25TLye Tam 8 Saat ve Gece Konuşma Bedava!


-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen, yeni faturalı hat alan veya diğer operatörlerdeki numarasını Turkcell faturalı hatta taşıyan müşterilerimiz, 6 fatura dönemi boyunca yaklaşık 125 kontör fiyatına* yani ayda sadece 25 TL’ye tüm Turkcell’liler ve sabit hatlar ile tam 8 saat konuşuyor. Üstelik akşam 9’dan sabah 9’a kadar konuşmak da BEDAVA!

Henüz faturalı hattı olmayan veya diğer operatörlerde hattı olan müşterilerimize bu avantajı anlatarak onları da Turkcell faturalı dünyası ile tanıştırmanızı rica ederiz.

Kampanyaya katılmak için müşterilerimizin INDIRIM yazıp 2378’e göndermeleri gerekmektedir.

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları
1. 25TL’ye 8 saat ve gece bedava konuşma kampanyası nedir?
Yeni faturalı hat alan, numarasını değiştirmeden Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen ve rakip operatörden Turkcell faturalıya numarasını taşıyan aboneler faturalıya geçtiklerinde 6 fatura dönemi boyunca ayda sadece 25TL’ye tüm Turkcell ve ev iş numaraları ile 480 dakika (8 saat) ve akşam 21.00’den sabah 09.00’a kadarda tüm Turkcell ve ev iş numaraları ile bedava konuşabilirler.

2. Kampanyaya nasıl kayıt olabilirim?
INDIRIM yazıp 2378’e kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

3. Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Yeni faturalı hat alan, numarasını değiştirmeden Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen ve rakip operatörden Turkcell faturalıya numarasını taşıyan aboneler faturalıya geçtiklerinden itibaren 180 gün içinde kampanyaya kayıt olabilirler.

4. Gece konuşmalarım kaç dakika ile sınırlıdır?
Gece 21.00’den sabah 09.00’a kadar tüm Turkcell ve ev iş numaraları ile ayda toplam 5000 dakika konuşabilirsiniz.

5. Kampanyaya kayıt olmak için gün sınırı var mıdır?
Yeni faturalı hat alan, numarasını değiştirmeden Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen ve rakip operatörden Turkcell faturalıya numarasını taşıyan aboneler faturalıya geçtiklerinden itibaren 180 gün içinde kampanyaya kayıt olabilirler.

6. Gece konuşmalarım 8 saat konuşma süremden gidecek mi?
Gece 21.00’den sabah 09.00’a kadar Turkcell ve ev iş numaraları ile yapacağınız konuşmalar 5000 dakika konuşma süreniz kapsamındadır. Bu 5000 dakikanın sona ermesi durumunda eğer 480 dakikanız sona ermediyse, 480 dakika kapsamında konuşmaya devam edebilirsiniz.

7. 480 dakikam sona erdiğinde gece bedava konuşmaya devam edebilecek miyim?
Fatura dönemi içinde 480 dakika konuşma süresi sona erdiğinde gece 21.00’den sabah 09.00 kadar Turkcell ve ev iş numaraları ile yapılan konuşmalarda geçerli olan 5000 dakika devam edecektir. Bu süre içinde gündüz yapılan konuşmalarda BizBize Hepimiz tarifesinin paket aşımı fiyatları geçerlidir. Gece konuşma dakikaları sona erdiğinde de BizBize Hepimiz tarifesinin paket aşımı fiyatları geçerli olur.

8. Kalan dakikalarımı nasıl öğreneceğim?
PAKET DURUM yazıp 7000’e gönderdiğinizde paketiniz kapsamında kalan dakikalarınızı öğrenebilirsiniz.

9. Kampanyaya kayıt olduktan sonra ne kadar süre boyunca kampanyadan faydalanabilirim?
6 fatura dönemi boyunca kampanyadan faydalanabilirsiniz.

10. 25TL’ye 8 saat ve gece bedava konuşma kampanyasından faydalandıktan sonra (6 fatura dönemi sonunda) tarifem ne olacak?
Bu kampanyadan faydalanan abonelerin tarifeleri BizBize Hepimiz, dakika paketleri de Süper Paket olacaktır.

11. 25TL’ye 8 saat ve gece bedava konuşma kampanyasından faydalandığım sırada herhangi bir dakika paketi alabilir miyim?
Herhangi bir tarife veya paket değişikliği talebi sonucunda 25 TL’ye 8 saat ve gece bedava kampanyası sona erecektir.

12. 25TL’ye 8 saat ve gece bedava konuşma kampanyasından faydalandığım sırada hattımı devredersem kampanya devam eder mi?
Hayır devam etmez, kampanya iptal olur.

13. 25TL’ye 8 saat ve gece bedava konuşma kampanyasından faydalandığım sırada hattımı iptal ettirirsem kampanya devam eder mi?
Hayır devam etmez, kampanya iptal olur.

14. 25TL’ye 8 saat ve gece bedava konuşma kampanyasını nasıl iptal edebilirim?
Bu kampanyayı tarife değişikliği yaparak iptal edebilirsiniz.

15. 25TL’ye 8 saat ve gece bedava konuşma kampanyam sona erdikten sonra tarifem ne olacak?
25TL’ye 8 saat ve gece bedava kampanyası bittiğinde 51TL’lik Süper paket ile ücretlendirilmeye devam edersiniz. Yani tarifeniz Bizbize Hepimiz ve paketiniz Süper paket olur. Kampanya sona ermeden önce aboneye “25TLye 8saat ve gece bedava konusma kampanyasi fatura kesiminizde sona erecektir.Ayda 51TLye süper paketiniz devam edecektir.Paketi iptal etmek icin IPTAL SÜPERPAKET yazip 7000e gonderin” şeklinde sms gönderilerek bilgi verilir.

16.
İki gün bedava önceliklidir.

17.
Son 180 gün içinde Hazır Kart’tan faturalı hatta geçmemiş, yeni faturalı hat almamış veya rakipten numarasını taşımamış olan aboneler ile, Kontratlı Alo ve Herkesle paket kampanyası; 3 Ay Bedava Kampanyası, IPHONE kontratlı kampanyası; Cebiniz Alo paketten; SMS ONAYLI KONTRATLI CHURN PAKET KAMPANYALARIndan faydalananlar bu kampanyaya kayıt olmazlar. Kontratlı kampanyalarından vazgeçmeleri durumunda cayma bedeli yansır.

**FCT cihazlarda kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamaz süper pakete abone olmak isterlerse mevcut kontratlı kampanyalarından vazgeçmeleri gerekmektedir. Bu durumlarda cayma bedeli yansır.

18.
Hayır değildir, alo paketlerde de böyledir.

19. Kampanyaya kayıt olduktan sonra hemen kampanyadan faydalanmaya başlayabilir miyim?
Evet, kampanyaya kayıt olduktan hemen sonra kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Tarife değişikliğiniz hemen yapılır ve ilk fatura kesiminizde 25TL’lik paket ücreti faturanıza yansıtılır.

20. Kampanyaya kayıt için göndermiş olduğum mesaj ücretli midir?
Hayır, ücretsizdir.

21. Numarasını diğer operatörlere taşıyıp (Port out), tekrar Turkcell’e taşıyan (port in) müşterilerimiz kampanyaya kayıt olabilir mi?
Evet.

 
  • Beğen
Tepkiler: Salihyet ve Frittvilt

<~STaT!c-X~>

Üye
Bilgi için teşekkürler.
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim ;)
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Süpermiş
 
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Turkcell farkı demek yeterlidir herhalde :oke: gece tarifesi iyi düşünülmüş.
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Gece kuşları için oldukça güzel :)
 

regayipoys

Üye
bence vodafone daha iyiğğ :D
 
Salihyet

Salihyet

Üye
Sanırım turkcell faturalıya geçiş için ikna etmeye çalışıyor bizleri :)
 

dragon1984

Üye
arkadaşlar 6 aylık periyot için uygun.
6 ay kullanıp sonra değiştirilebilir
 
Salihyet

Salihyet

Üye
o zaman yeni bir kampanya çıkar zaten :)
 

gizemli-yabanci

Üye
yarını yok iyi bilgi valla sende olmasan naparuk bilmiyorum
 

şahino

Üye
arkadaşlar iyyimiş
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt