3 Adımda Facebook Hesap Güvenliği | Resimli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OBD

OBD

Üye
    Konu Sahibi
3 Adımda Facebook Hesap Güvenliği | Resimli
Herkese merhaba,
Şimdi sizlere 10 saniyede Facebook hesap güvenliğini göstereceğim. Önce adımları anlatacağım, sonra resimleri göreceksiniz.

1) Profilinize girip, Profilini Düzenle'ye tıklayın.
2) İletişim Bilgileri'ne tıklayın.
3) E-Mail bölümünün gizliliğini "Sadece Ben" yapın.

Bu sayede internette onlarca "Hack Programı" bulunan E-Mail adresimizi gizli tutmuş oluyoruz. Başkaları sizin E-Mail adresinizi göremeyeceğinden hesabınızın güvenliği de yüksek olacaktır.

Not: Bunu işlemi yapmak hesabınızı ebedi güvenli kılmaz, hesap güvenliğinin en önemli bölümü şifredir. Şifrenizde @ gibi işaretleri kullanıp kullanmanız, küçük harf yerine büyük harf seçmeniz, noktalama işaretlerinden yararlanmanız hesabınızı daha güvenli kılar.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler bilgi için...

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Yaptım. Benim hesaba bişey olmaz kolay kolay zaten :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk: fazla girmem ama Yapalım :)

OBD

OBD

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım. Benim hesaba bişey olmaz kolay kolay zaten :)
Ben de öyle diyordum kardeşim ama öyle olmuyor. Hotmail e-mailleri en eski mail adresleri olduğu için çalma, hackleme programları da en fazla olan mail türü. O yüzden herkese Gmail kullanmasını öneriyorum. Kayıt olurken telefon numarası istiyor, o ücretli olduğu anlamında değil, gelen geçen üye olmasın diye. Hotmail de yeni piyasaya sürdüğü @hotmail.com.tr üyeliklerinde telefon numarası istiyor artık. Yani demek istediğim güvenli e-mail kullanırsak bunların hiçbirine ihtiyacımız kalmaz, tabii şifremiz 123456 değilse :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...