3230 alsam mı? + ve - leri?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FrontmaN

FrontmaN

Üye
ses kalitesinin kötü olması en büyük eksiği

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
baba anlaşılan ben ya p910 alacağım yada 6630. bu üreticilere isyanım var herkes bir sonraki modelde önceki modelin özellikleriyle birlikte yeni özellikleri ve diğer markanın özelliklerini ararken üreticiler eksilterek yeni özellikleri koyuyur. bende uyuz oluyorum.
ilgi ve bilgileriniz için çok saolun.

midnight

midnight

Üye
İyi has da aga,3230'un fiyat çok düşüktü..

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı düşük ama 6630 aradığım birçok özelliği verecek gaiba ve bunun için 50-100ytl daha fazla vermek daha akıllıca. ben temiz bir ikinci el alacağım ve yakın fiyatlarda bulmam kolaylaşacak

seriiseri

Üye
Originally posted by enigma@Oct 30 2005, 11:36 PM
6630 u düşünüyordum ama 3230 400 ytl ye kvk garantili ucuz gibi geldi ondan sorayım dedim. mesaj hafızasını programla yapmak uyuz bişeymiş 3230da. 6630da da öylemi acaba?
[post=202496]Quoted post[/post]​
bence 3230 al daha iyi daha kibar tamam biraz yavas olabilir ama radyosu mukemmel ve mp3 cikisida okadar kotu degil ben cok memnunum vede kamera kalitesde okadar kotu degil gayet guzel memnun kalirsin 6630 cok kaba bir telefon cebine koyunca hissedersin ama 3230 cok nazik ve ince bir telefon secim senin ;;)

Alp007

Üye
Kardeş sakın ama sakın alayım deme 3230' u ben aldım almaz olsaydım atsam atamıyorum satsam satamıyorum çok ucuza gidiyor kamera felan gayet iyide en kıl olduğum yanı streo değil streo olan bir telefon al bence.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
stereo mp3 calar yok işlemci hızı 6630dan yawas bence bunun muadili olarak 6630 daha iyi gibi ;;)

karizma

karizma

Üye
Bence 6630 al her isteğine cevap vericek bi telefon ;)

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
alacağım 3230 un menü tuşunda problem çıktı bazen kendi kendine basıyor bazende bassammı diye düşünüyor:) ben şunu farkettim 6630 daha iyi biraz kaba ama benim umrumda değil benim için fonksiyonellik önemli:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt