Faturasız / Faturalı Turkcell Kahraman Destek Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell sosyal destek kampanyası adı altında şehit eş çocuk ve gazilerimize özel ücretsiz paketlerine ek 10 GB hediye vererek onlara destek veriyor virüsten dolayı evden çıkamıyoruz internete en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bu kampanya ile şehit eş çocuk gazilerimiz internet ihtiyaçlarını karşılayabilirler Kampanya; faydalanan bireysel faturalı ve faturasız ses hattı sahibi harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ve gazileri kapsamaktadır.Kampanyanın başlangıç tarihi ile birlikte ek fayda her ayın 21’inde tanımlanacaktır.Faturasız abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için son 1 ay içinde minimum 20TL yükleme yapmış olmaları gerekmektedir. Faturalı aboneler için herhangi ek bir koşul bulunmamaktadır.Hem faturalı hem faturasız aboneler için sunulan 10 GB internet paketi 30 günlüktür ve süresiz tekrarlıdır. Abone iptal etmediği sürece ücretsiz yenilenir.
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA., TheNightMare. ve Mesut Aktaş
PALA.

PALA.

Üye
Bunu iyi düşünmüşler.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt