30 Ülke Bayraklı Avkon2 Renkli Pilleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
30 Ülke Bayraklı Avkon2 Renkli Pilleri
Najanaja'ya teşekkür ederim.Bu fikri aklıma o soktu.Pek kullanılacağını düşünmüyorum.Ama olur da kullanmak isteyen olursa hepsi burada.Üstelik yurt dışında yaşayan üyeler de var.Kullanmak isterlerse buyursunlar :)

Not:30 tane olunca tek tek resim eklemeye üşendim.Bende eklentiye ekledim :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN, vg_engin ve najanaja

najanaja

najanaja

Üye
emeğine sağlık. sarı mavi yok demişsin ama önizlemede var :) bence dediğin gibi pek kullanan olmaz kanada italya rus gibi ülkelerin bayağını kim napsın dimi :)

• Beğen
Tepkiler: tempestshine
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık. sarı mavi yok demişsin ama önizlemede var :) bence dediğin gibi pek kullanan olmaz kanada italya rus gibi ülkelerin bayağını kim napsın dimi :)

belki isteyen olur.küçün bir ihtimal :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
yaren_dede

yaren_dede

Üye
maksat çeşit olsun bazılarının renkleri güzel bayrak kısmı zaten pek belli olmuyor bakınca
bende paylaşım yapmayı düşünüyordum ama vazgeçtim, sonra alışkanlık oluyor zaten yeterince vakit ayırıyorum Siteye birde bunlara girersem hiç çıkamam

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
maksat çeşit olsun bazılarının renkleri güzel bayrak kısmı zaten pek belli olmuyor bakınca
bende paylaşım yapmayı düşünüyordum ama vazgeçtim, sonra alışkanlık oluyor zaten yeterince vakit ayırıyorum Siteye birde bunlara girersem hiç çıkamam

ben o durumdayım işte :) bi başladım hastalık oldu walla işten geliyom bi başlıyom bakıyorum gece olmuş :) sadece paylaşımlar bile çok vakit alıyo şimdi bide ufak tefek modifiye işlerine girdik sorma gitsin :)

Eat-Apple

Eat-Apple

Üye
:tşk:

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi

ben paylaşım yapmayınca forumdan sıkılıyorum.doğru.bir başladın mı duramıyorsun

yaren_dede

yaren_dede

Üye
neyse kolay gelsin arkadaşlar Bazen ufaktan bir giriş yapayım diyorum ama şimdi yine kpss aöf filan geliyor yani belki bir dahaki yaza tabi symbian o zamana ölmezse

"Batuhan"

"Batuhan"

Üye
kırmızı mavi şeritli olan pekte bayrağı andırmıyor.eline sağlık :spr

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Corby-700

Corby-700

Üye
Bir kaç tanesini alıyorum.:tşk:

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
Eline Sağlık :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt