2700c mi? 5130 express music mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluebobster

Üye
    Konu Sahibi
2700c mi? 5130 express music mi?
İyi günler, d900i telefonum var şerit sorunundan bıktığım için uygun bir fayata nokia marka tel arıyorum. Baktığım sitelerde 5130 ex. ms. ile 2700c modellerini uygun gördüm, 2700c hoşuma gitti ama kutu içeriğinde bağlantı kablosu yok yazıyor (ürünün bağlantı kablosuz satışını çok saçma buldum ).
Ayda yaklaşık 7000 mesaj çeken biriyim, pc senk. kullanmak istiyorum ayrıca sarj 2 gün gitse yeterli benim için. Mp3 dinlemeyi seviyorum kamerayı nerede ise hiç kullanmıyorum. Bu istekleri mi karşın sizce hangi telefon bana uygun olur ve telefonları kullananların telefon hakkında iyi ve kötü yanlarının yazmalarını bekliyorum teşekkür ederim...

ilo53

ilo53

Üye
2700 almanı tavsıye ederım cunku hem hos telefon sarjı 2gunden fazla gıdıyor ılk aldıgın 1 ay 4gun gıdıyor. bıraz tusları sert bırde mesaj atarkn tuslar ötuyo cok fazla olmasada.

--------------- Ekleme ---------------

evet kutusunda usb kablo yok. gunde yaklasık 3saatten fazla muzık dınlyorm.

SilentOne

SilentOne

Üye
2700c 5130 kullandım 1 yıl sonra satttım yazılımı çoktü durdukyere fazla kasmaya gelmiyor

futbol123

futbol123

Üye
2730c almanı tavsiye ederim 3g var

bluebobster

Üye
    Konu Sahibi
Teşekür ederim yorum yazanlara ama daha somut bir fikir oluşmadı hala...

azizerkan07

Üye
2700 3 güne yakın şarjı gidiyor.sesi 5130xm ile neredeyse aynı.kulaklık şarj cihazı vs aynı usb kablo 10 tl zaten.arada 50 liradan fazla fark var.kamerası güzel.2700 ın tuşları sert gerçekten.ayrıca 3.5 mm kulaklık çıkışı var.

enescebeci

enescebeci

Üye
saol

sami0909

Üye
5130 tavsiye ederim dostum 5 yıllık cep telefonculuk hayattımda en cook begendigim chaz 5130dur.hem ses hemde cöznürlük ve durusu harika tek kelime ile

ilo53

ilo53

Üye
internete giriceksen 2730c al cunku 2700da bras yaws internet. Diger ozellikleri hemen hemen ayni

bluebobster

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim telefoncularda önerdi zaten bu model'i, formda yorum yazan fikir veren tüm arkadaşlara teşekür ederim,...

--------------- Ekleme ---------------

Bu muallakta kalan arkadaşlar varsa ben avantaj ve dezavantajları söylemek istiyorum 2700c 5130 dan 25 tl ucuz 2730c bazı yerlerde 5130 dan 25 tl pahalı veya aynı fiyat. 2730 da 3g var internete girme kolaylağı daha iyi ama tuş takımı çok berbat mesaj yazan birine hiç gelmeyecek bir cihaz, 5130 paket içeriğinda data kablo ve 1 gb hafıza kartı var oda nereden baksanız 20 25 tl içerik demek oluyor tuş takımı çok iyi değil ama içerisinde en iyisi en uzun sarjı giden 2700'dir hem sade hoş hafif bir telefon hemde sarjı uzun gidiyor yoğun kullanımda 2 gün normal kullanımda 4 gün diyor tabi bu sıfır alındığı zman daha uzun oluyor. Sistem hızları hepsinde aynı, ekran kalitesi ve kamerası üçü içinde aşağı yukarı aynı, ağarlılar 2 3 gram fark ediyor, üç telefon içerisinde 5130'ü öneriyorum 2730dan tek eksiği 3g oda görüntülü konuşma olmadığı için çok bir işe yaramıyor ayrıntılı özellik blgisine nokia'da bakabilirsiniz :)

OğuzcanAbi

Üye
ikisi arasında 2700c

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt