Faturasız 30 tl 2gb sınırsız net kullanan varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
30 tl 2gb sınırsız net kullanan varmı?
Arkadaşlar 30 tl ye 2gb sınırsız net paketini kullanan varmı adil kullanım hakkı yani 2 gb dolduğumda hız cokmu düşüyor 97 kb diyorlar ama ben genede sorayım dedim çünki vodafonunki çok yawaşdı youtube den video izlenmiyordu o derece bilgisi tecrübesi olan varsa paylaşşın lütfen

wesneijder

Üye
96 kpbs'e düşüyor video falan izlenmez anca e-mail, twitter

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Eywallah

avast

avast

Üye
Aveada 29 tl ye 5000 sms 500dk 2gb dan sonra sinirsiz net kullaniyorum whatsapp mail disinda bespara etmez

• Beğen
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Web sörf de yavaşmı

avast

avast

Üye
Kota dolmadancsorun yoktu

aevrenm

Üye
Aveada 29 tl ye 5000 sms 500dk 2gb dan sonra sinirsiz net kullaniyorum whatsapp mail disinda bespara etmez
kardesm yanls mi duydum 2gb den sonra internete girebilio musun. sinirsz mi bu 2 gb. ? ve faturasz mi hattin

avast

avast

Üye
kardesm yanls mi duydum 2gb den sonra internete girebilio musun. sinirsz mi bu 2 gb. ? ve faturasz mi hattin
Faturali ve sinirsiz ha 96 kpbs ile nekadar sinirsizsa okadar sinirsiz buda

0MG90

0MG90

Üye
Ben Turbo Plus olanı aldım hız düşünce bir işe yaramıyor

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Ben 500 ekstra tarifesini kullanıyorum (500dk + 2000sms +2gb internet sınırsız) 2gb dan sonra hız 128 kb düşüyor ama 144p videoları rahatlikla donmadan izliyorum

• Beğen
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Ben 500 ekstra tarifesini kullanıyorum (500dk + 2000sms +2gb internet sınırsız) 2gb dan sonra hız 128 kb düşüyor ama 144p videoları rahatlikla donmadan izliyorum
Ne kadar ödüyorsun kullandığın tarifeye?

Üst Alt