3g servisini ni iptal et tekrar aktif et 100 dk 100mb kazan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
3g servisini ni iptal et tekrar aktif et 100 dk 100mb kazan
3g servisini kapatın ve tekrar acın günlük 100mb 100dk kazanın ben yaptım oldu öncedende yaptım oldu.
Günlük cepnet alın bunu yapın günboyu hız kısıtlaması olmadan 7.2 megabit hızla sınırsız girin

*3636# yes

kcsoft

kcsoft

Üye
hmm deneyelim bakalım teşekkürler

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
hmm deneyelim bakalım teşekkürler

Ben her ay ıptal eder yeniden açarım 3g yi hediyeler gelir ama bazen günlük cepnet varken olursa bug olma ihtimali oluyor 7.2 mega hız günboyu deneyin bazen tutuyor

kcsoft

kcsoft

Üye
cepnetim yok benim 100 mb 100 mb dir

- - - Eklendi - - -

kardeşim öm. bakarmisin

dj.eric

dj.eric

Üye
hmm :tşk:

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Evet işe yarıyorr...akşam denemiştim 100mb internet ve 100dk konuşma süresi geldi teşekkürler hacı:)

mesutgaga

mesutgaga

Üye
hergün yapsak olurmu :D

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
100mb 100 dakikayı kaçırmayın hergün olmaz

phasan

phasan

Üye
Ben denedım oldu

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ama bu günlük gecerli .keşke aylık olsaydı yaaa

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Hergün de olnuyormuş ki ama

_erdal_

_erdal_

Üye
3G iptal edip tekrar aktif hale getirdim şimdi 3G çekmiyor :vur oysa ne güzeldi iki gün boyunca toplamda 200mb:ağlarım:
tekrar 3G nasıl yapabilirim 3G yazıp 3636 gönderdim halihazırda 3G abonesiniz diyor ama 3G sebekeye geçmiyor ( başka hattı taktım sebeke çekiyor yani telefon ve kapsama alanı ile ilgisi yok )

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
*3636# den yap

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
dünde bugünde yaptım müthiş :)

phasan

phasan

Üye
Bana niye gelmedi hediye

Umut

Umut

Üye
Vodafone 3G Abonelik Kampanyası

Şimdi Vodafone 3G abonesi olmak kazandırıyor!

8 Şubat 2013 - 20 Şubat 2013 tarihleri arasında Vodafone abonelerimiz ilk kez 3G'ye abone olduklarında, 1 gün boyunca geçerli 100 MB mobil internet ve Vodafone içi 100 dakika konuşma kazanıyor.

Kampanyaya katılım için 3G yazıp 3636'ya ücretsiz bir mesaj yollanması yeterlidir.

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

* Kampanyadan tüm bireysel faturalı ve faturasız hat abonelerimiz yararlanabilir.
* Kampanyaya katılmak için müşterilerimizin ilk kez 3G servis aboneliğini başlatması gereklidir.
* 3G aboneliği ile hak edilen günlük 100 MB internet kullanımına içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
* Kampanya kapsamında kazanılan haklar devredilemez. Süresi içerisinde kullanılmayan haklar süre bitiminde silinir.
* Kampanyadan kazanılan hediyelerin kullanım süresi, katılımın onaylanmasını takriben 1 gündür (24 saat).
* 3. Parti uygulamalar için abonelerimiz mobil internet tarifeleri üzerinden ücretlendirileceklerdir.
* Promosyon dakika ve internet bitince kullanımın devamı durumunda ücretlendirme mevcut tarifeler üzerinden olacaktır.
* Promosyon data kullanımından kotası bitince internet erişimi duran internet paketi kullanıcıları (10MB,100MB,250MB,500MB,1GB,Yeni Facebook&Twitter) ve kotası dolunca hızı düşen (Cepnet,Cepnet250 ve Cepnet500) internet paketi kullanıcıları yararlanamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt