35 Yıldır Sokaklarda Yaşayan Alaattin Arslan' ın Hayat Hikayesi


sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
    Konu Sahibi
Sizleri derinden etkileyen, birçok film izlemişsinizdir ...
Haydi gelin, bu sefer gerçek bir hayat hikayesini hep beraber dinleyelim.
Belki sizler de bu 42 dakikalık videoda hayatınızdan en az birkaç parça bulursunuz.
Belki de çok aradığınız ama cevabını bulamadığınız, bazı soruların cevabı da buradadır...
IMDb de derece yapan çoğu sinema filminden daha kıymetli bir hayat hikayesi olduğunu düşünüyorum.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı ve fatihmentes
guvwe

guvwe

Üye
bu adamları nerden buluyorlar
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
    Konu Sahibi
bu adamları nerden buluyorlar
Malesef toplum kibirinden yaptığı hataları göremez hale gelirse sonuç bu olur. Eğer bu adamı ailesi birazcık fark edebilseydi, bahsettiği gibi çok iyi bir edebiyatçı yada asker olabilirdi. Bugün halen adamın hayatı kurtulmuş değil, yuvası yıkılmış ve geçmişin travmaları ile yaşamını sürdürüyor...
Toplumun üzerine düşen sadece Alaattin'i kurtarmak, onun elinden tutmak değil, yeryüzünde daha sesi duyulmayan belki milyonlarca Alaattin var...
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt