3110c hakkındaki tüm sorularınız buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

czcenk

czcenk

Üye
    Konu Sahibi
3110c hakkındaki tüm sorularınız buraya!
arkadaşlar 3110c kullanıcısı olarak sorularınızı cevaplayabilirim.:oke::sn:

ses yükseltme: menü> medya> medya oynatıcı> ekoylazır > ayar 1 ve ayar 2 (kullanıcı için özel ayarlardır.) burdan kendiniz telefonunuzun sesini düzenleyebilirsiniz.
cep telefonum kapanıp açılıyor! : arkadaşlar bu tipik bir 3110c sorunudur versiyon güncellenmesi gerekir.eğer telefonunuz arada sırada bir kere kapanıp açılıyorsa telefon çok yorulduğunda kendine reset atıyor.endişelenmeyin normal bir şeydir.
: telefonunuzun hafızasındaki tüm verileri hafıza kartına taşıyın.ve hafıza kartında tüm verileri çeşidine göre klasör oluşturarak kullanın.örneğin:mp3ler için ayrı klasör,temalarınız için ayrı klasör oluşturun..

not: 3110c usb den şarj olmaz...

• Beğen
Tepkiler: mexs5

erbos

Üye
acılıp kapanıyor yardım.................

czcenk

czcenk

Üye
    Konu Sahibi
tüm 3110c lerde yaşanan bir sorun güncelleştirmen gerekir sorun geçecektir.

_bili_

Üye
sesi nasıl yükseltcem

duman42

Üye
benim telin sesi gayet yüksek ...

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar tüm 3110c si olanlar msn adreslerini versinler bana....

czcenk

czcenk

Üye
    Konu Sahibi
ekoylazır ayarlarını yükseltisen yükselir ama fazla birşey farketmez.

ahmett394

ahmett394

Üye
kardeş telefonumu hiç degiştirmek istemiyorum ama bazen çok çok geç açılıyor yani bayagı bekliyorum açıldıktan sonra 5 dkka felan bunun ndeni ne olabilir? cwpbını bekliorum

s3b0

s3b0

Üye
kardeş telefonumu hiç degiştirmek istemiyorum ama bazen çok çok geç açılıyor yani bayagı bekliyorum açıldıktan sonra 5 dkka felan bunun ndeni ne olabilir? cwpbını bekliorum
bnde 3110c kullanıyorum bnde hiç 5dk lık bi gecikme olmadı sana önerim telefon hafızasınraki dosyaları atabildin kadarıyla hafıza kartına at :oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
bunun nedeni hafıza kartının çok dolu olması olabilir veya versiyon eskidir güncellemeni öneririm. benmi hafıza kartının % 80 i dolu ama hiç geç açılma problemi olmuyor

kerem_c

Üye
açılıp kapanma sorunu var benımde özellkle mesaj gonderrken ?

cheo.47

cheo.47

Üye
benim bluetooth sorunu var gönderemiyorum kapatıyorum açık gözünüyor yardımınızı bekliyorum Şimdiden teşekkür ederim

Hellboy®

Hellboy®

Üye
benim bluetooth sorunu var gönderemiyorum kapatıyorum açık gözünüyor yardımınızı bekliyorum Şimdiden teşekkür ederim

bende daha önce hiç böyle bir srun olmadı servise götür bakalım ne dicekler :allalla:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
3110c kullanıcıları için yararlı bir konu üst konu yapıyorum bu tel kullananlar sorunlarını burdan paylaşabilir :oke:

ycg35

ycg35

Üye
Hellboy ve ben 3110c sorunları yanıtlamak için hazırız.. diğer arkadaş kayboldu galiba :ehe . . bu telefonu 2 seneden beri kullanıyorum basit sorunları anlatın yardımcı olalım :oke:

degerli43

degerli43

Üye
bana da sorabilirsiniz;)

blauzacke

blauzacke

Üye
KArdeş geçen 3110c telimi 7.21 sürümüne yükselttim(Nokia PC Suite güncelleme programıyla) ama tel ingilizce oldu (yani sadece ingilizce fransızca ve arapça var)türkçe bi türlü yapamadım nasıl düzelebilir???

degerli43

degerli43

Üye
KArdeş geçen 3110c telimi 7.21 sürümüne yükselttim(Nokia PC Suite güncelleme programıyla) ama tel ingilizce oldu (yani sadece ingilizce fransızca ve arapça var)türkçe bi türlü yapamadım nasıl düzelebilir???

nemesis service suite ile ürün kodunu 0544311 yap tekrar güncelle

midyatli.47

Üye
Merhaba arkadaşlar benim telefon yani(3110c) sim kartı takıyorum servis yok sonra tekrar pin kodunu giriyorum tekrar istiyor 2 3 defa sim başka telfonda denediğimde sorunsuz acaba tam oturulmuyor yoksa telefondanmı anlayamadım bilgiğsi olan varsa söylesin çok sevinirim şimdiden teşekkürler

niko_93

Üye
Arkadaşım ben 3110-u yeni aldım .Her zaman değil arada bir kendinden geçiyor telefonu açıyorum yine kapanıyor.Daha sonra hafıza kartımı format ediyorum iyileşiyor. /bununla ilgili cevap bekliyorum...

Üst Alt