2017 Volvo XC60 Fiyatları belli oldu


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Volvo tarafından üretilen XC60 modelinin fiyat etiketi belli oldu. 2017 model Volvo XC60 fiyatı ile ilgili tüm bilgilere makalemizden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

XC model ailesini genişletmeye devam eden Volvo'nun en yeni modelleri arasında yer alan 2017 Volvo XC60 modeli Cenevre Otomobil Fuarı'nda düzenlenen etkinlikle birlikte tanıtıldı. İlk kez Cenevre'de gün yüzüne çıkarılan aracın satışlarının ise hemen başlatılması bekleniyor.

İlk olarak Almanya'da satışa sunulacak olan 2017 Volvo XC60 modelinin fiyatı da resmi olarak açıklandı. 48 bin 050 Euro'dan başlayan fiyatlarla satın alınabileceği ifade edilirken rakiplerine kıyasla oldukça ekonomik olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

48 Bin 050 Euro'dan Başlayan Fiyatlarla
5 farklı motor seçeneği ve 3 farklı donanım paketiyle tercih edilebilecek olan 2017 Volvo XC60 modeli için açıklanan resmi fiyat listesinden de görüldüğü üzere aracın fiyatı 48 bin 050 Euro'dan başlayıp motor seçeneklerine ve donanım paketlerine göre 69 bin 270 Euro seviyesine kadar çıkabiliyor.

Türkiye'de Ne Zaman Satışa Sunulacak?
2017 Volvo XC60 modelinin ülkemize ne zaman giriş yapacağı ise henüz bilinmiyor. Özellikle aracın ülkemizde nasıl bir fiyat listesine sahip olacağı merak ediliyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt