Tavsiye 350 lrya alınacak telefon önerisinde bulunurmusunuz arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
350 lrya alınacak telefon önerisinde bulunurmusunuz arkadaşlar
Nokia 530 300 lr şuanda ama windows işletim sistemi olması kafamı krıştırıyor program bulmakta sıkıntı yaşarım diye sizin öneriniz ne olacak arkadaşlar...

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
2.el olur mu ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
2. El samsung galaxy s2 tavsiye edebilirim. 300 liraya bulursun piyasada. Asphalt 8 vs rahat oynanıyor. Android 4.1.2 sürüme sahip

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Nokia 530 300 lr şuanda ama windows işletim sistemi olması kafamı krıştırıyor program bulmakta sıkıntı yaşarım diye sizin öneriniz ne olacak arkadaşlar...
Benim telefonumda(lumia 1020) sanırım 90-100 tane program yüklü ve indirme geçmişimde tam 630 adet program var bilmem anlatabildimmi:)rahat ol arkadaşım lumialar gerçekten çok şık ve kaliteli aynı zamanda da F/P telefonlarıdır.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Artreverans
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
350 Tlye Lumiadan Başka Stabil Telefon Bulamazsın 100 Daha Koy Lumia 525 Al.

Merak Ettim Emekli Kardeş Ne önereceksin?
Hitap şeklin hoşuma gitmedi. Umarım bundan sonra dikkatli olursun. 2.el Zenfone 4 bulabilir.

MaxipmaN

Üye
ByKatre

ByKatre

Üye
yurt dışı düşün kesinlikle bu fiyata discovery ile hemen hemen aynı özelliklerde telefon var bende alacağım :)

spacekiller

spacekiller

Üye
Bak hepsiburada.com da WP çok ucuz bi bak

• Beğen
Tepkiler: Artreverans
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
S3 al ikinci el

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonumda(lumia 1020) sanırım 90-100 tane program yüklü ve indirme geçmişimde tam 630 adet program var bilmem anlatabildimmi:)rahat ol arkadaşım lumialar gerçekten çok şık ve kaliteli aynı zamanda da F/P telefonlarıdır.
Peki face için programı var mı android gibi ileti geldiğinde haber veriyor mu bide intsgram yüklenebşlşyor mu
Bak hepsiburada.com da WP çok ucuz bi bak
Wp ne

utt2

utt2

Üye
2. El samsung galaxy s2 tavsiye edebilirim. 300 liraya bulursun piyasada. Asphalt 8 vs rahat oynanıyor. Android 4.1.2 sürüme sahip
Biz s2'ye denedik en düşük grafikte bile ara sıra donma oluyo ve seri değil
Haklısın nokyalar finlandiye malı
Peki face için programı var mı android gibi ileti geldiğinde haber veriyor mu bide intsgram yüklenebşlşyor mu

Wp ne
Windows phone telefon fiyatına bak demiş

Son düzenleme:
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
2.el Zenfone 4 al. Hem Android 5.0'ı da aldı.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Peki face için programı var mı android gibi ileti geldiğinde haber veriyor mu bide intsgram yüklenebiliyor mu

Wp ne
Facebook için programlar var. Hatta beta olarak gelişmekte olan bir versiyonunu da mevcut.

İnstagram laf olsun diye mağazaya konulmuş.(Resmi uygulama ama ilgili firmadan tık yok güncelleme konusunda).
Onun yerine 6tag diye bir uygulama var. Kullanım olarak androidteki instagram uygulaması ile yarışır. Hatta android kullanan bazı arkadaşlarım 6tagı çok beğeniyor.

Wp = Windows Phone demek oluyor.

• Beğen
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Teşekürler yani siz öneriyor musunus

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
alt segment te wp dan iyisibini bulamazsın. Uygulama konusunu da gözünde çok küçümseme normal bir kullanıcını. İhtiyacını çok rahat karşılar...

• Beğen

Emre

Üye

Nokia X'de Olabilir Android Uygulamalarını Çalıştırabiliyor.

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
JIAYU S3 öneririm yurt dışı nasıl temin ederseniz 160dolar üst segment bi cihaz

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
  • Beğen