3110 c(classic) tema

Sponsorlu Bağlantılar

bayx78

bayx78

Üye
Dün yine yapıyordu. Açıp ekran gelip gitmeden müzik çaları açtım kütüphane güncelenirken * # ve 3 tuşlarına basıp durdum. Tel gücelleme yapmadan kapandı. Tekrar açtım tekrar güncellerken aynısını yaptım iki kere geldi gitti sonra baktım güncelledi ve takılma durdu. Gelip giderken güncellemeyi yaparsanız düzeliyor galiba:)) Yada bende tesadüfen oldu.. Denemekten zarar gelmez sanırım ...

--------------- Ekleme ---------------

Dün yine yapıyordu. Açıp ekran gelip gitmeden müzik çaları açtım kütüphane güncelenirken * # ve 3 tuşlarına basıp durdum. Tel gücelleme yapmadan kapandı. Tekrar açtım tekrar güncellerken aynısını yaptım iki kere geldi gitti sonra baktım güncelledi ve takılma durdu. Gelip giderken güncellemeyi yaparsanız düzeliyor galiba) Yada bende tesadüfen oldu.. Denemekten zarar gelmez sanırım ...

ycg35

ycg35

Üye
Arkadaşlar bendede aynı sorun var bir süre sonra kart varken ekran 4 kere gelip gidiyor. sonra kapanıyor.
Servise götürdüm telde virüs var diyorlar. Format atıyorlarbir süre düzeliyor sonra tekrar yapıyor.. 4 kez götürdüm...

--------------- Ekleme ---------------

valla ben 4 kez formatlattım buradaki servisinde düzelmiyor bir süre sonra başlıyor...

aynı sorun yüzünden 3 kere servise gittiyse vede düzelmediyse kullanma kılavuzunda yazıyor telefonu değiştirmeleri gerekiyordu 4 olmuş hala aynı telefonmu var elinde bnce git değiştirsinler kullanma kılavuzunuda dikkatli oku :oke: bu arada formatlama veya *# gibi şeylerle olmuyor bu iş aynı sorunu tekrarlayacaktır sen versiyonda attır tele v5.50 tr atsınlar bn hiçbi sorunum kalmadı.

PeSyMySt

Üye
bendede ayni telefon war 1 gb lik hafiza karti mp3 player ara sıra atlıyo veya geri sarıyor sapıtıyo :D

KAFKAS KARTALI

Üye
3110 c liler grubu yapalım

maxiburak

maxiburak

Üye
ownskin den tema için bizim sitemizden de tema oyunprogram vs. için yararlanabilirsin

degerli43

degerli43

Üye
Dün yine yapıyordu. Açıp ekran gelip gitmeden müzik çaları açtım kütüphane güncelenirken * # ve 3 tuşlarına basıp durdum. Tel gücelleme yapmadan kapandı. Tekrar açtım tekrar güncellerken aynısını yaptım iki kere geldi gitti sonra baktım güncelledi ve takılma durdu. Gelip giderken güncellemeyi yaparsanız düzeliyor galiba:)) Yada bende tesadüfen oldu.. Denemekten zarar gelmez sanırım ..
bende fifa08 vardı beyaz ekran sorunu olduğunda girip çıkıyorduum düzeliyordu artık düzelmiyor :(

kütüphaneyi güncelleyebilirseniz düzeliyor o da baya zor oluyor

Mr.OnurX

Üye
evet arkadşlar aynı sorun bende de var hafıza kartına bişeyler atınca tema veya müzik resetleniyodu 4 kere tamire gitti yine aynı bende tüketici derneğine başvurdum telefonun parasını geri istedim 2 3 ay sonra dava sonuçlancakmış neyse açıkçası telefondan memmnun kalmadım size bi ipucu telefona yazılım yüklettikten sonra hafıza kartını pc ortamında formatlayı telefona takıp tekrar biçimlenidirn sonra dosya atarken nokia pc suiteden dosya yöneticisini kullanın ben bunları biliyorum şahsen ekran beyazlayıp kapandığında kartı çıkarıp biçimlendirmek yeterlidir ;)

oguzcan93

Üye
benim 3110classicimde uzun süreli videodan sonra o beyaz ekranla kapanmadan resetlenio garip!

junglebird

Üye
nokia 3110c nin hafıza sorunu var.. telefonun kendi hafızası 9 mb çok küçük.
bendede açılıp kapanma sorunu yaptı, telefonun hafızasındaki oyunları silerek bu sorundan kurtuldum.
telefon fazla kurcalamaya gelmiyor hafızasını atık dosyalarla dolduruyor. sonrada başlıyor kendini resetlemeye... oyunları silmek tabiki geçici bir çözüm.
bu arada 1gb kingston hafıza kartıyla kullanıyorum ama telefonun hafızası 9 mb ne yapalım aldık bir kere..

yirmi9

yirmi9

Üye
Hatasız Kul Olmaz Arkadaşlar Güzel Tlf Bende Kullanıyorum Bi Tlf Verebilecegi Tüm özellikler Var Hemde Bu Fiyata çok Iyi Bi Tlf Karizması Yeter :)

MAXİBUĞRA

Üye
güzel

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
Super 6230i ve 3110c temaları Nth uzantılı...

sempatik05

Üye
bendede aynı sorun var ark.lar ama çok sık olmuyor..çok uğraşında oluyor mesela msj yazıyosun bi yandan müzik dinliyosun msj geliyor fln reset atıyor hani nazikçe kullanınca bişey olmuyor... üstelik bend e512lik kat kullnıyorum 480i dolu bişey yapmıyor ama boş bırakınca reset atıor..tuhaf tel ama nazk kullnın reset atınca biraz bekleyin hemen müzik kütüphanesini güncelle deyin yada biraz uğraşın kapanmaz:pro:

hakan6

Üye
bendede aynı sorun var yaa bu nokianın bu modelinde yazılım sorunuymuş tel yeni açıldıında müzik kütüphanesini güncellemeye calısıyo ve reset atmaya baslıyo ben urasıp cözüyodum ama artık olmuyo servise verdim bakalım nolcak

AJİR

Üye
Tesekkürler

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
Bu sorunun sebebi versiyon düşüklüğüdür.nokia nın sitesinden kendiniz de telefonun yazılımını güncelleyebilirsiniz.bu telefonun en son yazılım sürümüV07.01 dir.

melih2323

melih2323

Üye
en ucuz fiyat en çok özellik diyosun ama sistem hataları var bu telefonda bn önermiyorum kimseye sebep bazen hafıza kartını okumuyor mp3 çalarda kütüphane güncellerken telefon kendi kendien reset atıyor bir daha açılmıyor (diğer adıda beyaz ekran sorunu diye geçiyor) bu sorunun düzelmesi bazen çok uzun sürebiliyor gçn gün telefonu hiç ellemeden kendi kendine olmaya başladı bu sorun şaşırdım ne oluyor diye 4 kere kapandı açıldı sonra komple kapandı açınca yine kapanıyordu hafıza kartını çıkardım düzeldi 2 gün hafıza kartı takmadım sonra gece yatarken taktım ertesi sabah elime aldım açtım düzeldiğini gördüm çok ilginç oldu :S ama bu hafta sonu servise götürcem bu açılıp kapanma sorunu hiç çekilmiyor...
yoo bende 3110 c var 1gb hafıza kartı var 920mb dolu ne müzik çalarda ne de güncellemede hiç bir sorunu yok ayrıca resetlemede yok bence mükemmel bir telefon herkese tavsiye ederim

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
nokia nın sitesinden yazılımını güncelleyin..

alemci992

Üye
evt benim de tlf onum 3110 c tel cok fasla ozelligi war fakat ekran coz kotu 128 160 ben mem nunum ama o beyaz ekran olayı gercekten olmus duydum bisim bi ark da
ama tel gusel garantisiz almayın kvk sart

duman42

Üye
herkes beğenmiyor 3110c yi nedenmiş o çok güzel telefon

Üst Alt