli bir tarayicisi yok...
Android yada ios gibi bir sisteme gecis yaparsan aradaki farki gorebilirsin

Tepkiler: OttomaN TigeR

asigsasi

Üye
o çizgiler internet bağlantısı olduğu zaman gelir android veya ios ile alakası yok

Tepkiler: yaren_dede
o çizgiler internet bağlantısı olduğu zaman gelir android veya ios ile alakası yok

Cizgiden bahsetmiyorum dostum internette daha hizli bir deneyim yasayabilmek icin nokiadan kurtulmasi gerekiyor ondan bahsediyorum yani nokiada 3g yada 5g olmasi birseyi degistirmez hep 2g hızında hatta daha yavas bir baglanti ile internette gezersin yani bu cihazlari nokia insanlarin sabrini test etmek icin piyasaya sürmüş biran evvel kurtulmaya bakin bu cihazlardan :P

Tepkiler: asigsasi

asigsasi

Üye
dostum sen hiç 2. Nesil bir cihaz kullanmamış sın kesinlikle hakkını yememek gerekir ben android de kullandım pek fark göremedim

Tepkiler: can_huso_sulo ve yaren_dede
dostum sen hiç 2. Nesil bir cihaz kullanmamış sın kesinlikle hakkını yememek gerekir ben android de kullandım pek fark göremedim

2. Nesil deyince devrim gibi birsey geliyor insanın aklina... oysaki klavye farkindan baska bir ozelligi yok :P neyse symbian kullanamaya devam ettiginiz surece 2g ve 3g arasindaki farkin sadece gostergedeki rakam ve cizgiler oldugunu dusuneceksiniz cunku bundan fazlasini beklemek nokiaya haksizlik olur...

Birgun sende o cihazdan kurtulacaksin ve cektigin eziyeti ve bosa ugrastigin modlama gunlerine bakip vaay be diyeceksin; ne çektim be :P

asigsasi

Üye
işlemci hızı ve ram de var etken olarak dostum
bir gün gelecek bende belki android alacağım fakat şu an için 2. Nesil işimi görüyor ve 2g ile 10 dakikada indirdiğim dosyayı 3g ile 1 dakikada indiriyorum

Tepkiler: can_huso_sulo ve yaren_dede
işlemci hızı ve ram de var etken olarak dostum
bir gün gelecek bende belki android alacağım fakat şu an için 2. Nesil işimi görüyor ve 2g ile 10 dakikada indirdiğim dosyayı 3g ile 1 dakikada indiriyorum

Bak simdi indirme ayri intenette hizli gezme ayri ve 10 dakikada indirdigin bir dosyayı 3g ile 1dk indirdigini gozumle gorsemde inanmam boyle bir hiz farkini ancak parasini odeyip kotani yukselterek elde edebilirsin

asigsasi

Üye
ben internet için para ödüyorum wifi den girmiyorum onun için sıkıntı yok yani bedavacı değilim

asigsasi

Üye
Tamam işte kotan dustugunde 3g onemli zaten kotan dusmeden once hizli girebiliyorsun dostum

dostum ben de onu demek istiyorum kota bitince hızda düşüyor yani android veya ios alsam hız düşmeyecekmi veya hız düşsede yine 3g de mi bağlanacağım

dostum ben de onu demek istiyorum kota bitince hızda düşüyor yani android veya ios alsam hız düşmeyecekmi veya hız düşsede yine 3g de mi bağlanacağım

Aynen dostum hiz duser ama internette gezerken bunu farketmezsin ama download hizi dogal olarak dusuyor birde androiddeki en kotu tarayici opera tarayicilari yani symbianda nimet sayilan androidde sıfır cekiyor .
Yani kullandigin tarayicilarda kaliteli performans almanda etken tabiki

BRKTNL

Üye
2g hızı mı? 3.5gde 1mbit hızla download ediyorum. Fazla haksızlık etme bence son nesiller bi canavar nette

BRKTNL

Üye
şebekeden wifiyle değil