3g Yi Anlayamadım

Sponsorlu Bağlantılar

Krank20

Üye
    Konu Sahibi
3g Yi Anlayamadım
bu 3g nin üstünde hep çizgi oluyor bu 3g çekmiyor anlamına mı geliyor ama 3g çektiğinde çizgi kalktığında internette bi farklılık göremiyorum neden acaba yardım telefon nokia e7

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
bu 3g nin üstünde hep çizgi oluyor bu 3g çekmiyor anlamına mı geliyor ama 3g çektiğinde çizgi kalktığında internette bi farklılık göremiyorum neden acaba yardım telefon nokia e7
Ayarlardan 3G açıksa, farkı hissedebilirsin :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Nokiada farki goremezsin cunku kaliteli bir tarayicisi yok...
Android yada ios gibi bir sisteme gecis yaparsan aradaki farki gorebilirsin

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Katılıyorum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
asigsasi

asigsasi

Üye
o çizgiler internet bağlantısı olduğu zaman gelir android veya ios ile alakası yok

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
o çizgiler internet bağlantısı olduğu zaman gelir android veya ios ile alakası yok

Cizgiden bahsetmiyorum dostum internette daha hizli bir deneyim yasayabilmek icin nokiadan kurtulmasi gerekiyor ondan bahsediyorum yani nokiada 3g yada 5g olmasi birseyi degistirmez hep 2g hızında hatta daha yavas bir baglanti ile internette gezersin yani bu cihazlari nokia insanlarin sabrini test etmek icin piyasaya sürmüş biran evvel kurtulmaya bakin bu cihazlardan :P

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
dostum sen hiç 2. Nesil bir cihaz kullanmamış sın kesinlikle hakkını yememek gerekir ben android de kullandım pek fark göremedim :)

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo ve yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum sen hiç 2. Nesil bir cihaz kullanmamış sın kesinlikle hakkını yememek gerekir ben android de kullandım pek fark göremedim :)

2. Nesil deyince devrim gibi birsey geliyor insanın aklina... oysaki klavye farkindan baska bir ozelligi yok :P neyse symbian kullanamaya devam ettiginiz surece 2g ve 3g arasindaki farkin sadece gostergedeki rakam ve cizgiler oldugunu dusuneceksiniz cunku bundan fazlasini beklemek nokiaya haksizlik olur...

Birgun sende o cihazdan kurtulacaksin ve cektigin eziyeti ve bosa ugrastigin modlama gunlerine bakip vaay be diyeceksin; ne çektim be :P

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
işlemci hızı ve ram de var etken olarak dostum :)
bir gün gelecek bende belki android alacağım fakat şu an için 2. Nesil işimi görüyor :)ve 2g ile 10 dakikada indirdiğim dosyayı 3g ile 1 dakikada indiriyorum :)

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo ve yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
işlemci hızı ve ram de var etken olarak dostum :)
bir gün gelecek bende belki android alacağım fakat şu an için 2. Nesil işimi görüyor :)ve 2g ile 10 dakikada indirdiğim dosyayı 3g ile 1 dakikada indiriyorum :)

Bak simdi indirme ayri intenette hizli gezme ayri ve 10 dakikada indirdigin bir dosyayı 3g ile 1dk indirdigini gozumle gorsemde inanmam boyle bir hiz farkini ancak parasini odeyip kotani yukselterek elde edebilirsin :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
ben internet için para ödüyorum wifi den girmiyorum onun için sıkıntı yok yani bedavacı değilim :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
  • Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Tamam işte kotan dustugunde 3g onemli zaten kotan dusmeden once hizli girebiliyorsun dostum :)

dostum ben de onu demek istiyorum kota bitince hızda düşüyor yani android veya ios alsam hız düşmeyecekmi veya hız düşsede yine 3g de mi bağlanacağım :ehe

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum ben de onu demek istiyorum kota bitince hızda düşüyor yani android veya ios alsam hız düşmeyecekmi veya hız düşsede yine 3g de mi bağlanacağım :ehe

Aynen dostum hiz duser ama internette gezerken bunu farketmezsin ama download hizi dogal olarak dusuyor birde androiddeki en kotu tarayici opera tarayicilari yani symbianda nimet sayilan androidde sıfır cekiyor .:)
Yani kullandigin tarayicilarda kaliteli performans almanda etken tabiki :oke:

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Cizgiden bahsetmiyorum dostum internette daha hizli bir deneyim yasayabilmek icin nokiadan kurtulmasi gerekiyor ondan bahsediyorum yani nokiada 3g yada 5g olmasi birseyi degistirmez hep 2g hızında hatta daha yavas bir baglanti ile internette gezersin yani bu cihazlari nokia insanlarin sabrini test etmek icin piyasaya sürmüş biran evvel kurtulmaya bakin bu cihazlardan :P
2g hızı mı? 3.5gde 1mbit hızla download ediyorum. Fazla haksızlık etme bence son nesiller bi canavar nette

yaren_dede

yaren_dede

Üye
  • Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
şebekeden wifiyle değil